Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

FUJITSU: Nowy kamień milowy w historii skanerów dokumentowych

Producent skanerów dokumentowych Fujitsu świętuje osiągnięcie kolejnego kamienia milowego w swojej historii: światowa sprzedaż skanerów z serii fi przekroczyła barierę czterech milionów sztuk, przez co seria ta stała się najbardziej popularną rodziną profesjonalnych skanerów dokumentowych w historii.

Rodzina skanerów dokumentowych Fujitsu z serii fi

Seria fi gwarantuje niezawodne rozwiązania do digitalizacji dokumentów i oferuje najlepszą wydajność w rzeczywistych zastosowaniach, aby sprostać oczekiwaniom klientów” — powiedział Mike Nelson, Vice President, PFU Imaging Solutions Europe Ltd. „Nasze skanery zapewniają wysoką jakość obrazu, by klienci mogli digitalizować dokumenty i udostępniać ważne dane współpracownikom. Dziękujemy naszym lojalnym klientom na całym świecie za nieustające zaufanie, jakim darzą naszą serię skanerów fi i zobowiązujemy się do dalszego rozwijania tych produktów, zgodnie z potrzebami naszych klientów i specyfiki rynków, na których działają”.

Od wprowadzenia serii fi i jej pierwszego przedstawiciela - skanera fi-4750C, firma PFU, spółka zależna Fujitsu, rozszerzała i ulepszała linię produktową przeznaczoną do profesjonalnych zastosowań biurowych, grup roboczych i środowisk produkcyjnych. Seria fi została zaprojektowana i opracowana pod kątem zdecentralizowanej rejestracji obrazów dokumentów oraz zastosowań, które wymagają skanów najwyższej jakości.

Skanery przeznaczone dla użytkowników biznesowych, którzy potrzebują niezawodnych rozwiązań o wysokiej wydajności, zapewniają właściwe połączenie szybkości i wygody, dając najwyższy poziom skanowania. Wszystkie skanery dokumentowe z serii fi są wyposażone w najnowsze oprogramowanie Fujitsu PaperStream: sterownik i oprogramowanie poprawiające jakość obrazu PaperStream IP wraz z oprogramowaniem PaperStream Capture do przetwarzania plików dokumentów idealnie współpracują nad zwiększaniem produktywności profesjonalnych skanerów z serii fi.

 

 

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube