ADATA HD710 Pro

Wytrzymały dysk dla mobilnych

Więcej...

Logitech Z200 Stereo Speakers

Eleganckie głośniki do komputera

Więcej...

ADATA SD600

Dysk kieszonkowy

Więcej...

Cooler Master Masterkeys Pro S

Klawiatura dla prawdziwych graczy

Więcej...

E’NOD Waveport

Słuchawki dla aktywnych

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Sound Blaster E1 – moc jest wszędzie.

Informacja prasowaSound Blaster E1, przenośny wzmacniacz słuchawkowy, otwiera nowe możliwości przed mobilnymi słuchaczami. Produkt firmy Creative pozwala cieszyć się najwyższą jakością dźwięku w dowolnym miejscu i o każdej porze. 

Moda na słuchanie muzyki za pośrednictwem przenośnych urządzeń stawia nowe wyzwania przez producentami kart dźwiękowych. Jeszcze do niedawna ceną za mobilność była niższa moc oraz jakość dźwięku. Ale Sound Blaster E1 przełamuje stereotypy. Kompaktowy wzmacniacz Creative waży zaledwie 25 gram i łatwo znajdzie miejsce w torbie bądź kieszeni. Co ważne, producent w kieszonkowej obudowie umieścił bardzo wydajny układ. Współczynnik SNR, określający odstęp sygnału od szumu, wynosi 106 dB. Co to oznacza w praktyce? Wierność odtwarzania jest ponad 30-krotnie lepsza aniżeli w zintegrowanych kartach dźwiękowych obsługujących komputery PC. Creative Sound Blaster E1 posiada również mikrofon oraz wzmacniacz słuchawkowy, przystosowany do współpracy z zestawami o dużej impedancji - nawet do 600 omów. Na uwagę zasługują dwa wyjścia słuchawkowe, pozwalające współdzielić się muzyką z przyjaciółmi. W przeciwieństwie do innych urządzeń z kilkoma wyjściami, Sound Blaster E1 zachowuje najwyższą jakość współdzielonego dźwięku.
Najnowszy wzmacniacz firmy Creative współpracuje nie tylko z kieszonkowymi terminalami, można go również podłączyć za pośrednictwem złącza USB do komputera PC lub Mac. W tej konfiguracji kompaktowa karta zyskuje dodatkowe funkcjonalności, które oferują więksi kuzyni z rodziny Creative. SBX Pro Studio dostarcza realistyczny dźwięk i doskonałe efekty przestrzenne w kolumnach i zestawach słuchawkowych. Z kolei CrystalVoice redukuje szumy, zapewniając bardzo czysty dźwięk podczas rozmów.
- Sound Blaster E1 stanowi doskonałe rozwiązanie dla fanów mobilnej muzyki. Dzięki wykorzystaniu wzmacniacza mogą oni cieszyć się szczegółowością i rozdzielczością dźwięku, niedostępną do tej pory w tej klasie urządzeń. Oprócz tego układ Creative posiada inne walory - kieszonkowe wymiary, dziecinnie prosty montaż czy baterię wystarczającą na 25 godzin pracy. To wszystko wróży mu rynkowy sukces – mówi Rafał Herman, dyrektor handlowy Creative.
Cena wzmacniacza Sound Blaster E1 wynosi 199 PLN

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube