Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

TESORO: Shrike – jeszcze lepsza mysz dla graczy!

Laserowa mysz dla graczy Tesoro Shrike już wkrótce zostanie znacznie ulepszona. Nowa wersja urządzenia pochwali się zwiększonym maksymalnym DPI, zaktualizowanym oprogramowaniem oraz poszerzoną gamą kolorystyczną. Tesoro Shrike w nowej formie pojawi się w Polsce w pierwszym kwartale 2015 roku.

Tesoro Technology USA Inc., producent wysokiej klasy peryferiów dla graczy, zapowiedział dzisiaj odświeżony model myszy laserowej Tesoro Shrike. Mysz będzie dostępna w pięciu kolorach: czarnym, pomarańczowym, żółtym, białym oraz srebrnym szczotkowanym. Poza wyglądem zmianom ulegnie także oprogramowanie, system podświetlenia RGB, a także rozdzielczość pracy myszki.
Traf do celu z myszką Shrike
Mysz gamingowa Shrike została zaprojektowana specjalnie z myślą o fanach gier FPS i może się pochwalić 128kB wbudowanej pamięci dedykowanej tworzeniu makro, 8. w pełni programowalnymi przyciskami, a także możliwością dostosowania do własnych preferencji wagi urządzenia (za pomocą dołączonych ciężarków). Shrike posiada również regulowaną funkcję lift off, odpowiedzialną za rejestrację ruchu po uniesieniu myszki. Maksymalna rozdzielczość pracy myszki została powiększona do 8200 DPI. Pozwoli to na pełne panowanie nad czułością i szybkością ruchu myszki. Dzięki temu każdy gracz może osiągnąć, niezbędną na polu walki, przewagę nad wrogiem.
Pięć opcji kolorystycznych dla graczy
Bogata opcja dostępnych kolorów pozwoli na wybór wyglądu najlepiej pasującego do własnej osobowości oraz stylu gry, nie tracąc przy tym wszystkich rozwiązań pochodzących z najlepszych myszek gamingowych. Tesoro Shrike w nowej formie będzie dostępna nie tylko w czarnej edycji jak uprzednio, ale także w kolorze pomarańczowym, żółtym, białym i srebrnym.
Myszki w kolorach białym, czarnym, pomarańczowym i żółtym zostaną pokryte gumą antypoślizgową, umożliwiającą pewny chwyt myszki, nawet w ogniu walki. Shrike w edycji srebrnej będzie posiadać elegancką powierzchnię imitującą szczotkowany metal.
Aktualizacja oprogramowania i podświetlenia
Dzięki poprawionemu oprogramowaniu, kontrola nad myszką Shrike i dostosowanie jej do własnych potrzeb stanie się o wiele prostsze i wygodniejsze. Również podświetlenie RGB zostało poddane odświeżeniu, tak aby zapewnić jeszcze większy komfort użytkowania.
Specyfikacja techniczna
• Laserowa myszka gamingowa
• Sensor AVAGO 9800
• Maksymalna rozdzielczość pracy: 8200 DPI
• Podświetlenie RGB z możliwością personalizacji
• Możliwość dostosowania wagi myszki
• 8 w pełni programowalnych przycisków
• Poprawione oprogramowanie
• Pięć opcji kolorystycznych: biała, czarna, żółta, pomarańczowa, srebrna
• Dostępność w Polsce: pierwszy kwartał 2015 roku
• Sugerowana cena detaliczna: $49

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube