IRISNotes Air 3

Długopis cyfrowy ułatwia życie

Więcej...

Logitech K400 Plus TV

Klawiatura do telewizora...

Więcej...

TP-LINK Archer C5400

Router jak Stonehenge

Więcej...

Natec Turbot

Klawiatura dedykowana Smart TV

Więcej...

Lioncast LK300 RGB

Mechaniczna klawiatura z pełnym podświetleniem

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

COOLER MASTER: NovaTouch TKL – kompaktowa klawiatura z przełącznikami hybrydowymi

Cooler Master, jeden z czołowych producentów podzespołów i akcesoriów dla komputerów oraz urządzeń mobilnym, zaprezentował nowy model klawiatury wyposażonej w innowacyjne przełączniki hybrydowe – NovaTouch TKL. Model ten, dzięki zastosowaniu unikalnych rozwiązań, rewelacyjnie sprawdzi się nie tylko w grach ale również w trakcie codziennej pracy.

Szybka i precyzyjna
Klawiatura Cooler Master NovaTouch TKL to wyjątkowy produkt, który gwarantuje doskonały komfort pracy zarówno w trakcie grania jak i pisania. Efekt ten udało się uzyskać dzięki zastosowaniu japońskich przełączników hybrydowych (żywotność około 60 mln kliknięć), charakteryzujących się siłą nacisku na poziomie 45 gram (dla każdego z klawiszy) oraz punktem aktywacji rzędu 1 mm. Rozwiązanie takie, w porównaniu do tradycyjnych przełączników mechanicznych, oferuje znacznie większą precyzję i szybkość działania oraz krótsze opóźnienia, co przekłada się na znaczny wzrost współczynnika APM (Actions per Minute). Dodatkowym atutem produktu Cooler Master jest pełna kompatybilność z powszechnie wykorzystywanymi przełącznikami Cherry MX, co daje użytkownikom bardzo dużą swobodę w dostosowaniu klawiatury do indywidualnych potrzeb i preferencji.

W klawiaturze NovaTouch TKL zaimplementowano również obsługę technologii N Key Rollover (NKRO), umożliwiającą poprawne odczytywanie danych po naciśnięciu wielu klawiszy jednocześnie. Ponadto gracze mogą skorzystać z opcji zmiany parametru częstotliwości powtarzania (repeat rate) za pomocą dedykowanych klawiszy funkcyjnych (wartości 1x, 2x, 4x oraz 8x).

Ergonomiczna i poręczna
NovaTouch TKL to kompaktowa klawiatura typu tenkeyless (bez bloku numerycznego) wyróżniająca się znakomitą ergonomią oraz solidnym wykonaniem. Produkt Cooler Master, dzięki zastosowaniu specjalnych tłumików dźwięku O-ring, umożliwia także znaczne zredukowanie poziomu hałasu wydawanego przez przełączniki (często wskazywana wada klawiatur mechanicznych). Ponadto, jej niewielkie gabaryty oraz odłączalny kabel USB sprawiają, że bez problemów zmieścimy ją w torbie lub plecaku, co pozwala na wygodne przenoszenie lub transport.

Dostępność
Klawiatura NovaTouch TKL będzie dostępna w Polsce w połowie listopada bieżącego roku.

Specyfikacja techniczna

Typ przełączników

Hybrydowe oraz CHERRY MX

Technologia N Key Rollover

tak, w trybie Windows

Częstotliwość odświeżania / czas reakcji

1000 Hz / 1 ms

Blokada klawisza Windows

Tak

Klawisze do obsługi mediów

Tak (via klawisze funkcyjne)

Interfejs

Micro USB 2.0

Długość kabla

1,8 metra (w oplocie, pozłacane końcówki)

Odłączany kabel USB

Tak

Wymiary

35,9 x 13, 8 x 3,9 cm

Waga

895 gram

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube