Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

JBL: Cinema SB350

Brakuje Ci doskonałego dźwięku do nowego telewizora? Chciałbyś w swoim pokoju gościnnym stworzyć przestrzeń kina domowego? JBL Cinema SB350 jest idealnym rozwiązaniem.

Cinema SB350 to najnowszy głośnik typu soundbar 2.1 do kina domowego z subwooferem bezprzewodowym marki JBL. Zaprojektowano go tak, by idealnie pasował do każdego telewizora. Jest zgrabny i elegancki, a przede wszystkim zapewnia niezwykłe wrażenia odsłuchu dźwięku przestrzennego. Soudbar JBL Cinema SB350 zawiera dwudrożne moduły głośników prawych i lewych, każdy z dwoma przetwornikami szerokopasmowymi 55 mm (2,25") i tweeterem 32 mm (1,25"). Można go bezprzewodowo połączyć z kompaktowym subwooferem o dużej mocy. Z telewizorem łączy się jednym przewodem. W zestawie znajdują się elementy ułatwiające montaż systemu soundbar na ścianie pod płaskim telewizorem.
Wspomniany bezprzewodowy subwoofer aktywny wyposażony jest w głośnik 165 mm (6,5") oraz port bass-reflexu. Można go niezależnie regulować za pomocą pilota. Posiada funkcję automatycznego włączania ze stanu gotowości z chwilą wykrycia sygnału dźwiękowego. Funkcja regulacji poziomu dźwięku za pomocą pilota zdalnego sterowania pozwala uzyskać najlepsze zrównoważenie dźwięku z subwoofera i systemu soundbar w różnych pomieszczeniach.
Cinema SB350 zapewnia znakomite wrażenia akustyczne użytkownikom telewizorów o płaskim profilu. To kompleksowe rozwiązanie uzupełnione kompaktowym subwooferem – potężny dźwięk o brzmieniu kinowym uzyskany dzięki technologiom Dolby® Digital oraz Harman Display Surround. Jego podłączenie do telewizora jest proste dzięki połączeniu HDMI® ARC, analogowemu lub optycznemu.
Z użyciem soundbara można bezprzewodowo odtwarzać muzykę ze smartfonów i tabletów wykorzystujących technologię Bluetooth®. Soundbar zapisuje konfigurację dla nawet 10 urządzeń Bluetooth®, aby zapewnić ich automatyczne podłączanie. Można go też obsługiwać za pomocą dowolnego pilota zdalnego sterowania do telewizora, co upraszcza obsługę całego kina domowego.
Tryb Harman Display Surround zapewnia doznania całkowicie wirtualnego dźwięku dookólnego, nawet bez stosowania dodatkowych głośników czy przewodów. Dzięki funkcji Harman Volume można łatwo utrzymać ten sam poziom głośności niezależnie od okoliczności – podczas oglądania filmów, programów rozrywkowych czy reklam. Koniec z głośnymi reklamami!
Dołączony do zestawu pilot zdalnego sterowania z obsługą podczerwieni pozwala sterować wszystkimi funkcjami JBL Cinema SB350 w wygodny sposób. Można go również zaprogramować tak, aby wykonywał polecenia dawane za pomocą pilota do telewizora, regulując nim głośność i włączając/wyłączając urządzenie – dzięki temu rozwiązaniu można sterować kinem domowym za pomocą tylko jednego akcesorium.
Przełącznik korekty brzmienia pozwala regulować niskie tony głośnika soundbar w przypadku montażu ściennego lub stacjonarnego, zapewniając najbardziej naturalne brzmienie w dowolnym położeniu. Przełącznik faz umożliwia dostosowanie reprodukcji niskich tonów do środowiska odsłuchowego i własnego gustu.
Dziś rewolucji nie robi już informacja, że współczesne telewizory charakteryzuje znacznie gorsze brzmienie niż te niegdysiejsze. Tak skupiliśmy się na doskonałej jakości obrazie, że zapomnieliśmy o jakości brzmienia. Na straży doskonałego dźwięku od zawsze stoi jednak JBL, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów uzupełniając kino domowe o głośnik typu soundbar 2.1 z subwooferem bezprzewodowym.

Specyfikacja produktu:
Pasmo przenoszenia: 45 Hz–20 kHz
Maksymalne ciśnienie akustyczne SPL: 100_dB
Głośnik soundbar (dł. x szer. x wys.): 39,4" x 2,4" x 3,1" (1000 mm x 62 mm x 78 mm)
Masa: 7,3 funta (3,3 kg)
Subwoofer (dł. x szer. x wys.): 9,5" x 9,5" x 12,6" (242 mm x 242 mm x 320 mm)
Masa: 10,6 funta (4,8 kg)
Opakowanie (dł. x szer. x wys.): 40,2" x 12,4" x 14,6" (1022 mm x 314 mm x 370 mm)
Masa brutto: 23,8 funta (10,8 kg)
Całkowita moc wzmacniacza Cinema SB350: 320 W
Jedno wyjście HDMI® z obsługą kanału zwrotnego audio (ARC)
Łączność Bluetooth®
Cena: około 1700 zł

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube