Tracer Torn

Bojowa mysz w natarciu

Więcej...

Lenovo Yoga 920-13IKB Glass

Uniwersalizm pełną gębą

Więcej...

Lioncast LX20

Proste ale dobre słuchawki dla graczy

Więcej...

A4TECH Bloody B180 RGB

Klawiatura z szeroką gamą podświetleń

Więcej...

Sennheiser GSP 500

Sennheiser to również słuchawki dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

PGA 2014: Creative niezmiennie uczestnikiem targów PGA z nowymi produktami

Targi PGA to wielkie święto dla producentów gier komputerowych ich fanów oraz producentów sprzętu i akcesoriów komputerowych. Dlatego nie może tam zabraknąć jednego z najważniejszych – Creative.

Firma Creative jest jednym z najbardziej uznanych na świecie producentów urządzeń elektronicznych i akcesoriów komputerowych. Od początku swojej działalności firma zasłynęła innowacyjnością produkując karty dźwiękowe do komputerów, jako pierwsza na świecie. Po dokonaniu przewrotu na rynku multimedialnej rozrywki Creative pozostał blisko miłośników gier komputerowych konsekwentnie poszerzając swój asortyment. Obecnie, jako wiodący producent sprzętu dla gamerów Creative oferuje pełen wachlarz akcesoriów komputerowych takich jak: karty dźwiękowe, kolumny, kamery oraz słuchawki.
Z myślą o swoich fanach, na tegoroczne targi Poznań Game Arena Creative przygotował jak zwykle same atrakcje. Na stoisku będą prezentowane wszystkie najciekawsze produkty: pełna gama słuchawek dla graczy, karty dźwiękowe oraz zestawy kolumn komputerowych, oczywiście z możliwością testowania. Dodatkowo Creative przeprowadzi szereg konkursów z nagrodami oraz zapewni rozrywkę w postaci zaskakujących niespodzianek.
Uczestnicy targów będą mieli także możliwość dokonania zakupu produktów Creative w specjalnych cenach przygotowanych specjalnie na PGA.
Na szczególną uwagę zasługują dwa modele słuchawek: SB Inferno oraz SB Tactic 3D Fury. Te pierwsze posiadają precyzyjnie dostrojone, czterdziestomilimetrowe neodymowe przetworniki Full Spectrum, idealnie odwzorowujące dźwięki z pola bitwy czy areny sportowej. W skład zestawu wchodzi odłączany mikrofon, który doskonale sprawdzi się nie tylko podczas gier, ale również rozmów telefonicznych. Słuchawki współpracują z rodziną kart Sound Blaster, co rozszerza ich możliwości, wzbogacając je w dodatkowe funkcjonalności m.in. Crystal Voice, która tłumi odgłosy z zewnątrz, zdecydowanie poprawiając jakość brzmienia. Słuchawki SB Inferno będą do nabycia w wyjątkowej cenie 149,- PLN.
Z kolei słuchawki Sound Blaster Tactic 3D Fury zawiera kartę dźwiękową USB, 40 mm przetworniki FullSpectrum i oprogramowanie SBX Pro Studio. Gracze docenią specjalną funkcję Scout Mode, pozwalającą lepiej zlokalizować rywali na polu bitwy. Dołączone oprogramowanie pozwala na personalizację dźwięku oraz tworzenie profilów ustawień. Te słuchawki będą miały super cenę targową! 169,- PLN.
Na targach będą również prezentowane doskonałe karty dźwiękowe. Sound Blaster ZXR to karta przeznaczona dla największych koneserów dźwięku. Model ten może być z powodzeniem stosowany w profesjonalnych rozwiązaniach audio. Karta pozwala uzyskać stosunek mocy sygnału do mocy szumu na poziomie 124 dB. To sprawia, że SoundBlaster ZxR jest 89 razy lepsza od zintegrowanej karty dźwiękowej. W zestawie znajduje się również karta rozszerzająca DBPro, wyposażona w wyjście optyczne zapewniające najwyższą jakość odtwarzanego dźwięku. Ta karta będzie kosztować 699,- PLN, jednak ich liczba będzie ograniczona.
Zastosowana w karcie Sound Blaster Omni Surround 5.1 technologia SBX Pro Studio gwarantuje realistyczne i wyraziste brzmienie. Gracze komputerowi docenią technologię Scout mode, dzięki której bez trudu można usłyszeć np. odgłosy kroków skradającego się przeciwnika.
Sound Blaster Omni Surround 5.1 również doskonale sprawdza się podczas prowadzenia rozmów a o wysoki komfort dźwięku dbają dwukanałowe mikrofony z technologią Crystal Voice, dostosowujące czułość głosu do użytkownika. Za SB Omni Surround trzeba będzie zapłacić jedynie 229,- PLN.
Ponadto zaprezentowana zostanie cała gama głośników, z których najciekawszym jest najnowszy model - Roar.
Sound Blaster Roar to niewielka kolumna, mieszcząca się aż dwa kompaktowe i wydajne przetworniki 1,5" oraz aktywny przetwornik 2.5" o dużym wychyleniu membrany, dwa indywidualne wzmacniacze i dwie skierowane w bok membrany pasywne, dzięki czemu odtwarzana muzyka brzmi rewelacyjnie.
Zarówno funkcjonalność, jak i unikatowy wygląd Roar został uhonorowany nagrodą przyznaną przez Red Dot Awards 2014, czyli przez ekspertów największego i najbardziej prestiżowego konkursu wzornictwa przemysłowego.
Creative zaprasza na swoje stoisko w dniach 24-26 października 2014r.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube