ICYRaid MB662U3-2S-R1

NAS z ciekawymi rozwiązaniami

Więcej...

JBL E45 BT

Słuchawki bezprzewodowe dla miłośników dobrego brzmienia

Więcej...

Asustor 6102T

NAS dla profesjonalistów

Więcej...

Genesis Neon 350

Słuchawki do graczy

Więcej...

Media-tech MT4060

Wideorejestrator bez wyświetlacza

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

RAZER: Ulubiona myszka e-sportowców teraz z nowym sensorem optycznym oraz wielokolorowym podświetleniem

Firma Razer™, światowy lider w dziedzinie urządzeń oraz oprogramowania dla graczy, poinformowała dzisiaj o rozpoczęciu sprzedaży nowej gamingowej myszki Razer DeathAdder Chroma.

Razer DeathAdder Chroma to słynny ergonomiczny kształt znany z poprzednich bestsellerowych edycji, tym razem wzbogacony o szereg cech i funkcji. Nowy sensor optyczny o czułości aż 10 000 DPI reaguje na podniesienie myszki nawet o 1 mm, bez względu na rodzaj powierzchni (w tym szklanych blatów). Dzięki zmianom w konstrukcji sensor umożliwia precyzyjne śledzenie ruchu do 200 cali na sekundę i przy przyspieszeniu 50 G, dzięki czemu akcje kursora pozostaną niezwykle płynne i precyzyjne w każdych warunkach.
Dzięki współpracy z nowym dodatkiem Razer Synapse: Stats & Heatmaps, Razer DeathAdder Chroma zapewni graczom precyzyjny feedback dotyczący wydajności i stylu gry, w tym czasu rozgrywki, wykorzystania danych klawiszy, przebytego dystansu, czy nawet sumarycznego nacisku podczas gry. Niesamowita ilość przydatnych danych wraz z ultra-precyzyjnym sensorem umożliwi graczom dopasowanie nowego DeathAddera Chroma do swojego indywidualnego stylu gry i poprawę swojej wydajności – to więcej, niż oferuje dowolna myszka na Ziemi.
Razer DeathAdder Chroma to po prostu najlepsza gamingowa myszka na świecie, która jest wybierana przez e-sportowców na całym świecie.” – komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. „Nasza aplikacja Razer Synapse powstała po to, by tworzyć wartość dodaną na długo po rozpoczęciu sprzedaży urządzenia, a nowy DeathAdder i jego możliwości są tego najlepszym przykładem. Testowany i zaaprobowany przez profesjonalnych e-sportowców, ergonomiczny kształt DeathAdder Chroma wraz z możliwością szlifowania swoich umiejętności sprawiają, że nasza nowa propozycja to idealne rozwiązanie do każdego stylu gry.”
DeathAdder Chroma dołącza do klawiatury BlackWidow Chroma oraz do headsetu Kraken 7.1 Chroma i podobnie jak pozostałe urządzenia z serii oferuje bogate opcje podświetlenia w 16, 8 milionach kolorów z dodatkiem specjalnych efektów, którymi można zarządzać za pośrednictwem aplikacji Rzer Synapse. Urządzenia z linii Chroma umożliwiają także synchronizację ustawień podświetlenia pomiędzy sobą oraz są wyposażone w otwarty SDK, który umożliwia deweloperom integrowanie zaawansowanych opcji podświetlenia, np. alertów dla ważnych wydarzeń w grze, takich jak na przykład atak na bazę gracza.

Specyfikacja:
• Ergonomiczny kształt (z gumowymi wstawkami) dopasowany do prawej dłoni
• Sensor optyczny o czułości 10 000 DPI
• Podświetlenie Chroma z 16,8 milionami kolorów
• Współpraca z Razer Synapse
• 5 indywidualnie programowanych klawiszy Hyperesponse
• Próbkowanie 1000 Hz
• Regulacja czułości w locie
• Tryb Always-On
• Przyspieszenie do 200 cali na sekundę / 50 G
• Pozłacane złącze USB
• Lekki kabel w oplocie 2,13 m
• Przybliżony rozmiar: 127 mm (długość) x 70 mm (szerokość) x 44 mm (wysokość)
• Przybliżona waga: 105 g

CENA: €69.99
DOSTĘPNOŚĆ:
Razer Store – kup teraz
Świat – październik 2014

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube