Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Creative:Słuchaj, gdzie chcesz i jak chcesz

Po premierach kilku zestawów głośnikowych, które w ciągu ostatnich miesięcy zaprezentowała marka Creative, przyszedł wreszcie czas na nowe zestawy słuchawkowe tego znanego producenta. Seria słuchawek Sound Blaster EVO, która już za kilka tygodni zagości na półkach sklepowych, to nie tylko gwarancja komfortu i wyróżniającego się stylu, ale przede wszystkim najwyższa jakość dźwięku, który użytkownik dostosowywać może swobodnie do swoich potrzeb.

Słuchawki Sound Blaster EVO przygotowane zostały w dwóch wersjach – przewodowej i bezprzewodowej. Obydwa modele wyposażone zostały w 40-milimetrowe przetworniki Sound Blaster EVO’s Full Spectrum, odtwarzające pasmo dźwięku w pełnym jego słyszalnym zakresie, co zapewnia wyraźne odwzorowanie wszystkich detali nagrania. Aby umożliwić użytkownikom personalizację ustawień odtwarzanego dźwięku, Creative przygotował specjalną, bezpłatną aplikację Sound Blaster EVO Control Panel, która uruchomiona zostaje w momencie podłączenia słuchawek do komputera PC lub Mac. Funkcje zaawansowanego przetwarzania dźwięku dostępne w dedykowanym oprogramowaniu, pozwalają na zdefiniowanie, a następnie zapisanie własnych ustawień, zależnych od rodzaju źródła dźwięku – od dynamicznej muzyki, przez dialogi filmowe aż do odgłosów walki w ulubionej grze.

Przewodowy zestaw Sound Blaster EVO USB podłączyć można zarówno do komputera, jak i smartfona, tabletu czy innego odtwarzacza multimedialnego. Pełną wszechstronność zapewnia wyposażenie zestawu w dwa rodzaje kabli umożliwiających podłączenie go do źródła dźwięku – kabla microUSB-to-USB o długości 1,8 metra oraz tradycyjnego kabla analogowego z wtykiem czterobiegunowym o długości 1,2 metra.

Zestaw Sound Blaster EVO Wireless korzysta z technologii bezprzewodowych, dzięki czemu jest jeszcze bardziej wygodny i mobilny. Wersja bezprzewodowa wzbogacona została o standard komunikacji NFC, który Creative po raz pierwszy zaprezentował przy swoich najnowszych głośnikach z serii Airwave. System parowania NFC pozwala na wyjątkowo szybkie łączenie słuchawek z nadajnikami za pomocą zetknięcia obu urządzeń. Nadajniki, które niewyposażone zostały w technologię NFC, z łatwością połączyć można z słuchawkami Sound Blaster EVO Wireless za pomocą łączności Bluetooth. Zestaw wzbogacony został o kodeki aptX, SBC i AAC, dzięki czemu dźwięk przesyłany jest bez opóźnień i zakłóceń.

Obydwa modele słuchawek Sound Blaster EVO idealnie nadają się również do komunikacji – czy to rozmów telefonicznych i wideokonferencji, czy też do porozumiewania się podczas rozgrywek sieciowych. Zestawy wyposażone zostały w dwukanałowy mikrofon niwelujący zakłócenia, w tym również odgłosy otoczenia, dzięki czemu użytkownik słyszany jest głośno i wyraźnie, nawet jeśli rozmawia w zatłoczonej i hałaśliwej przestrzeni.

Zestawy Sound Blaster EVO zwracają na siebie uwagę również ze względu na nowoczesną i elegancką budowę. Czerwono-czarna kolorystyka oraz zestawienie matowych i połyskujących akcentów odpowiadają za wyjątkowo wyrafinowany design słuchawek. Sound Blaster EVO to zestawy wokółuszne zapewniające zakrycie całego ucha, co gwarantuje pasywną redukcję dźwięków otoczenia. Konstrukcja słuchawek zaprojektowana została z myślą o zwiększeniu wygody i bezpieczeństwa w transporcie urządzenia – zestawy składają się, zmniejszając przy tym swoją wielkość do 70%.


Technologie i rozwiązania zastosowane w zestawach słuchawkowych Creative Sound Blaster Evo:
• 40-milimetrowe przetworniki Sound Blaster EVO’s Full Spectrum zapewniające niezwykle wyrazisty i bogaty w detale dźwięk.
• Oprogramowanie Sound Blaster EVO Control Panel oferujące funkcje zaawansowanego przetwarzania dźwięku za pomocą komputera PC lub Mac.
• Dwukanałowy mikrofon tłumiący odgłosy otoczenia podczas rozmów, gwarantujący tym samym czysty dźwięk nawet w głośnych miejscach.
• Poręczna konstrukcja umożliwiająca składanie i bezpieczne przewożenie słuchawek.
• Funkcja łączności NFC w zestawie Sound Blaster EVO Wireless umożliwiająca najszybsze i najwygodniejsze parowanie słuchawek z urządzeniem nadawczym za pomocą jednego dotknięcia.
• Funkcja łączności Bluetooth w zestawie Sound Blaster EVO Wireless, wspierana przed kodeki aptX, AAC i SBC, pozwalająca na bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w wysokiej jakości, bez opóźnień.
• Wbudowany akumulator w zestawie Sound Blaster EVO Wireless zapewniający do 8 godzin nieprzerwanego odtwarzania dźwięku.


Cena i dostępność
Zestawy Creative Sound Blaster EVO USB i Creative Sound Blaster EVO Wireless dostępne będą w sprzedaży w drugiej połowie lipca 2013 roku. Cena zestawu Sound Blaster EVO USB wyniesie 499 PLN, zaś cena zestawu Sound Blaster Evo Wireless – 699 PLN.Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube