Genesis Krypton 700

Bardzo kolorowa mysz

Więcej...

Genesis Vanad 750

Mouse bungee godny uwagi

Więcej...

DOD LS475W

Wideorejestrator samochodowy z GPS

Więcej...

Cooler Master MasterMouse S

Prosta mysz dla graczy

Więcej...

Genesis Radon 600 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z dźwiękiem 7,1

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

FUJITSU: Nowy kamień milowy w historii skanerów dokumentowych

Producent skanerów dokumentowych Fujitsu świętuje osiągnięcie kolejnego kamienia milowego w swojej historii: światowa sprzedaż skanerów z serii fi przekroczyła barierę czterech milionów sztuk, przez co seria ta stała się najbardziej popularną rodziną profesjonalnych skanerów dokumentowych w historii.

Rodzina skanerów dokumentowych Fujitsu z serii fi

Seria fi gwarantuje niezawodne rozwiązania do digitalizacji dokumentów i oferuje najlepszą wydajność w rzeczywistych zastosowaniach, aby sprostać oczekiwaniom klientów” — powiedział Mike Nelson, Vice President, PFU Imaging Solutions Europe Ltd. „Nasze skanery zapewniają wysoką jakość obrazu, by klienci mogli digitalizować dokumenty i udostępniać ważne dane współpracownikom. Dziękujemy naszym lojalnym klientom na całym świecie za nieustające zaufanie, jakim darzą naszą serię skanerów fi i zobowiązujemy się do dalszego rozwijania tych produktów, zgodnie z potrzebami naszych klientów i specyfiki rynków, na których działają”.

Od wprowadzenia serii fi i jej pierwszego przedstawiciela - skanera fi-4750C, firma PFU, spółka zależna Fujitsu, rozszerzała i ulepszała linię produktową przeznaczoną do profesjonalnych zastosowań biurowych, grup roboczych i środowisk produkcyjnych. Seria fi została zaprojektowana i opracowana pod kątem zdecentralizowanej rejestracji obrazów dokumentów oraz zastosowań, które wymagają skanów najwyższej jakości.

Skanery przeznaczone dla użytkowników biznesowych, którzy potrzebują niezawodnych rozwiązań o wysokiej wydajności, zapewniają właściwe połączenie szybkości i wygody, dając najwyższy poziom skanowania. Wszystkie skanery dokumentowe z serii fi są wyposażone w najnowsze oprogramowanie Fujitsu PaperStream: sterownik i oprogramowanie poprawiające jakość obrazu PaperStream IP wraz z oprogramowaniem PaperStream Capture do przetwarzania plików dokumentów idealnie współpracują nad zwiększaniem produktywności profesjonalnych skanerów z serii fi.

 

 

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube