ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HAMA: Słuchawki dla sportowców

Lato to doskonały czas na aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Aktywny wypoczynek nie musi oznaczać rezygnacji z pasji, jaką dla wielu z nas jest muzyka. Aby ulubione przeboje towarzyszyły nam w czasie obcowania z przyrodą wystarczy zabrać ze sobą smartfon, mp3 lub mp4 połączone ze słuchawkami przeznaczonymi dla aktywnych osób.

Takimi słuchawkami, pozwalającymi w pełni cieszyć się dźwiękami podczas uprawiania sportu są słuchawki Monster iSport Intensity. Zapewniają one bezkompromisową klarowność dźwięku z umiarkowaną izolacją hałasu, więc użytkownik jest świadomy tego, co dzieje się wokół. Dodatkowo słuchawki wyposażone są w niezwykle wygodne wkładki SportClip, które pozwalają na najbardziej rygorystyczne treningi, utrzymując słuchawki w uszach w najtrudniejszych warunkach. Co ważne Monster iSport Intensity są zmywalne, co oznacza, że łatwo można je opłukać z zabrudzeń. Aktywny wypoczynek przeniesie się na wyższy poziom dzięki tym mocnym, trwałym, odpornym na promieniowanie UV i pot słuchawkom idealnym nawet do najbardziej agresywnego treningu. Jednocześnie dzięki umieszczonym na kablu przyciskom do sterowania muzyką i odbierania połączeń Monster iSport Intensity stają się zestawem głośnomówiącym dla aktywnych osób. Słuchawki kosztują 449 złotych.
Inną propozycją słuchawek dla aktywnych są Powerbeats Sport. Warto zaznaczyć, że ambasadorem marki w USA jest gwiazda NBA LeBron James, który używa modelu Powerbeats Sport do treningów. Słuchawki są bezpieczne i wygodnie dopasowane do sportowego trybu życia. Wyróżnia je regulowany zaczep na ucho z elastycznym ramieniem, który zawija się wokół ucha, aby utrzymać słuchawki na miejscu nawet podczas uprawiania sportów drużynowych. Powerbeats Sport dostarczają czystego dźwięku z niespotykaną jasnością i mocą na każdym poziomie głośności. Wbudowany subwoofer odpowiada za wymagany poziom niskich dźwięków. Te słuchawki gwarantują, że dzięki specjalnie zaprojektowanym wkładkom usłyszysz wszystkie dźwięki przy jednoczesnym rozpoznawaniu dźwięków otoczenia. Powerbeats Sport są odporne na promieniowanie UV i pot. Zostały zaprojektowane do wielu godzin wytężonej pracy na słońcu. Wbudowano w nie mikrofon do rozmów w trybie głośnomówiącym i system sterowania smarftonami. Słuchawki dostępne są w trzech kolorach i trzeba na nie przeznaczyć 629 zł.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube