Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

PALIT: Najnowsza karta z rodziny Maxwell: GTX 970 JetStream

Palit Microsystems Ltd, wiodący producent kart graficznych, przedstawia najnowsze karty z serii GTX 900, modele GeForce GTX 980, GeForce GTX 970 JetStream i GeForce GTX 970. Karta Palit JetStream風 oferuje zaawansowany oraz innowacyjny system chłodzenia i zoptymalizowaną konstrukcję, dzięki czemu zapewnia graczom najlepsze wrażenia. Karta została oparta na nowej architekturze NVIDIA Maxwell, co gwarantuje najwyższy poziom jakości oraz wydajności w grach.

Palit GeForce GTX 970 JetStream ma 1664 rdzeni o taktowaniu 1152 MHz, co jest wartością wyższą, niż taktowanie referencyjnej konstrukcji - 1050MHz. Zoptymalizowana konstrukcja i system chłodzenia JetStream pozwalają na osiągnięcie o 9% większej wydajności, niż w referencyjnym modelu. System chłodzenia JetStream zapewnia też temperaturę o 9℃ niższą i poziom hałasu o 9 dB mniejszy podczas grania. Dzięki nowej technologii 0-dB, wentylatory nie uruchamiają się podczas mniejszego obciążenia karty – w trakcie przeglądania internetu czy korzystania z aplikacji multimedialnych.
Utrzymuj niski poziom hałasu i temperatury jednocześnie uzyskując wysoką wydajność w grach z kartą Palit JetStream.

Cechy karty Palit GeForce GTX 970 JetStream:
Technologia 0-dB - Karta działa bezgłośnie podczas pracy z aplikacjami multimedialnymi I pod lekkim obciążeniem. Wentylatory włączają się jedynie podczas większego obciążenia, kiedy temperatura karty przekracza 60℃.
4K3 - Dzięki trzem portom DisplayPort, Palit JetStream zapewnia nieskazitelną jakość obrazu na wielu monitorach 4K.
5 złączy w jednym rzędzie - Zapewniają elastyczność przy dobieraniu ilości monitorów i dają dodatkowe 40% miejsca dla wypływu gorącego powietrza
Podwójny wentylator - Podwójny wentylator oferuje podwójnie większą wydajność chłodzenia, a kombinacja wentylatorów 9cm-9cm pozwala na efektywne odprowadzanie ciepła z radiatora.
Diody LED - Efektowne diody zainstalowane w systemie chłodzenia JetStream sprawiają, że gracz będzie mógł jeszcze przyjemniej zanurzyć się w świecie gier.
Łopatki Turbowentylatora - Inspirowane konstrukcją silnika odrzutowego skonstruowane w celu poprawy wydajności chłodzenia dzięki generowaniu potężnego strumienia powietrza pod dużym ciśnieniem
DrMOS - DrMOS pierwotnie dostępny tylko dla high-endowych procesorów serwerowych, jest teraz dostępny w całej okazałości w następnej generacji kart graficznych Palit. DrMOS oferuje obwody silnoprądowe, niski poziom hałasu i efektywne ograniczanie wytwarzania ciepła.
Zoptymalizowany przepływ powietrza - 9cm-9cm inteligentny system wentylatorów składa się z dwóch wentylatorów o naprzemiennej rotacji. Każdy przylegający wentylator obraca się w innym kierunku, co zmniejsza konflikt przy przepływie powietrza i skutecznie poprawia wydajność chłodzenia.

Nowa seria GeForce GTX 900 to rodzina kart o wysokiej wydajności, przeznaczona do wymagających gier. Karty zostały oparte na najnowszej architekturze NVIDIA Maxwell, która cechuje się zaawansowaną technologią i wiodącą wydajnością w grach.
Innowacyjne GPU oferuje dwa razy większą wydajność, niż karty serii GTX 600 i zapewnia realistyczne oświetlenie dzięki obsłudze technologii NVIDIA G-SYNC™. Dodatkowo karta obsługuje rozdzielczość 4K – nawet na monitorach 1080p.

Model

GeForce GTX 980

GeForce GTX 970 JetStream

GeForce GTX 970

Nazwa rdzenia

GM204

GM204

GM204

Proces technologiczny

28nm

28nm

28nm

PCI Express

3

3

3

Liczba rdzeni

2048

1664

1664

Taktowanie rdzenia (bazowe/boost)

1127/1216 Mhz

1152/1304 Mhz

1051/1178 Mhz

Pamięć

4096 MB, 256 bit, 7Ghz

4096 MB, 256 bit, 7Ghz

4096 MB, 256 bit, 7Ghz

Taktowanie pamięci

3500 Mhz

3500 Mhz

3500 Mhz

Przepustowość pamięci

224 GB/s

224 GB/s

224 GB/s

GPU Boost

2.0

2.0

2.0

Złącze zasilania

6-pin x 2

6-pin x 2

6-pin x 2

Całkowity pobór mocy

180W

150W

150W

Cechy:
NVIDIA Maxwell: - Jest to najbardziej zaawansowana architektura stworzona przez firmę NVIDIA. Zapewnia niezwykłą wydajność i niespotykaną efektywność energetyczną. Dodatkowo architektura ta oferuje nowatorskie technologie jak zaawansowane samplowanie i Dynamic Super Resolution, które umożliwiają odwzorowanie rozdzielczości 4K na monitorach 1080p.
GeForce Experience - GeForce Experience™ zapewnia najlepsze wrażenia podczas grania dzięki automatycznemu pobieraniu najnowszych wersji sterowników w momencie publikacji gry. GeForce Experience pozwala również zoptymalizować ustawienia gry pod kątem komputera użytkownika za pomocą jednego kliknięcia. GeForce Experience to także Shadowplay™ - funkcja pozwalająca na przechwytywanie I udostępnianie wszystkich ulubionych momentów z gier.
Technologia Multi-Frame sampled Anti-Aliasing(MFAA) - MFAA zapewnia 30% wzrost wydajności przy jednoczesnym zachowaniu płynności i ostrości krawędzi poprzez alternatywne obliczenia każdej ramki i każdego piksela.
Dynamic Super Resolution (DSR) - Ta innowacyjna funkcja umożliwia odwzorowanie rozdzielczości 4K na monitorach 1080p dla wyjątkowej szczegółowości i jakości obrazu.
Voxel Global Illumination (VXGI) - Jest to część bibliotek NVIDIA GameWork dla developerów. VXGI przyspiesza dynamiczne efekty świetlne.
Technologia NVIDIA GameStream™ - Wiodąca w branży technologia NVIDIA SLI oferuje niezwykły wzrost wydajności w grach poprzez połączenie do trzech kart graficznych. Technologia NVIDIA GameStream™ umożliwia strumieniowe przesyłanie obrazu z gier do przenośnych urządzeń takich jak NVIDIA SHIELD™, zapewniając super gładki obraz i brak opóźnień.
NVIDIA G-SYNC-Ready - Monitory z NVIDIA G-SYNC oferują rewolucyjną technologię NVIDIA, która eliminuje rozrywanie obrazu i jednocześnie zmniejsza input lag. Efektem jest płynny, szybki i najbardziej ostry obraz, jaki kiedykolwiek uzyskano.
Technologia NVIDIA GPU Boost 2.0 - Dynamicznie zwiększa taktowanie zegara na podstawie obciążenia karty i pozwala entuzjastom na kontrolę temperatury karty, prędkości wentylatora, przetaktowanie i zamontowanie chłodzenia wodnego. Pozwala to na większe dostosowanie karty do swoich potrzeb oraz na zaawansowany overclocking, co umożliwia graczom doświadczyć nowego poziomu wydajności w grach.
Wsparcie Microsoft® DirectX® 11.2 - DirextX 11 GPU z Shader Model 5.0 zaprojektowany dla osiągania wysokiej wydajności przy korzystaniu z nowego API.
NVIDIA Adaptive Vertical Sync - Umożliwia dynamiczną synchronizację pionową na podstawie analizy bieżących klatek, co pozwala na płynne wrażenia w grach.
Technologia NVIDIA CUDA - Uwalnia moc rdzeni procesora GPU aby przyspieszyć działanie bardzo wymagających obliczeniowo zadań, takich jak kodowanie video, symulacje fizyczne, ray tracing i inne, zapewniając w ten sposób niesamowity wzrost wydajności w porównaniu do jednostek CPU.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube