ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Nagraj swój talent, zamieść na YouTube, zrealizuj marzenia z Sound Blaster R3!

Coraz więcej osób pokazuje swoje talenty, umieszczając krótkie nagrania na platformie YouTube. Zarówno na zagranicznym rynku, jak i polskim możemy znaleźć wiele przykładów karier, ktore rozpoczęły sie od prywatnych, internetowych wykonań.

Dawid Kwiatkowski, Honey, Margaret… to między innymi oni zawojowali polską scenę muzyczną dzięki swoim kanałom założonym na stronie YouTube.com.
Wsród wielu wykonawców można się jednak pogubić, dlatego oprócz talentu warto postarać sie o jakość nagrań, tak, aby zwiększyć swoje szanse w drodze do popularności. Na samym początku kariery jednak nie stać nas na profesjonalny, kosztowny sprzęt.
Firma Creative chce zadbać o drzemiące, niewykorzystane jeszcze talenty. Wprowadziła na polski rynek sprzęt, który tanim kosztem umożliwi nagrywanie dźwięku i strumieniowy przesył do serwisu YouTube.

Product R3 Group

Zestaw przyda się początkującym muzykom i wszystkim osobom, które chcą móc tworzyć w domu nagrania w wysokiej jakości. Sound Blaster R3 to pełny zestaw startowy, w skład którego wchodzą dynamiczny mikrofon do wokali oraz osobny, przeznaczony dla gitary. Bezproblemowo współpracują z dołączonym do zestawu zaawansowanym oprogramowaniem do nagrywania dźwięku.
Dlaczego mowa tu o profesjonaliźmie? Sound Blaster R3 umożliwia łatwą regulację pogłosu, zawiera wzmacniacz 600 omów, dzięki któremu możesz używać do odsłuchu nawet słuchawek jakości studyjnej. Ponadto dzięki podwójnemu wejściu mikrofonowemu możesz jednocześnie śpiewać i grać na gitarze. Niezmiernie pomocnym będzie rownież panel sterowania Sound Blaster R3/A6U, który umożliwia skalibrowanie i dostosowanie wszystkich ustawień nagrywania. Z kolei Korektor dźwięku mikrofonu umożliwia odpowiednie ustawienie balansu dźwięku niezależnie od używanego mikrofonu.
Z łatwością możesz pomóc swojej karierze z pomocą Sound Blaster R3. Idealnie łączy świat profesjonalnych wykonawców z osobami, które są na dobrej drodze do spełnienia swoich marzeń.
Rozbudowany zestaw Sound Blaster R3 kosztuje 469 PLN.

 

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube