Genesis Radon 720 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z mocnym powerem

Więcej...

Natec Crake

Mysz o nietypowym, bardzo nietypowym kształcie

Więcej...

Monitor Lenovo L24q

Elegancki monitor o nietuzinkowych możliwościach

Więcej...

Router TP-LINK M7200

Sieć WiFi w kieszeni

Więcej...

Genesis Xenon 400

Gamingowa elegancja w dłoni

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

AKG: Słuchawki bezprzewodowe K845BT

Co prawda słuchawki bezprzewodowe AKG K845BT funkcjonują już na rynku od lutego tego roku i niejednokrotnie wiele się o nich mówiło, ale o dobrym sprzęcie warto przypominać. A że K845BT są najlepszym produktem, potwierdza tegoroczna nagroda EISA 2014-2015 przyznana w kategorii „Słuchawki bezprzewodowe”.

Jurorzy nagród EISA, którymi są redaktorzy naczelni magazynów branżowych z 20 krajów Europy, podkreślają co roku, że nagradzane produkty muszą spełniać dwa podstawowe warunki: po pierwsze muszą być doskonałej jakości, a po drugie dostępne w większości krajów europejskich. To zresztą nie pierwsza nagroda przyznana temu modelowi słuchawek. Zostały już zauważone na początku tego roku – na Międzynarodowej Wystawie Elektroniki Użytkowej (CES) w Las Vegas. Na co zwrócono szczególną uwagę przyznając nagrodę europejską? W uzasadnieniu czytamy:
To jakość dźwięku wywalczyła w tym roku nagrodę EISA słuchawkom AKG. K845BT to słuchawki nauszne wyposażone w 50 mm przetworniki, konstrukcję z portem bass reflexu, duże nauszniki oraz metalowy pałąk. Słuchawki oferują wybór pomiędzy połączeniem kablowym lub parowaniem Bluetooth, z asystą NFC.
Lekkie, wygodne i stylowe, nadają się do przenoszenia i przechowywania, a używane bezprzewodowo mogą pracować prawie 8 godzin – ładowanie baterii odbywa się za pomocą kabla Micro-USB. To dobrze wyglądające słuchawki z łatwym sterowaniem, głębokimi basami i dobrze wyważonym, przyjemnym dźwiękiem. AKG K845BT są nie tylko idealne do słuchania muzyki, ze zintegrowanym mikrofonem słuchawki te są również idealne do wykonywanie połączeń telefonicznych.
Austriacki producent, należący do koncernu Harman, z dumą podkreśla studyjne spektrum dźwięku, który dostarczają słuchawki K845BT. Mocniej podbite basy zamknięto w doskonale dopracowanych muszlach nausznic. Bluetooth i NFC umożliwiają natychmiastową łączność słuchawek z urządzeniami mobilnymi, w tym z większością smartfonów, a sterowanie dźwiękiem odbywa się za pomocą przycisków, umieszczonych ergonomicznie na jednej z muszli. Słuchawki wykonano naprawdę solidnie, z wykorzystaniem metalowych podzespołów oraz miękkiego obicia ze skóry – jak dla profesjonalisty. A jednak są stosunkowo lekkie i można je szybko schować za sprawą dwupłaszczyznowego mechanizmu składania. Zmieszczą się nawet w kieszeni! Dostępne są w kolorze białym lub czarnym. To słuchawki najwyższej jakości zapewniające wiele godzin komfortowego odsłuchu. Nie dziwi zatem kolejna przyznana im nagroda.
Przy okazji warto też wspomnieć, że koncern Harman został nagrodzony w tym roku jeszcze w dwóch dodatkowych kategoriach: Najlepszego Europejskiego Systemu Hi-Fi za głośnik JBL Authentics L16 oraz Najlepszego Urządzenia Mobilnego za głośnik Harman Kardon Esquire Mini.

Słuchawki AKG K845BT
Cena: 1199 zł
Specyfikacja:
Rodzaj i konstrukcja: słuchawki nauszne, zamknięte
Impedancja: 32 Ω
Maks. długość kabla 1.2 m
Dolna częstotliwość graniczna 20 Hz
Pasmo przenoszenia 20 – 20000 Hz
Przetworniki 50 mm
Maks. moc wejściowa 50 mW
Czułość 102 dB
Transmisja sygnału Bluetooth
Maks. czas pracy akumulatora 8 h

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube