Acer Aspire VX 15

Notebook dla graczy w przystępnej cenie

Więcej...

D-LINK DIR-895L/R AC5300

3-zakresowy router z futurstycznym wyglądem

Więcej...

ADATA SSD SD700

Kieszonkowy dysk SSD

Więcej...

AOC I2781FH

27-calowy monitor dla każdego

Więcej...

TP-LINK AV2000

2-gigabitowe adaptery sieciowe

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

IIYAMA: Firma planuje ekspansję w segmencie przetargów prywatnych i publicznych

Firma iiyama, japoński producent hi-endowych monitorów dla wymagających użytkowników, planuje znacząco zwiększyć swoją obecność w przetargach organizowanych przez instytucje publiczne i firmy prywatne. Jest to rezultatem dwóch czynników. Z jednej strony iiyama cały czas stopniowo zwiększa swój udział w rynku*, z drugiej zaś może pochwalić się znacznym poszerzeniem portfolio produktowego.

W ostatnich czterech latach rozwoju, przy zachowaniu poziomu sprzedaży w kanale B2C, iiyama zwiększyła swój udział w sprzedaży B2B z 20 do 50%. Położenie większego nacisku na udział w przetargach jest naturalną konsekwencją naszej polityki produktowej. W ciągu ostatnich trzech lat zwiększyliśmy portfolio z około 30 do ponad 100 modeli. Sama oferta monitorów z matrycą dotykową to niemal 40 wyświetlaczy w pięciu różnych technologiach. Udało nam się również obniżyć koszty produkcji.” – komentuje Mariusz Kuczyński Dyrektor Generalny iiyama Polska.

W konsekwencji tych działań 4 tysiące monitorów iiyama trafiło w tym roku do placówek Poczty Polskiej. To największy dotychczas sukces przetargowy marki iiyama w naszym kraju.

Rok 2014 pokazał, że nasze szerokie portfolio produktów, korzystne ceny i dobre warunki gwarancyjne to mocne argumenty na rynku przetargów. Dlatego głęboko wierzymy, że już wkrótce również w tym segmencie jeszcze mocniej zaakcentujemy swoją obecność.” – kończy Mariusz Kuczyński.

* - udziały iiyama w polskim rynku według raportu Meko: Q3 2013 = 3,64%, Q3 2014 = 4,7%

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube