Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

FRITZ!: Premiery FRITZ! na targach Poznań Game Arena

Już za kilka dni, od 24 do 26 października Poznań po raz kolejny stanie się największą w Polsce areną, na której spotkają się tysiące miłośników gier komputerowych oraz multimedialnych gadżetów. W tegorocznej edycji Targów Gier, Rozrywki i Multimediów Poznań Game Arena weźmie udział firma AVM, niemiecki producent urządzeń sieciowych, która zaprezentuje graczom swoje najnowsze rozwiązania FRITZ!

 

Wszechstronne, szybkie i wydajne routery FRITZ!Box 7272 i 7490, gigabitowe FRITZ!Powerline 1000E, szybkie repeatery FRITZ!WLAN 450E, inteligentne gniazdko FRITZ!DECT 200 czy darmowe aplikacje mobilne FRITZ!App to najnowsze produkty FRITZ!, które zapewniają graczom maksymalną szybkość i wydajność sieci podczas prowadzonych rozgrywek.

Wszechstronne i wydajne routery FRITZ! dla całej rodziny
Prezentowane podczas targów najnowsze routery FRITZ!Box 3272, 7272 oraz 7490 mogą współpracować z dowolnym typem łącza DSL, kablowym czy LTE, a dodatkowo model FRITZ!Box 7490 działa także z łączami światłowodowymi oraz VDSL z technologią vectoringu oferując superszybkie połączenie z prędkościami przekraczającymi 100 Mbit/s na liniach VDSL. Dzięki takim routerom streaming wideo, gry internetowe, czy integracja urządzeń mobilnych z domową siecią są niezwykle proste i zapewniają szybkość i stabilność połączenia. Co więcej, model FRITZ!Box 7490 zapewnia jednoczesny bezprzewodowy transfer w standardzie AC z prędkością do 1300 Mbit/s w pasmie 5 GHz oraz w standardzie N z 450 Mbit/s w paśmie 2,4 GHz. Wielofunkcyjne routery FRITZ!Box dzięki swym możliwościom są w stanie zapewnić maximum komfortu każdemu członkowi rodziny. Graczom szybkie, wydajne i stabilne połączenie, a pozostałym domownikom obsługę telefonii analogowej i cyfrowej, szybką sieć domową, własną chmurę oraz serwer NAS, możliwość udostępniania filmów, zdjęć i muzyki w całej sieci czy zarządzanie urządzeniami domowymi przez funkcję Smart Home. Warto również wspomnieć o serwerze VPN i rozbudowanej kontroli rodzicielskiej czy hotspot dla gości.

FRITZ!Powerline dla szybkiego i stabilnego łącza
Podczas targów Poznań Game Arena firma AVM zaprezentuje także gamę najnowszych adapterów powerline, a wśród nich FRITZ!Powerline 540E, który łączy w sobie dwie technologie: powerline oraz WLAN. Dzięki temu ten nowoczesny adapter nie tylko może transmitować sygnał za pomocą domowej instalacji elektrycznej, ale również przesyłać go tworząc sieć bezprzewodową. Ponadto odwiedzający stoisko AVM będą mogli po raz pierwszy w Polsce zobaczyć i przetestować jedyny adapter powerline oferujący transmisję danych z gigabitową prędkością. FRITZ!Powerline 1000E – bo to o nim mowa, może szczególnie zainteresować graczy i wszystkich tych, którym zależy na stabilnym i szybkim połączeniu. W porównaniu do WLAN technologia Powerline pozwala na uzyskanie w sieci domowej lepszych parametrów pod względem stabilności i opóźnień - czyli kluczowych elementów dla gier sieciowych.

Kompleksowa i bezpieczna sieć domowa FRITZ!
Oprócz nowych routerów FRITZ!Box i adapterów FRITZ!Powerline, AVM zaprezentuje odwiedzającym targowe stoisko swoje pozostałe urządzenia sieciowe, które usprawniają działanie domowej sieci. Wśród najnowszych rozwiązań znajdą się repeatery sygnału FRITZ!WLAN 300E, 310 i 450E zwiększające zasięg działania tworzonej sieci, multimedialne telefony DECT: FRITZ!Fon M2 i MT-F, inteligentne gniazdko FRITZ!DECT 200 do zarządzania urządzeniami domowymi oraz bezpłatne aplikacje FRITZ!App dla użytkowników systemów Android i iOS dla zapewnienia większej mobilności domowej sieci. Prezentowane podczas targów rozwiązania FRITZ!, oprócz najwyższej jakości wykonania i łatwości obsługi, charakteryzują się wysokim bezpieczeństwem. We wszystkich urządzeniach FRITZ! zostały bowiem zastosowane najnowsze metody szyfrowania oraz zabezpieczenia zapewniające użytkownikom maksymalną ochronę podczas użytkowania. Oprócz tego dla wygody polskich użytkowników premierowe rozwiązania FRITZ! wyposażone są w polskie menu.
Odwiedzający stoisko targowe AVM (hala 7, stoisko 16) będą mogli nie tylko zobaczyć po raz pierwszy w Polsce premierowe rozwiązania FRITZ!, ale również przetestować ich działanie i wziąć udział w organizowanych konkursach z atrakcyjnym nagrodami.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube