Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Słuchawki dla fanów konsol

Konsole PS4 oraz Xbox One pozyskały łącznie ponad 18 milionów użytkowników a wielu z nich poszukuje akcesoriów do swoich konsol, w tym profesjonalnych słuchawek.

Gracze coraz częściej zamieniają komputery na konsole. Aż 61 procent dorosłych Amerykanów wymienia konsole jako najważniejsze narzędzie do gier, dalsze pozycje zajmują urządzenia mobilne (28 proc.) oraz komputery (8 proc.). Wraz z rosnącą popularnością Xbox One i PS4 pojawia się popyt na akcesoria gamingowe do obu platform. Użytkownicy chętnie zaopatrują się w słuchawki, szczególnie pożądane podczas gier sieciowych. Warto także zauważyć, iż konsole znajdują nowe zastosowania, takie jak chociażby zestawianie wideokonferencji. Microsoft oraz Sony promują tzw. oficjalne modele słuchawek, opracowane specjalnie z myślą o konsolach. Jednak użytkownicy Xbox One czy PS4 nie są skazani wyłącznie na tego typu produkty. Jedną z alternatyw stanowią słuchawki Creative.
Creative dla Xbox 360 i Xbox One
Listę produktów kompatybilnych z konsolami Xbox One oraz Xbox 360 otwiera Sound Blaster Tactic360 Sigma – wzmacniacz stereo wbudowany w zestaw słuchawkowy Tactic3D. Jego wysoką jakość docenią m.in. osoby prowadzące rozmowy przez Xbox LIVE. To proste i ekonomiczne rozwiązanie dla użytkowników konsol Microsoftu. Pewnym mankamentem jest podłączenie zestawu, dotyczy to odbiorników telewizyjnych pozbawionych wyjścia RCA. Aby rozwiązać problem należy użyć przejściówkę żeńską 3,5 mm audio. Ponadto słuchawki pracują w trybie analogowym, niemniej koneserzy dźwięku mogą zaopatrzyć się w specjalny adapter dla Xbox One.
Cennym uzupełnieniem konsoli Microsoftu mogą być również słuchawki Creative SB Inferno. Wyróżniają się one doskonałym współczynnikiem czułości, wynoszącym 115 dB/mW. To wartość niespotykana w tej klasie produktów. Atutami słuchawek są także korzystna relacja jakości do ceny i możliwość bezpośredniego podłączenia do kontrolera w trybie analogowym.
Doskonałym kompanem Xbox One powinny być słuchawki Sound Blaster EVO ZxR. To produkt z najwyższej półki, wyposażony w 50 mm przetworniki Full Spectrum. Zestaw idealnie dopasowuje brzmienie do źródła nadawania i sprawdzi się w każdych warunkach. Sound Blaster EVO ZxR łączą się z kontrolerem Xbox One za pomocą 4 biegunowego złącza audio 3,5 mm w trybie analogowym.
Creative dla PS4
W wyścigu najnowszych modeli konsol prowadzi PS4. Do końca października urządzenie Sony znalazło 10,5 mln nabywców, podczas gdy w Xbox One zaopatrzyło się 7,5 mln osób. Właściciele PS4, pragnący poprawić doznania dźwiękowe podczas gier, mają do wyboru kilka modeli słuchawek Creative. Łączą się one z PS 4 przez 4 biegunowe złącze audio 3,5 mm w trybie analogowym. Na liście rekomendowanych produktów znajdują się m.in. słuchawki Creative SB Inferno, również polecane użytkownikom Xbox One.
Z kolei Sound Blaster Recon3D Omega Wireless to propozycja dla graczy przywiązujących wagę do najdrobniejszych detali. Zestaw słuchawkowy posiada przetworniki o średnicy 50 mm oraz czterordzeniowy procesor dźwięku i głosu. Doskonałe efekty dźwiękowe gwarantują, że gracz usłyszy nawet najdrobniejszy szelest i szybko wytropi skradającego się wroga.
Ciekawym rozwiązaniem jest Sound Blaster Reckon3D – wzmacniacz USB z wbudowanym czterordzeniowym procesorem dźwięku Sound Core3D. Taki układ zapewnia doskonałą jakość dźwięku w grach komputerowych.
Warto zauważyć, że w PS4 pojawiło się złącze USB, niedostępne w poprzednich modelach. Takie rozwiązanie pozwala bezpośrednio podłączyć niektóre modele słuchawek Creative - SB EVO USB, SB EVO Wireless, SB EVO Zx.

Inne modele słuchawek Creative, które znakomicie sprawdzają się podczas współpracy z Xbox One oraz PS4 to: SB Tactic3D Fury, SB Tactic3D Rage USB v2.0 SB Tactic3D Alpha, SB Tactic3D Sigma. Dwa pierwsze modele można bezpośrednio podłączyć do kontrolera, zaś pozostałe modele wymagają przejściówki.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube