Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

GIGABYTE: Karty graficzne z serii G1 Gaming - GeForce GTX 980 i GTX 970

 

GIGABYTE, wiodący producent podzespołów komputerowych oraz urządzeń peryferyjnych dla graczy, w dniu dzisiejszym zaprezentował dwie, nowe karty graficzne z serii G1 Gaming – GV-N980G1 GAMING-4GD i GV-N970G1 GAMING-4GD. Oba modele zbudowano w oparciu o GPU wykorzystujące najnowszą architekturę NVIDIA Maxwell, która wyróżnia się rewelacyjnie niskim poborem energii w stosunku do oferowanej wydajności. 

Seria kart graficznych GIGABYTE G1 Gaming to produkty opracowane specjalnie z myślą o graczach i najbardziej wymagających użytkownikach. Wysoka wydajność połączona z fabrycznym overclockingiem, to efekt zastosowania najwyższej jakości podzespołów oraz wyselekcjonowanych układów GPU (GIGABYTE GPU Gauntlet Sorting). Dodatkowym atutem produktów z serii G1 Gaming jest wykorzystanie autorskich systemów chłodzenia WINDFORCE, które gwarantują nie tylko skuteczne odprowadzanie ciepła ale także bardzo niski poziom generowanego hałasu, nawet w trakcie OC. Karty graficzne GV-N980G1 GAMING-4GD i GV-N970G1 GAMING-4GD zapewniają również wsparcie dla innowacyjnej technologii Flex Display, umożliwiającej wygodne korzystanie z wielu monitorów jednocześnie. Połączenie tych wszystkich elementów sprawia, że najnowsze karty graficzne GIGABYTE to ciekawa propozycja dla użytkowników szukających wydajnych, cichych i efektywnych energetycznie rozwiązań.

System chłodzenia WINDFORCE 3X
Debiutujące karty graficzne z serii G1 Gaming wyposażone są w system chłodzenia WINDFORCE 3X. Autorskie rozwiązanie GIGABYTE to m.in. wentylatory wyróżniające się unikalną budową łopatek, innowacyjna technologia GIGABYTE Triangle Cool oraz zoptymalizowana konstrukcja finów radiatora. Dzięki temu, w porównaniu do standardowych systemów chłodzenia, możliwe jest znacznie efektywniejsze odprowadzanie ciepła przy obniżonym poziomie turbulencji. Ponadto, w przypadku modelu GV-N980G1 GAMING-4GD, zastosowano najwydajniejszą wersję chłodzenia - WINDFORCE 600W, która doskonale sprawdzi się także podczas overclockingu.
Technologia Flex Display
Karty graficzne GIGABYTE G1 Gaming, dzięki szerokiej gamie dostępnych wyjść – podwójne DVI, trzy DisplayPort oraz jedno HDMI, połączonej z technologią Flex Display, umożliwiają prostą i szybką budowę systemów wielomonitorowych, zgodnych ze standardem 4K. Rozwiązanie takie zapewnia doskonałe doznania w najnowszych grach oraz pozwala na dużą swobodę i elastyczność w wyborze preferowanej przez danego użytkownika konfiguracji.
System sortowania GPU Gauntlet
Zaawansowany system sortowania GPU Gauntlet gwarantuje, że karty graficzne GIGABYTE G1 Gaming wyposażone są w wyselekcjonowane układy, oferujące najwyższą wydajność energetyczną połączoną z dużym potencjałem na podkręcanie. Dzięki temu produkty z serii G1 Gaming to niezwykle atrakcyjna propozycja nie tylko dla graczy ale również dla entuzjastów oraz fanów ekstremalnego overclockingu.
G1 Gaming – najwyższa wydajność dla graczy
Karty graficzne GIGABYTE z serii G1 Gaming to produkty zoptymalizowane pod kątem uzyskania maksymalnej wydajności. Oprócz wyselekcjonowanych układów i dużego potencjału na podkręcenie, modele z serii G1 Gaming wyposażone są wysokiej jakości komponenty, zgodne ze standardem Ultra Durable oraz w funkcję DualBIOS. Ponadto, za pomocą dołączonej aplikacji OC Guru II, użytkownicy mogą bezproblemowo monitorować i zmieniać zegary rdzenia lub pamięci oraz sterować prędkością obrotową wentylatorów, napięciem oraz ustawiać zadaną moc.
GIGABYTE GV-N980G1 GAMING-4GD i GV-N970G1 GAMING-4GD będą dostępne w sprzedaży w sugerowanych cenach brutto wynoszących odpowiednio 2569 zł oraz 1529 zł. Karty graficzne GIGABYTE objęte są 36-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Specyfikacja techniczna:

Model

GV-N970G1 GAMING-4GD

GV-N980G1 GAMING-4GD

GPU

NVIDIA GeForce GTX 970

NVIDIA GeForce GTX 980

Zegar rdzenia

1178 MHz / boost 1329 MHz

1228 MHz / boost 1329 MHz

Zegar pamięci

7000 MHz

7000 MHz

Rozmiar pamięci

4096MB GDDR5

4096MB GDDR5

Interfejs

PCI Express 3.0

PCI Express 3.0

Magistrala

256-bit

256-bit

Złącza

DVI-I / DVI-D / 3x DisplayPort / HDMI

DVI-I / DVI-D / 3x DisplayPort / HDMI

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube