Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

JBL: Cinema Base

JBL Cinema Base to głośnik telewizyjny typu soundbase – zupełnie nowy typ produktu zaprojektowany tak, by można było go ustawić pod telewizorem. Tak uzyskane brzmienie kina domowego dostarcza oszałamiających wrażeń dźwięku surround i podobnie jak inne produkty JBL po prostu doskonale wygląda.

Głośnik typu soundbase odróżnia od soundbara przede wszystkim sposób montażu, a w zasadzie wygodne rozwiązanie polegające na ustawieniu go pod telewizorem. Uzupełnia w ten sposób ekran o znakomity dźwięk. JBL Cinema Base łączy się pojedynczym kablem z telewizorem za pomocą złącza HDMI™, analogowego lub optycznego. Pięknie się prezentuje i wspaniale brzmi. Jeśli ma się ochotę można też puszczać muzykę ze swojego smartfona lub tabletu z wykorzystaniem bezprzewodowej łączności Bluetooth®. To urządzenie typu „wszystko w jednym”. Można go dopasować do niemal wszystkich typów telewizorów poniżej 60". Posiada technologię Harman Volume, która utrzymuje głośność na tym samym poziomie. Nigdy więcej głośnych reklam!
Najwyższej jakości dźwięk sygnowany przez JBL wydobywa się z dwóch pełnozakresowych przetworników o średnicy 65 mm oraz dwóch wbudowanych subwooferów 90 mm. Całkowita moc głośnika to 240 W. Wspomniana już technologia Harman Volume utrzymuje dźwięk na stałym poziomie, a kinowe brzmienie zapewnione jest dzięki Dolby® Digital i Harman Display Surround. Nie potrzeba żadnych dodatkowych głośników ani sieci.
Dość istotną funkcją współcześnie okazuje się możliwość ładowania baterii różnych urządzeń domowych za pomocą wygodnego portu USB. W tej kwestii JBL Cinema Base również nas nie zawiedzie. Jego użytkowanie jest proste i odbywa się za pomocą pilota do telewizora. Dołączony do zestawu pilot na podczerwień, pozwala na wygodne sterowanie zestawem funkcji urządzenia. Po zaprogramowaniu odbiera ono komendy pochodzące z pilota od telewizora, zapewniając sterowanie całym zestawem kina domowego za pomocą pojedynczego pilota.
Nowy na rynku JBL Cinema Base dostarcza zachwycający dźwięk z eleganckiego, kompaktowego i nieskomplikowanego urządzenia, które stanowi podstawę dla większości telewizorów.

Specyfikacja produktu:
Wymiary: Soundbar (Dł. x Szer. x Wys.) 600 mm x 401.6 mm x 102 mm
Waga: 8kg
Waga: 22.5 lbs (10.22 kg)
Soundbar - specyfikacje audio
Zakres częstotliwości urządzenia 45Hz – 20 kHz
Maksymalny poziom SPL (poziom ciśnienia akustycznego): 100 dB
Moc wyjściowa >240 W
Maksymalna waga telewizora: do 68 kg
Maksymalny rozmiar stojaka telewizora:(Dł. x Szer.) 585 mm x 342 mm

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube