Genesis Pallad 500

Plecak dla graczy godny uwagi

Więcej...

NEC MultiSync EA245WMi

Prosty ale cenny monitor do biura

Więcej...

PocketBook Aqua 2

Nowa generacja czytnika do kapieli

Więcej...

Genesis Radon 710

Słuchawki z dźwiękiem przestrzennym 7.1

Więcej...

Philips 258B6QUEB

Monitor do biura o dużych możliwościach

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Bezprzewodowa moc muzyki jak na dłoni z Creative Woof 2

Jesteśmy coraz bardziej wygodnymi klientami sprzętów audio, dlatego świat kolumn bezprzewodowych jest niezmiernie popularny. Powoli jednak stajemy się także wymagający, co do relacji między jakością, wielkością, a ceną. Naprzeciw oczekiwaniom wyszedł Creative, wprowadzając na polski rynek najnowszą mini kolumnę Woof 2. 

Mikro gabaryty sprawiają, że na pierwszy rzut oka nie podchodzimy do Woof 2 z pełnym zaufaniem. Szybko jednak rozwieją się nasze wątpliwości, gdy po prostym podłączeniu za pomocą Bluetooth usłyszymy to co chcieliśmy. Wyposażony w aktywny, pełnozakresowy przetwornik głośnik Creative Woof 2, zapewnia najlepszą wśród głośników tych rozmiarów, głośność i jakość basów.
Z lekką ręką dosłownie i w przenośni, bowiem Woof 2 waży niespełna 280g, możemy przejść do funkcjonalności. Będąc podłączonym do smartfona, może się okazać że błoga przyjemność słuchania ulubionej muzyki, zostanie przerwana przez mniej lub bardziej mile widziany telefon. Nie musimy jednak panikować, ponieważ wbudowany mikrofon, pozwoli na inteligentne przełączanie pomiędzy rozmową telefoniczną a muzyką i powrót do trybu odtwarzania muzyki po zakończeniu konwersacji.
Kolejną rozwianą zmorą użytkowników bezprzewodowych sprzętów muzycznych, będzie żywotność baterii. Creative dba zarówno o doznania fizyczne, jak i spokój psychiczny, ponieważ bateria po jednym naładowaniu daje nam spokój na ponad 6 godzin pracy mikro kolumny Woof 2.
Z kolei gdy bezprzewodowe rozwiązanie będziemy chcieli zamienić na podłączenie analogowe, to bez problemu to wykonamy za pomocą dołączonego kabla stereo 3,5 mm Aux-in.
Creative już przyzwyczaił nas do rozpieszczania, dlatego nikogo nie zdziwi, że do wyboru będziemy mieć 3 szaty graficzne Woof 2, a za wszystko zapłacimy 169PLN. Ze względu na wszystkie wymienione cechy, Woof 2 to również idealna propozycja na prezent z okazji nadchodzących świąt.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube