Genesis Krypton 700

Bardzo kolorowa mysz

Więcej...

Genesis Vanad 750

Mouse bungee godny uwagi

Więcej...

DOD LS475W

Wideorejestrator samochodowy z GPS

Więcej...

Cooler Master MasterMouse S

Prosta mysz dla graczy

Więcej...

Genesis Radon 600 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z dźwiękiem 7,1

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Wejdź w Nowy Rok w rytm muzyki, dzięki Creative T50 Wireless.

Święta to czas wyciszenia i rodzinnego kolędowania, jednak tuż po nich zaczyna się Sylwester, którego hucznie obchodzimy co roku.

Każdy z nas w Sylwestra wybiera się na większą lub mniejszą imprezę. Na imprezie takiej musi być perfekcyjne nagłośnienie, ponieważ w rytm muzyki przenosimy się w Nowy Rok.

Idealną propozycją jest system kolumn 2.0 od Creative. Creative T50 Wireless opracowano w oparciu o wielokrotnie nagradzany produkt GigaWorks T40. Dzięki funkcjom Bluetooth, NFC i wbudowanemu kodekowi HD audio aptX, kolumny umożliwiają odtwarzanie wysokiej jakości dźwięku przesyłanego bezprzewodowo. Wystarczy zbliżyć smartfon do obszaru NFC na kolumnie, to najszybsze i bezproblemowe parowanie Bluetooth. Dzięki temu, jesteśmy przywiązani co najwyżej do wspomnień z ubiegłego roku, bo do kabli już nie. To rozwiązanie, które daje ogromną wygodę podczas Sylwestra, ponieważ każdy z nas może zaproponować swoją ulubioną muzykę za pomocą smartfona.

Warto podkreślić, że bezprzewodowy dźwięk jest w jakości porównywalnej z połączeniem przewodowym, również możliwym w przypadku T50 Wireless. Kolumny posiadają wbudowane wejście liniowe typu jack, umożliwiające podłączenie innych analogowych urządzeń audio oraz znajdujące się na przednim panelu dedykowane wejście typu jack do słuchawek, przydatne w przypadku chęci posłuchania muzyki indywidualnie. Do zestawu dołączony jest adapter RCA-3,5 mm, który rozszerza opcje połączeniowe.

Imprezy sylwestrowe swoimi prawami się rządzą, dlatego ważnym elementem jest również jakość i moc nagłośnienia. Urządzenie wyposażono w 3 przetworniki MTM umieszczone w tylnej części zakrzywionej obudowy, a system kolumn 2.0 zapewnia ponadprzeciętną jakość i dokładność odtwarzanego dźwięku. Warto dodać, że każda kolumna satelitarna jest wyposażona w membrany wysokotonowe z jedwabną kopułką i membrany stożkowe z włókna szklanego. Dzięki takiej konfiguracji, T50 Wireless zapewniają zbalansowany dźwięk, bez względu na rodzaj odtwarzanej muzyki. Z kolei zastosowanie technologii BasXPort™ pozwala na uzyskanie doskonałych basów.

Creative T50 Wireless to urządzenie, które uprzyjemni nam czas w cenie 799 PLN.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube