ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HAMA: Akcesoria do biura i domu.

Hama Polska poszerzyła swoje portfolio o kolejne nowe akcesoria. To uniwersalne produkty, które mogą znaleźć zastosowanie zarówno w biurze, jak i domowym salonie.

Odbiorniki Smart TV szybko zyskują popularność. Ich użytkownicy mogą korzystać z tradycyjnej telewizji oraz z multimedialnych zasobów Internetu. Niestety, piloty dołączane do inteligentnych telewizorów nie najlepiej radzą sobie z serwisami internetowymi. Właściciele Smart TV nie są skazani na niewygodę, dzięki akcesoriom, takim jak Hama AM 100. To inteligenta mysz, która znajdzie zastosowanie w każdym nowoczesnym domu. Hama AM 100 oprócz Smart TV, potrafi sterować konsolami do gier czy projektorami, zaś zmiana przypisania przycisków sprawia, że akcesorium obsługuje komputer PC lub Mac. Gryzoń wykorzystuje technologię Sixmotion, wykrywającą ruch wzdłuż sześciu osi. Urządzenie jest kompatybilne z komputerami Windows PC, Mac, urządzeniami pracującymi pod kontrolą systemu Android, TV lub Linux PC z wolnym portem USB.

Innym akcesorium przydatnym w domu i biurze jest przedłużacz USB 3.0 typu „Docking Ball”, zapewniający transfer danych z maksymalną prędkość 5Gbps. Takie elementy jak pozłacana wtyczka czy miedziany przewód zapewniają odpowiednią jakość transmisji danych. Dużym udogodnieniem jest górne gniazdo umożliwiające łatwe podłączania od góry urządzeń USB.

00124055abb

Przenośne pamięci USB firmy SanDisk cieszą się dużą renomą wśród klientów. Produkty tej firmy najczęściej zbierają pochlebne recenzje za niezawodność. Na półki rodzimych sklepów trafił najnowszy nośnik SanDisk Cruzer Ultra Fit 64 GB. Szybkie złącze USB 3.0 pozwala na przesyłanie plików dziesięć razy szybciej niż w przypadku USB 2.0. Dołączone oprogramowanie SanDisk SecureAccess chroni dane. Istnieje także możliwość wykupienia rocznej subskrypcji na aplikację Rescue PRO, służącej do odzyskiwania utraconych lub uszkodzonych plików.

Sugerowane ceny w Hama Polska

Mysz Smart AM 100 – 179 złotych

Przedłużacz USB „Docking Ball” - 39,90 złotych

Cruzer Ultra Fit 64 GB – 229 złotych

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube