TP-LINK Vivid 6700

Po prostu power bank

Więcej...

Case Logic Berkeley II

Wygodny plecak na laptopa

Więcej...

G-MASTER Silver Crow

Cenny monitor dla graczy

Więcej...

Zalman ZM-SHE350

Skutecznie szyfrująca dane obudowa na dysk

Więcej...

Somic G932

Słuchawki reklamowane przez zawodowców

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Sklep muzyczny

RAZER: LEVIATHAN - soundbar do gier, filmów i bezprzewodowego słuchania muzyki z wirtualnym systemem surround

Firma Razer, światowy lider w dziedzinie zintegrowanych urządzeń oraz oprogramowania dla graczy, zaprezentowała dzisiaj Razer Leviathan, elitarny soundbar do gier i muzyki. Nowe urządzenie zapewni wysokiej jakości dźwięk i idealnie dopasuje się do zróżnicowanych zastosowań – od słuchania muzyki z PC, po kino domowe i gry.

Tryb dźwięku 5.1 surround jest wprost stworzony do gier i do filmów, a opcja bezprzewodowego strumieniowania muzyki przez Bluetooth 4.0 zadowoli wszystkich melomanów. W odróżnieniu od wielu innych urządzeń w swojej klasie, Leviathan ma samodzielny, dedykowany subwoofer i gwarantuje tym samym potężny zakres tonów niskich, które są oddawane wyjątkowo dokładnie.
Zaprojektowany tak, aby spełnić wiele potrzeb, nowy soundbar Razer Leviathan można łatwo przenosić i używać wszędzie tam, gdzie niezbędny jest wysokiej jakości dźwięk przestrzenny: przed monitorem komputera, przy konsoli w salonie, czy w dowolnym innym miejscu.

Okazja do stworzenia systemu precyzyjnego dźwięku do tak różnych zastosowań jak gry, oglądanie filmów, słuchania muzyki – po prostu urządzenia uniwersalnego, wydała nam się bardzo kusząca.” – komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. „Razer Leviathan to sprzęt, którego poszukują melomani, miłośnicy filmów i gracze chcący rozbudować swój zestaw rozrywkowy.”
Bogaty wirtualny dźwięk 5.1 produkują nagradzane głośniki Dolby Virtual Speakers. Soundbar posiada je aż cztery - dwa 2.5”, wspomagane przez dwa wysokotonowe głośniki o przekątnej 0,74”, przy czym cały zestaw jest zoptymalizowany tak, aby spełnić oczekiwania graczy. Niezależnie od rodzaju źródła (stereo lub wielokanałowe audio przez wejście optyczne), system Dolby® Digital przemieni dźwięk z karty dźwiękowej, konsoli czy STB w wirtualną scenę dźwięku surround. Efektem będzie prawdziwie zachwycające doświadczenie doznawane zarówno podczas epickich bitew, jak i podczas spokojnych seansów.
Razer Leviathan błyskawicznie połączy się z innymi urządzeniami wykorzystującymi technologię Bluetooth, aby natychmiast rozpocząć strumieniowanie muzyki za pośrednictwem Bluetooth 4.0 z technologią aptX, gwarantującą dźwięk w jakości tak dobrej, że nie sposób odróżnić go od tego przesyłanego za pomocą kabla. Zasięg połączenia bezprzewodowego wynosi aż do 10 metrów, dzięki czemu wszyscy melomani będą mogli cieszyć się muzyką bez plączących się kabli. Razer Leviathan zapamięta urządzenia, z którymi łączył się ostatnio, pozwalając użytkownikom na ponowne sparowanie urządzeń za pomocą zaledwie jednego ruchu palca. Aby łączność bezprzewodowa była jeszcze szybsza, w urządzeniu zastosowano technologię NFC.
Potężne niskie tony Razer Leviathan wytwarza za pomocą skierowanego w dół subwoofera o średnicy 5,25”, zapewniający dźwięk o najniższych rejestrach całkowicie pozbawiony zniekształceń. Pełnego spektrum dźwięku dopełniają dwa głośniki wysokotonowe.

CECHY:
• 4 zaawansowane głośniki i subwoofer
• Środowisko wirtualnego dźwięku przestrzennego 5.1 napędzane technologiami Dolby Virtual Speakers, Dolby Digital, Dolby Pro Logic® II.
• Bezpośrednie strumieniowanie audio z urządzeń bezprzewodowych via Bluetooth v 4.0 aptX
• Dedykowany subwoofer dla imponujących tonów niskich
• Uniwersalny projekt i kształt dla oszczędności miejsca
• Wiele opcji łączności analogowej, optycznej czy bezprzewodowej Bluetooth 4.0 aptX
• Możliwość ustawiania pod zróżnicowanym kątem (0⁰, 15⁰, 18⁰) dla optymalnego dźwięku
• Equalizer z 3 gotowymi ustawieniami do gier, muzyki i filmów

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
Soundbar:
• Moc: 30W (15W x 2RMS)
• Głośniki pełnozakresowe: 2 x 2,5 cala / 63,5mm
• Głośniki wysokotonowe: 2 x 0,74 cala / 19mm
• Impedancja: 8Ω
• Pasmo przenoszenia: 180Hz – 20KHz
• Przybliżona waga: 4,4lbs / 2kg

Subwoofer:
• Tryb: pasywny
• Moc: 30W RMS
• Głośniki pełnozakresowe: 5,25 cala / 133mm
• Impedancja: 8Ω
• Pasmo przenoszenia: 20Hz – 180Hz
• Przybliżona waga: 6,6lbs / 3kg

CENA: €199
DOSTĘPNOŚĆ:
Razerzone.com: zamówienia przedpremierowe
Świat: listopad 2014

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube