Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Nagraj swój talent, zamieść na YouTube, zrealizuj marzenia z Sound Blaster R3!

Coraz więcej osób pokazuje swoje talenty, umieszczając krótkie nagrania na platformie YouTube. Zarówno na zagranicznym rynku, jak i polskim możemy znaleźć wiele przykładów karier, ktore rozpoczęły sie od prywatnych, internetowych wykonań.

Dawid Kwiatkowski, Honey, Margaret… to między innymi oni zawojowali polską scenę muzyczną dzięki swoim kanałom założonym na stronie YouTube.com.
Wsród wielu wykonawców można się jednak pogubić, dlatego oprócz talentu warto postarać sie o jakość nagrań, tak, aby zwiększyć swoje szanse w drodze do popularności. Na samym początku kariery jednak nie stać nas na profesjonalny, kosztowny sprzęt.
Firma Creative chce zadbać o drzemiące, niewykorzystane jeszcze talenty. Wprowadziła na polski rynek sprzęt, który tanim kosztem umożliwi nagrywanie dźwięku i strumieniowy przesył do serwisu YouTube.

Product R3 Group

Zestaw przyda się początkującym muzykom i wszystkim osobom, które chcą móc tworzyć w domu nagrania w wysokiej jakości. Sound Blaster R3 to pełny zestaw startowy, w skład którego wchodzą dynamiczny mikrofon do wokali oraz osobny, przeznaczony dla gitary. Bezproblemowo współpracują z dołączonym do zestawu zaawansowanym oprogramowaniem do nagrywania dźwięku.
Dlaczego mowa tu o profesjonaliźmie? Sound Blaster R3 umożliwia łatwą regulację pogłosu, zawiera wzmacniacz 600 omów, dzięki któremu możesz używać do odsłuchu nawet słuchawek jakości studyjnej. Ponadto dzięki podwójnemu wejściu mikrofonowemu możesz jednocześnie śpiewać i grać na gitarze. Niezmiernie pomocnym będzie rownież panel sterowania Sound Blaster R3/A6U, który umożliwia skalibrowanie i dostosowanie wszystkich ustawień nagrywania. Z kolei Korektor dźwięku mikrofonu umożliwia odpowiednie ustawienie balansu dźwięku niezależnie od używanego mikrofonu.
Z łatwością możesz pomóc swojej karierze z pomocą Sound Blaster R3. Idealnie łączy świat profesjonalnych wykonawców z osobami, które są na dobrej drodze do spełnienia swoich marzeń.
Rozbudowany zestaw Sound Blaster R3 kosztuje 469 PLN.

 

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube