ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HARMAN KARDON: Soho Wireless

Harman Kardon Soho Wireless to wysokiej jakości słuchawki nauszne z uproszczoną obsługą technologii Bluetooth®. Charakteryzuje je dźwięk reprodukowany w najwyższej jakości. Są eleganckie i stworzone do użytkowania poza domem.

Słuchawki Soho Wireless firmy Harman Kardon to lekka, przenośna konstrukcja elektroniczna doskonałej jakości. Zapewniają najwyższej klasy dźwięk w praktycznym i gustownym pakiecie bezprzewodowym. Doskonały dźwięk zapewniają przetworniki 30 mm oraz wysokiej jakości magnesy neodymowe, zamknięte w eleganckiej, inteligentnej konstrukcji. W każdym detalu tych słuchawek widać mistrzowskie rzemiosło konstruktorów Harman Kardon.
Użytkownicy tych słuchawek z pewnością docenią technologie Bluetooth® oraz NFC, dzięki którym z łatwością będą mogli parować szereg urządzeń. Tak uzyskana swoboda komunikacji bezprzewodowej to pełny komfort użytkowania. Uzupełniają go również oryginalnie wykonane elementy sterujące, reagujące na dotyk, które umieszczono na muszlach słuchawek. Tak skonstruowane, eleganckie i fantastycznie brzmiące Soho Wireless idealnie nadają się do użytkowania w podróży, szczególnie w centrum tętniącego życiem miasta.
Po co ten cały Bluetooth® czy NFC? Słuchawki dzisiaj powinny zapewniać pełną niezależność, zgodność sprzętową oraz swobodę przemieszczania się. W osiągnięciu tych celów pomagają wykorzystywane w Soho Wireless technologie. Komunikacja bezprzewodowa przebiega sprawniej dzięki technologii Bluetooth® oraz NFC, zaś wykorzystanie bezstratnej wymiany danych w formacie aptX i AAC zapewnia dostępność wielu urządzeń. Odłączany kabel pozwala na nieprzerwane słuchanie muzyki nawet przy wyczerpaniu się baterii, którą można szybko naładować dzięki kablowi USB.
Wygoda użytkowania to kolejna podstawowa cecha współczesnego sprzętu audio, szczególnie słuchawek. W związku z tym mocowane w muszlach czujniki, zapewniające łatwą obsługę dotykową słuchawek, doskonale zdają egzamin. Podobnie jak 30-milimetrowe przetworniki z magnesem neodymowym, które dostarczają dźwięk najwyższej klasy w całym paśmie. Dzięki nim odkryjesz nowe znaczenie doskonałej akustyki.
Wzornictwo Harman Kardon Soho Wireless przykuwa uwagę i wykończone jest najwyższej jakości materiałami – skórą i stalą nierdzewną. Wszystko to sprawia, że w słuchawkach czujesz się doskonale i równie dobrze wyglądasz. Zwieńczeniem ich praktyczności jest unikalna funkcja składania i umieszczenia ich w płaskim futerale, a tym samym bezpieczne przenoszenie.
Harman Kardon Soho Wireless są słuchawkami, które sprawdzą się w każdej sytuacji i nigdy Cię nie zawiodą. Dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych (czarne, białe, brązowe), a ich cena to 999 zł.

Dane techniczne
Rodzaj : Wysokiej jakości słuchawki nauszne marki z technologią Bluetooth® i NFC
Pasmo przenoszenia : 20Hz~20kHz
Impedancja : 32 omy
Maks. moc wyjścia : 30 mW
Efektywność : 100 dB przy 1 kHz / 1 mW
Cena: 999 zł

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube