ADATA HD710 Pro

Wytrzymały dysk dla mobilnych

Więcej...

Logitech Z200 Stereo Speakers

Eleganckie głośniki do komputera

Więcej...

ADATA SD600

Dysk kieszonkowy

Więcej...

Cooler Master Masterkeys Pro S

Klawiatura dla prawdziwych graczy

Więcej...

E’NOD Waveport

Słuchawki dla aktywnych

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

AVM: FRITZ!Powerline 540E - iIdealne połaczenie WLAN i powerline do stworzenia solidnej sieci domowej

Firma AVM wprowadza na rynek nowy, bogaty w funkcje adapter FRITZ!Powerline 540E, poszerzając tym samym rodzinę produktów FRITZ!Powerline.

Najnowszy model wspierający standard 500 Mbit/s, łączy w jednym urządzeniu funkcje adaptera powerline i punktu dostępu WLAN oraz posiada dwa porty LAN. Oprócz możliwości rozbudowy domowej sieci, z wykorzystaniem istniejącego okablowania elektrycznego, FRITZ!Powerline 540E pozwala na zintegrowanie z domową siecią elektroniki użytkowej znajdującej się w różnych miejscach w domu i to za pomocą sieci bezpzrewodowej LAN oraz ethernetu. FRITZ!Powerline 540E jest już w sprzedaży w sugerowanej cenie 299 PLN oraz w zestawie z adapterem FRITZ!Powerline 510E w sugerowanej cenie 399 PLN. Interfejs użytkownika nowego urządzenia FRITZ!Powerline 540E jest dostępny w języku polskim, niemieckim, angielskim, francuskim, włoskim i hiszpańskim.

Bezpieczna sieć bezprzewodowa o przepustowości do 300 Mbit/s z gniazdka elektrycznego
FRITZ!Powerline 540E łączy w jednym urządzeniu dwie potężne technologie – bezprzewodową sieć LAN i powerline - transmisję danych w okablowaniu elektrycznym. To sprawia, że sieć bezprzewodowa w standardzie N staje się dostępna w miejscach, gdzie dotąd nie było zasięgu sieci bezprzewodowej. Dzięki FRITZ!Powerline 540E, dane są najpierw przesyłane do odległych lokalizacji przez kable elektryczne, a następnie wygodnie, za pośrednictwem bezprzewodowej sieci LAN (2,4 GHz) lub stacjonarnego ethernetu, trafiają do tabletu, drukarki, zestawu muzycznego, TV, czy serwera NAS. Aby tego dokonać, FRITZ!Powerline 540E wykorzystuje nowoczesną technologię powerline, oferującą przepustowość 500 Mbit/s oraz sieć bezprzewodową w standardzie N z technologią 2x2 MIMO. Dwie wbudowane anteny zapewniają znacznie wyższą przepustowość – do 300 Mbit/s, a także większy zasięg działania sieci. Zintegrowany bezprzewodowy punkt dostępu umożliwia łatwe i szybkie podłączenie do sieci smartfonów i tabletów. Dwa porty LAN (100 Mbit/s) dla przewodowych urządzeń sieciowych, wymagających połączenia z Internetem o dużej przepustowości, pozwalają równocześnie oszczędzać energię elektryczną. Taki zestaw interfejsów pozwala zintegrować z siecią domową różnorodne urządzenia, takie jak komputery i dyski sieciowe (NAS), elektronikę użytkową, np. telewizory, przystawki set-top box, odbiorniki mediów i odtwarzacze Blu-ray, a nawet telefony IP.

FRITZ!Powerline: Różnorodność spod znaku AVM
Nowy FRITZ!Powerline 540E jest istotnym dodatkiem do portfolio produktów firmy AVM, stanowiąc idealne rozwiązanie dla użytkowników chcących wykorzystać równocześnie technologię bezprzewodową i transmisję danych w okablowaniu elektrycznym. Oprócz tego modelu na rynku dostępny jest także nowy, niezwykle oszczędny FRITZ!Powerline 510E oferujący rozbudowę sieci za pomocą kabli elektrycznych. Model ten umożliwia transfer danych z prędkością do 500 mbit/s, a dzięki swej kompaktowej budowie może być zainstalowany w każdym gniazdku.

Wszechstronne i kompatybilne
Obsługa FRITZ!Powerline 540E jest łatwa dzięki wbudowanemu interfejsowi użytkownika. FRITZ!Powerline 540E może być zintegrowany z istniejącą siecią powerline, opartą na rozwiązaniach dowolnej marki, lub wykorzystany – w połączeniu z innym adapterem – do stworzenia nowej infrastruktury przesyłu danych w kablach elektrycznych. Wszystkie produkty FRITZ!Powerline mogą być wykorzystywane w dowolnych scenariuszach połączeń. Do budowy sieci w technologii powerline można wykorzystać różne adaptery wspierające standardy przesyłu z prędkością 500 Mbit/s lub 200 Mbit/s.

Bezpieczne i łatwe w rozbudowie
Transmisja poprzez FRITZ!Powerline jest standardowo szyfrowana od włączenia adaptera – zarówno za pomocą 128-bitowego szyfrowania powerline, jak również w technologii bezprzewodowej, przy użyciu protokołu WPA2. FRITZ!Powerline 540E posiada funkcję aktualizacji oprogramowania, umożliwiającą uruchomienie nowych funkcji.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube