ICYRaid MB662U3-2S-R1

NAS z ciekawymi rozwiązaniami

Więcej...

JBL E45 BT

Słuchawki bezprzewodowe dla miłośników dobrego brzmienia

Więcej...

Asustor 6102T

NAS dla profesjonalistów

Więcej...

Genesis Neon 350

Słuchawki do graczy

Więcej...

Media-tech MT4060

Wideorejestrator bez wyświetlacza

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Essence III nagrodzony przez

Flagowy przetwornik cyfrowo-analogowy firmy ASUS - Essence III - otrzymał prestiżową nagrodę Europejskiego Stowarzyszenia Obrazu i Dźwięku (EISA) w kategorii EUROPEJSKI USB DAC 2014–2015. Nagrody EISA przyznawane są co roku najlepszym produktom konsumenckim m.in. z obszarów audio, foto, wideo i urządzeń mobilnych.

EISA to stowarzyszenie złożone z przedstawicieli pięćdziesięciu specjalistycznych tytułów prasowych poświęconych tematyce sprzętu audio, kina domowego, elektroniki samochodowej, urządzeń mobilnych, kamer i aparatów fotograficznych, publikowanych w dwudziestu krajach Europy, także w Polsce.
Uzasadniając przyznanie nagrody przetwornikowi Essence III stowarzyszenie napisało:
„Z reputacją zdobytą w branży sprzętu komputerowego, z najlepszymi kartami dźwiękowymi w swoim dorobku, ASUS ma doskonałe przygotowanie, aby projektować zewnętrzne przetworniki cyfrowo-analogowe, adresowane na rynek audiofilski. Essence III to wszechstronny przetwornik i przedwzmacniacz z wejściem USB kompatybilnym z DSD (64 i 128), wejściami optycznymi i elektrycznymi – S/PDIF i AES/EBU. Stopień analogowy jest szczególnie rozwinięty, obejmując skokowy regulator głośności, a konwertery C/A w układzie dual-mono sterują zbalansowanymi układami wyjściowymi, a także zbalansowanym wyjściem słuchawkowym przygotowanym na mini-XLR-ach – to rozwiązanie spotykane w hi-endowych wzmacniaczach słuchawkowych. Jego brzmienie jest tak czyste i precyzyjne jak inżynieria, zawstydza wiele tradycyjnych marek rynku hi-fi”
Co kryje w sobie ASUS Essence III?
Ten flagowy przetwornik cyfrowo-analogowy i wzmacniacz słuchawkowy stworzony został z myślą o najbardziej wymagających audiofilach. Technologia precyzyjnej regulacji zegara oraz asynchroniczny transfer danych zapewniają brzmienie niezakłócone przez jitter. Osobne obwody drukowane dla sygnału analogowego i cyfrowego oraz modułu zasilania sprawiają, że Essence III dostarcza krystalicznie czysty dźwięk bez przesłuchu.
Obsługa kodowania DSD64 i DSD128 pozwala audiofilom odtwarzać muzykę zapisaną cyfrowo na najwyższym poziomie. Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy w Essence III obsługuje 600 omowe słuchawki, korzystające z pojedynczej wtyczki 6,3mm lub dwóch wtyczek mini-XLR.
Urządzenie posiada dedykowany przetwornik cyfrowo-analogowy AD1955 dla każdego kanału stereo oraz oddzielne obwody dla sygnałów cyfrowych, analogowych i zasilania. Zastosowane w nim wzmacniacze operacyjne AD 827SQ i MUSES 02 odpowiadają za bogate brzmienie każdego rodzaju muzyki – od klasycznej po rocka.
Skokowy regulator głośności działa zarówno w słuchawkach, jak i na wyjściu liniowym. Konstrukcja oparta na przekaźnikach eliminuje zakłócenia, a wyjście liniowe może być kontrolowane zdalnie. Dołączony pilot umożliwia regulację głośności oraz poziomów wejścia/wyjścia, dając pełną kontrolę z dowolnego miejsca.
 

SPECYFIKACJA 

ASUS Essence III
• Stosunek sygnału do szumu (SNR): Do 117dB
• Częstotliwości (FR): <10Hz-48kHz
• Częstotliwość próbkowania: 192kHz/24bit(PCM); DSD128; DSD 64
• Wejścia: USB, TOSLINK optyczny, AES/EBU, S/PDIF koncentryczny, aux-in (wtyczny phono)
• Wyjścia: 6,3mm, zbalansowane mini XLR, stereo RCA, zbalansowane XLR
• Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy 600ohm ze zbalansowanym designem
• Przełącznik głośności
• Przełącznik USB 1.0/2.0
• Stopniowy, zdalnie sterowany wzmacniacz dla głośników i stopniowy wzmacniacz słuchawkowy
• Dołączony pilot
Specyfikacje, zawartość i produkty mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Mogą też różnić się w zależności od kraju. Rzeczywista wydajność może się różnić w zależności od aplikacji, sposobu użycia oraz innych czynników.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube