ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Garmin: Zaktualizuj mapy przed wakacyjnym wyjazdem


Garmin Express to prosta w obsłudze, bezpłatna aplikacja umożliwiająca aktualizację map i oprogramowania w nawigacjach samochodowych i motocyklowych Garmin.

Sieć dróg nieustannie się zmienia. W samym 2012 roku GDDKiA oddało do użytku kierowców 716 km nowych dróg. Aby zapewnić użytkownikom nawigacji Garmin dostęp do aktualnych danych mapowych, producent udostępnił aplikację Garmin Express, która umożliwia prostą aktualizację map i oprogramowania, tworzenie kopii danych, instalowanie dodatków oraz pobieranie podręczników użytkownika.
Prosta obsługa
Wystarczy pobrać aplikację na swój osobisty komputer, a następnie podłączyć urządzenie nawigacyjne za pomocą przewodu USB. Aplikacja automatycznie rozpoznaje model nawigacji i wyświetla listę aktualizacji map i oprogramowania dostępnych dla danego urządzenia. Użytkownik zyskuje również możliwość otrzymywania alertów o nowych aktualizacjach oraz usługach bezpośrednio ona swój komputer, bez konieczności podłączania nawigacji. Z poziomu menu programu można również tworzyć kopie zapasowe, zmieniać ustawienia, pobierać dodatki czy przesyłać dane między urządzeniami.

Aktualne mapy
Aplikacja Garmin Express automatycznie pobiera dostępne aktualizacje map i informuje, gdy nowa mapa jest gotowa do zainstalowania. Posiadacze urządzeń z serii nüvi, zūmo lub dēzl oznaczonych literami LM lub LMT mogą zaktualizować swoje nawigacje bez ponoszenia dodatkowych opłat. Posiadacze pozostałych urządzeń nüvi, zūmo i dēzl mogą za pośrednictwem Garmin Express w wygodny sposób dokonać zakupu najświeższych map dla swojej nawigacji.

Dodatkowe możliwości
Z czasem w folderze Ulubione przybywa coraz więcej adresów, tras i punktów. Dzięki aplikacji Garmin Express można jednym kliknięciem przenosić wszystkie ulubione pozycje z nawigacji na komputer bądź inne urządzenie nawigacyjne. Aplikacja umożliwia również tworzenie kopii zapasowych danych (adresy, zapisane trasy itp.) oraz przywracanie ich z poziomu komputera, dzięki czemu dane pozostaną bezpieczne. Aby urozmaicić podróż i dostosować urządzenie do swoich potrzeb, można skorzystać z bogatej biblioteki bezpłatnych dodatków Garmin Garage™ i zainstalować w nawigacji dodatkowe ikony pojazdów, motywy, głosy lektora itp.
Aplikacja Garmin Express dostępna jest do pobrania na stronie producenta

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube