ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

GARMIN: Forerunner ® 920XT – multisportowy zegarek z GPS wyposażony w funkcje online i zaawansowane możliwości pomiaru dynamiki biegu

Garmin International Inc., zaprezentował dzisiaj urządzenie Forerunner 920XT – zegarek sportowy z GPS przystosowany do wymagań wielu dyscyplin sportowych, wyposażony w zaawansowane funkcje pomiaru dynamiki biegu, funkcje online.

Zegarek rejestruje szczegółowe parametry podczas pływania, jazdy na rowerze oraz biegania i jest w stanie zarządzać treningiem bez względu na poziom zaawansowania użytkownika. Niewielkie gabaryty i elastyczny pasek zapewniają wygodę podczas użycia w ruchu, a kolorowy, wyraźny wyświetlacz zapewnia czytelną informację o zarejestrowanych statystykach aktywności. 

Do dyspozycji użytkownika oddane zostają zaawansowane funkcje, takie jak pomiar dynamiki biegu, pułap tlenowy (VO₂ max), asystent odpoczynku , śledzenie w czasie rzeczywistym i powiadomienia z telefonu. Zegarek wyposażony jest również w funkcję monitorowania aktywności, która pozwala na rejestrowanie liczby kroków, przebytego w ciągu dnia dystansu i spalonych kalorii oraz informuje o postępach w osiągnięciu wyznaczonego na dany dzień celu. Zegarek emituje również sygnały dźwiękowe informujące o braku aktywności przez godzinę, dzięki czemu triathloniści mogą monitorować swoją aktywność oraz sen podczas kluczowych okresów odpoczynku pomiędzy sesjami.

Łączność i wygoda
Forerunner 920XT jest o 32% lżejszy i 25% cieńszy od swojego poprzednika (Forerunner 910XT) i wyposażony został w elastyczny pasek na nadgarstek i kolorowy ekran o wymiarach 2,9 × 2,1 cm. Funkcja powiadomień z telefonu pozwala odbierać na ekranie zegarka alerty o przychodzących wiadomościach SMS, e-mailach, połączeniach, przypomnieniach z kalendarza i wielu innych, gdy znajduje się on w zasięgu połączenia Bluetooth® kompatybilnego urządzenia .
Sportowcy mogą śledzić jeszcze więcej danych ze swoich treningów, korzystając z Forerunner 920XT jako zdalnego pilota do zarządzania kamerami sportowymi VIRB® lub VIRB Elite3. Urządzenie automatycznie wysyła dane do mobilnej aplikacji Garmin Connect™ Mobile zainstalowanej na smartfonie korzystając z połączenia Bluetooth® lub z hot spotu Wi-Fi®, dzięki czemu dane z treningów trafiają bezpośrednio do serwisu Garmin Connect, gdzie mogą być później analizowane. Mobilna aplikacja umożliwia użytkownikom odtwarzanie sesji w trybie LiveTrack, która pozwala zaproszonym znajomym i członkom rodziny użytkownika śledzić przebieg treningu lub wyścigu w czasie rzeczywistym.

Wraz z aktualizacją oprogramowania, która zostanie udostępniona na początku 2015 r., Forerunner 920XT stanie się kompatybilny z Connect IQ, co otworzy przed użytkownikami nowe możliwości zastosowania urządzenia w ich aktywnym stylu życia.

W wodzie
Zegarek Forerunner 920XT posiada klasę wodoszczelności 5 ATM i umożliwia wykonywanie zaawansowanych pomiarów podczas pływania w basenie lub w otwartym akwenie wodnym . Dzięki funkcji rejestrowania drilli (ćwiczenie danej techniki), sportowcy mogą prowadzić dziennik drilli pływackich oraz serii ćwiczeń dla nóg, a także rejestrować przebyty dystans, tempo, styl, ilość wymachów i wyniki SWOLF (pływanie i golf). Forerunner 920XT oferuje również dwa typy pomiaru czasu spoczynku umożliwiające mierzenie czasu odbicia od ściany, a także powiadomienia o przebytym dystansie informujące użytkownika o zakończeniu serii lub o tym, że minął ustalony czas, co pomaga utrzymać tempo pływania.

Na rowerze
Wbudowany wysokościomierz podaje dokładne informacje o przewyższeniach terenu podczas treningu. Zegarek jest kompatybilny z czujnikami prędkości, kadencji, tętna oraz mocy, dzięki czemu można uzyskać bardziej dokładne dane . Forerunner 920XT odbiera sygnał zarówno z satelitów systemu GLONASS jak i GPS, dzięki czemu szybciej i precyzyjniej ustala pozycję. Jeśli urządzenie zostanie sparowane z kompatybilnym czujnikiem mocy poprzez ANT+™ (np. Vector™ S lub Vector), będzie dostarczało informacji o mocy, w tym średniej mocy w wat, bilansie lewej i prawej nogi, przedziale mocy, a w połączeniu z monitorem tętna może oszacować pułap tlenowy użytkownika przy jeździe na rowerze i pomóc w monitorowaniu zmian sprawności fizycznej.

W biegu
Zegarek Forerunner 920XT umożliwia biegaczom nie tylko dokładną analizę treningu ale również zaplanowanie regeneracji i określenie potencjału wyścigowego. Po sparowaniu zegarka z czujnikiem tętna HRM-Run™ dostępne są zaawansowane funkcje, takie jak pomiar dynamiki biegu. Zegarek dostarcza informacji o kadencji (całkowita ilość kroków na minutę), odchyleniu pionowym (ilość „odbić” i kroków biegacza) i czasie kontaktu z podłożem (ile czasu stopa biegacza styka się z podłożem podczas każdego kroku). Forerunner 920XT ma również kolorowy wskaźnik, który informuje użytkownika o tym, jak jego wyniki przedstawiają się na tle rezultatów osiąganych przez innych biegaczy. Urządzenie wyposażone jest w metronom wykorzystujący alerty wibracyjne i dźwiękowe, które pomagają kontrolować trening kadencji i utrzymywać tempo bez potrzeby spoglądania na zegarek. Opcja symulatora wyścigu pozwala obliczyć prawdopodobne czasy dla wyścigów na różnych dystansach na podstawie szacunkowego pułapu tlenowego. Asystent odpoczynku umożliwia zaplanowanie regeneracji pomiędzy treningami na podstawie danych o tętnie rejestrowanych podczas treningu. Po zakończeniu biegu wskazywany jest czas, jaki powinien upłynąć przed następnym treningiem.1
Dla ekstremalnych biegaczy, Forerunner 920XT przewiduje tryb UltraTrac, który wyłącza moduł GPS w pewnych odstępach czasu zwiększając czas działania baterii w trybie GPS z 24 do 48 godzin.

Zegarek Forerunner 920XT dostępny będzie w kolorach czarny/niebieski lub czerwony/biały w sugerowanej cenie detalicznej 449 euro oraz 499 euro w zestawie z czujnikiem tętna HRM.

Forerunner 920XT to najnowszy produkt z poszerzającej się oferty fitness firmy Garmin, który skupia się na rozwoju technologii i innowacjach, które mają poprawić jakość życia użytkowników oraz promować zdrowy i aktywny tryb życia. Bez względu na to, czy klient oddaje się biegom, kolarstwu, czy innym dyscyplinom sportowym, urządzenia Garmin fitness stają się niezbędnym narzędziem zarówno dla amatorów jak i zawodowców. 

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube