Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

TESORO: Ancile – zupełnie nowa twarda podkładka pod myszki dostępna w Polsce

Tesoro Technology USA Inc., producent wysokiej jakości sprzętu peryferyjnego dla graczy, wprowadził na polski rynek nowy model podkładki pod mysz Tesoro Ancile. Wyjątkowe rozwiązania zastosowane w tym modelu znajdą uznanie zarówno wśród wymagających graczy, jak i wszystkich innych użytkowników komputerów, którzy cenią sobie pełną swobodę ruchu oraz wygodę użytkowania.

Przewaga na wyciągnięcie ręki
Ancile wywodzi swoją nazwę od rzymskiej tarczy, która według mitu miała zapewnić starożytnemu Rzymowi panowanie nad światem tak długo, jak długo znajdowała się w posiadaniu cesarstwa. W myśl tej samej zasady, każdy gracz, który posiadać będzie wyjątkową podkładkę Tesoro, zdobędzie niepowtarzalną przewagę nad swoimi przeciwnikami. Przewagę, która przyniesie mu niejedno zwycięstwo, zwłaszcza w grach wymagających szybkiego reagowania oraz nieskrępowanych ruchów myszką.
Komfort użytkowania
Podkładka została wykonana z jednolitego materiału, który zapobiegnie wszelkiemu strzępieniu czy pruciu. Mikroteksturowana powierzchnia umożliwi wykonywanie niepowtarzalnie płynnych ślizgów myszki. Zastosowanie technologii Reflective Surface zapewni precyzyjne odbicie wiązki lasera, a sama podkładka sprawdzi się zarówno przy myszkach laserowych, jak i optycznych. Spodnia warstwa została wykończona gumą antypoślizgową zapobiegającą przypadkowym przesunięciom na biurku. Dopracowana w najdrobniejszym szczególe podkładka Tesoro Ancile to obietnica osiągnięcia największej możliwej płynności ruchu przy minimalnym tarciu, co z kolei pozwoli użytkownikom na wzniesienie się na nowy pułap wygody w rozgrywce.
Design Tesoro
Podkładka została wykonana z jednolitego, twardego tworzywa sztucznego wysokiej jakości. Cechuje ją charakterystyczny design Tesoro oraz wytłoczone logo firmy, wtapiające się w powierzchnię Ancile. Podkładka ma wymiary 340x250mm.
Dostępność i cena
Podkładka Tesoro Ancile jest już dostępna w Polsce w sklepie internetowym Tesoro Poland pod adresem http://tesorotec.pl oraz w wybranych sklepach (Komputronik, Agito, Procpu, Hard PC, Merlin i inne). Sugerowana cena detaliczna: 129 PLN.
Specyfikacja produktu
• Nowoczesny design i precyzyjne wykończenie
• Jednolita budowa podkładki
• Mikroteksturowana powierzchnia zapobiegająca tarciu
• Technologia Reflective Surface precyzyjnie odbijająca wiązkę laserową
• Wymiary 340x250mm
• Dostępność w Polsce: podkładka już jest dostępna do zakupu
• Sugerowana cena detaliczna: 129 PLN

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube