Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HARMAN KARDON: Księżycowe brzmienie

Kiedy doskonały wygląd spotyka wyjątkowe brzmienie w głośniku bezprzewodowym, to otrzymujemy produkt godny pożądania. Takim jest Harman Kardon Onyx Studio, który jest już dostępny w Polsce.

Czym wyróżnia się HK Onyx Studio? Choć nagrodzono go za design, to najważniejsze są wrażenia akustyczne, które dostarcza (najlepsze w swojej klasie), a także kompatybilność ze wszystkimi dostępnymi urządzeniami przenośnymi. Ten kompaktowy, wolnostojący głośnik zawiera cztery prężne głośniki oraz dwie, stożkowe membrany pasywne, by przekazywany dźwięk był głęboki, realistyczny i znakomicie wypełniał przestrzeń domu. Mechanizm łączący bezprzewodowo za pośrednictwem Bluetooth® umożliwia podpięcie telefonu komórkowego oraz innych urządzeń przenośnych. Głośnik wyposażono w litowo-jonową baterię wielokrotnego ładowania, która umożliwia do pięciu godzin odtwarzania muzyki bez konieczności zasilania zewnętrznego.
Proponowany design Harman Kardon jest naprawdę bezkonkurencyjny. Kształt satelity wpisuje się co prawda w panujący obecnie trend nowoczesnego wzornictwa, ale deklasuje konkurentów. Ta seksowna forma wygląda dobrze prawie wszędzie, a jej cechą nadrzędną jest elegancki minimalizm. Głośnik szczyci się solidną konstrukcją oraz najwyższej klasy, gładkim i przyjemnym w dotyku obiciem z gumy i materiału. Membrana pasywna pokryta jest warstwą połyskliwego chromu na środku tyłu głośnika. Nawiązuje to do modelu HK Nova. Dodatkowo z tyłu ukryto panel obejmujący jedynie port zasilający baterię oraz port micro USB. Oba usytuowano w dolnej części pomiędzy krótkimi, masywnymi, chromowymi nogami. Po obróceniu głośnika z powrotem przodem, na górnej obręczy pokrytej solidnym plastikiem, znajdziemy ukryty włącznik/wyłącznik, panel głośności oraz kontrolkę Bluetooth®. Tu także króluje minimalizm. Ponadto głośnik jest stosunkowo łatwy do przestawiania, dzięki wygodnemu uchwytowi usytuowanemu z tyłu.
HK Onyx Studio dostarcza dźwięk ze wszystkich urządzeń mobilnych z technologią Bluetooth® i brzmi naprawdę potężnie, zwłaszcza kiedy weźmie się pod uwagę jego rozmiary. Instrumenty perkusyjne, smyczkowe, wokale, wysokie i niskie tony – wszystko to brzmi naprawdę doskonale, precyzyjnie i z detalami. Jednak największym atrybutem głośnika są jego basy. Ten dźwięk jest godny podziwu bez względu na rodzaj muzyki i dopasowuje się do przestrzeni, w której jest odtwarzany. Do tego wszystkiego jeszcze po prostu dobrze wygląda! Zaprojektowano go tak, by przyciągał wzrok i kusił swoim wyglądem.

Cena: 849 zł

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube