Asus Blue Cave

Router jak... pralka

Więcej...

Onyx Boox Max 2

Czytnik w rozmiarze MEGA

Więcej...

Adaptery sieciowe Green Cell

Zasilanie bez względu na wszystko

Więcej...

Philips LCD Curved Ultrawide

Elegancki monitor z zakrzywionym ekranem

Więcej...

ADATA P20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Wejdź w Nowy Rok w rytm muzyki, dzięki Creative T50 Wireless.

Święta to czas wyciszenia i rodzinnego kolędowania, jednak tuż po nich zaczyna się Sylwester, którego hucznie obchodzimy co roku.

Każdy z nas w Sylwestra wybiera się na większą lub mniejszą imprezę. Na imprezie takiej musi być perfekcyjne nagłośnienie, ponieważ w rytm muzyki przenosimy się w Nowy Rok.

Idealną propozycją jest system kolumn 2.0 od Creative. Creative T50 Wireless opracowano w oparciu o wielokrotnie nagradzany produkt GigaWorks T40. Dzięki funkcjom Bluetooth, NFC i wbudowanemu kodekowi HD audio aptX, kolumny umożliwiają odtwarzanie wysokiej jakości dźwięku przesyłanego bezprzewodowo. Wystarczy zbliżyć smartfon do obszaru NFC na kolumnie, to najszybsze i bezproblemowe parowanie Bluetooth. Dzięki temu, jesteśmy przywiązani co najwyżej do wspomnień z ubiegłego roku, bo do kabli już nie. To rozwiązanie, które daje ogromną wygodę podczas Sylwestra, ponieważ każdy z nas może zaproponować swoją ulubioną muzykę za pomocą smartfona.

Warto podkreślić, że bezprzewodowy dźwięk jest w jakości porównywalnej z połączeniem przewodowym, również możliwym w przypadku T50 Wireless. Kolumny posiadają wbudowane wejście liniowe typu jack, umożliwiające podłączenie innych analogowych urządzeń audio oraz znajdujące się na przednim panelu dedykowane wejście typu jack do słuchawek, przydatne w przypadku chęci posłuchania muzyki indywidualnie. Do zestawu dołączony jest adapter RCA-3,5 mm, który rozszerza opcje połączeniowe.

Imprezy sylwestrowe swoimi prawami się rządzą, dlatego ważnym elementem jest również jakość i moc nagłośnienia. Urządzenie wyposażono w 3 przetworniki MTM umieszczone w tylnej części zakrzywionej obudowy, a system kolumn 2.0 zapewnia ponadprzeciętną jakość i dokładność odtwarzanego dźwięku. Warto dodać, że każda kolumna satelitarna jest wyposażona w membrany wysokotonowe z jedwabną kopułką i membrany stożkowe z włókna szklanego. Dzięki takiej konfiguracji, T50 Wireless zapewniają zbalansowany dźwięk, bez względu na rodzaj odtwarzanej muzyki. Z kolei zastosowanie technologii BasXPort™ pozwala na uzyskanie doskonałych basów.

Creative T50 Wireless to urządzenie, które uprzyjemni nam czas w cenie 799 PLN.

Komentarze zostały wyłączone