Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

LENOVO:Nowe komputery stacjonarne Lenovo: większa wydajność w biurze

Firma Lenovo zapowiedziała wprowadzenie do oferty nowych produktów i udoskonalonych modeli z serii ThinkCentre dla użytkowników biznesowych. Komputer stacjonarny ThinkCentre M83 to najnowszy model z serii M obejmującej komputery stacjonarne w zajmującym niewiele miejsca formacie „tiny”.

Serię komputerów stacjonarnych typu „tower” powiększa zaś nowy i przystępny cenowo model Lenovo E50-00. Oprócz tych nowych produktów firma oferuje także elegancki i płaski ThinkCentre E63z all-in-one z procesorami Intel® Core™ i3, które zapewniają jeszcze szybszą reakcję komputera podczas pracy.

W Lenovo nieustannie koncentrujemy się na rozszerzaniu i doskonaleniu dotychczasowych linii produktów Think, ponieważ chcemy zapewnić większą wydajność firmom każdej wielkości” — powiedział Ouyang Jun, wiceprezes i dyrektor generalny działu Desktop and Visuals firmy Lenovo. „Nasz nowy i przystępny cenowo Lenovo E50-00 w wersji „tower” oraz ThinkCentre M83 w wersji „tiny”, a także nowy wariant E63z to najnowsze przykłady naszych starań, by zaspokoić oczekiwania użytkowników związane z optymalną wydajnością, niezawodnością i łatwością zarządzania”.

Produkty z oferty ThinkCentre są przeznaczone dla użytkowników biznesowych, którym oferują większą moc obliczeniową oraz konstrukcję zajmującą mniej miejsca. Mają one opracowaną przez Lenovo funkcję Smart USB Protection, dzięki której użytkownicy i menedżerowie IT mogą kontrolować dostęp do gniazd USB. Hybrydowe dyski SSHD zwiększają natomiast wydajność komputera. Wszystkie te produkty są zgodne ze standardami oszczędzania energii, w tym Energy Star 6.0, dzięki czemu w sposób inteligentny przyczyniają się do ochrony środowiska.

ThinkCentre M83

ThinkCentre M83 to nowy model z rodziny komputerów stacjonarnych Lenovo w formacie „tiny”. Ten niewielki komputer oferuje pełny zakres funkcji, umożliwiając użytkownikom z dużych przedsiębiorstw efektywną pracę na nowym poziomie. Dzięki niewielkim wymiarom i różnym opcjom montażu komputer ten umożliwia optymalne wykorzystanie miejsca na biurku. Zawiera on przyszłościowe technologie, w tym procesory Intel Core 4. generacji oraz obsługę nawet trzech niezależnych monitorów. M83 ma zainstalowane narzędzia ułatwiające zarządzanie, takie jak bezpłatny PC Cloud Manager 3.0, oraz Intelligent Cooling Engine (ICE) 3.0 — oprogramowanie optymalizujące chłodzenie systemu i natężenie dźwięku wentylatorów z myślą o maksymalnej niezawodności.

Lenovo E50-00

Lenovo E50-00 to najnowszy komputer stacjonarny Lenovo w formacie „tower”. Stanowi przystępną cenowo propozycję dla małych i średnich firm. Wykorzystano w nim platformę Intel Bay Trail, która zapewnia wydajność wystarczającą do pracy biurowej w niskim pułapie cenowym, a zewnętrzny wysokosprawny zasilacz o niskim poborze energii gwarantuje energooszczędność. System operacyjny Microsoft Windows 8 z wyszukiwarką Bing zapewnia lepsze warunki do efektywnej pracy bezpośrednio z pulpitu. Komputer E50-00 oferuje też gniazda USB 3.0, za pośrednictwem których można szybko i łatwo przenosić muzykę, zdjęcia i inne pliki.

Niezawodność i łatwość zarządzania tym komputerem zwiększa standardowy dostęp do Lenovo Solution Center i oprogramowanie Lenovo Rescue System. Oprogramowanie Solution Center umożliwia szybką identyfikację stanu komputera, połączeń sieciowych i ogólnych zabezpieczeń. W ten sposób optymalizuje wydajność i zmniejsza, a nawet eliminuje przestoje oraz konieczność przywracania działania. Oprogramowanie Rescue System umożliwia też łatwe i szybkie tworzenie kopii zapasowych oraz przywracanie plików systemowych przed uruchomieniem systemu Windows. Wbudowana funkcja przywracania działania jednym naciśnięciem klawisza umożliwia szybkie przywrócenie domyślnego stanu komputera lub stanu z kopii zapasowej.

ThinkCentre E63z Core i3 All-in-One

Zapowiedziany w sierpniu ThinkCentre E63z ma zwiększający wydajność procesor Intel Core i3. Komputer ten oferuje najnowsze technologie firmy Intel po przystępnej cenie. Wyróżnia się też stabilnością, łatwością zarządzania i funkcjami chroniącymi środowisko. ThinkCentre E63z Core i3 ma te same podstawowe funkcje co jego poprzednie wersje, ale oferuje większą wydajność w tym samym, eleganckim formacie all-in-one o grubości zaledwie 37,5 mm. Procesor Core i3 obsługuje wyjście HDMI, czytnik kart pamięci oraz gniazdo USB do szybkiego ładowania urządzeń, którego nie miał poprzedni model.

Ceny i dostępność

• ThinkCentre M83 Tiny będzie dostępny od października w cenie od około 435 euro.
• Lenovo E50-00 będzie dostępny od grudnia w cenie od około 315 euro.
• ThinkCentre E63z Core i3 All-in-One będzie dostępny od grudnia w cenie od około 325 euro.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube