Rapoo V280

Ciekawa mysz dla graczy

Więcej...

JBL Inspire 700 for Women

Słuchawki stworzone specjalnie dla kobiet

Więcej...

Navitel DVR MSR700

Mała, ale sprawna kamera samochodowa

Więcej...

Genesis GX58

Mysz dla snajperów

Więcej...

Asustor AS3204T

Skromny ale potężny NAS

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

IFA 2014: PHILIPS z pełną gamą nowych monitorów

Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, zaprezentuje najnowszą linię produktową podczas kolejnej edycji Targów Elektroniki Użytkowej IFA, która odbędzie się w dniach 5-10 września w Berlinie.

Monitor SoftBlue zmniejszy zmęczenie wzroku
Podczas targów IFA zadebiutuje ekran SoftBlue. W przeciwieństwie do rozwiązań opartych na oprogramowaniu, nowy model wykorzystuje technologię anti blue light, która redukuje zmęczenie wzroku dzięki znacznemu ograniczeniu emisji niebieskiego światła na szkodliwych długościach fali. Zastosowanie tego rozwiązania nie wpływa negatywnie na odwzorowanie kolorów i jakość wyświetlanego obrazu, a przy tym poprawia koncentrację, zapewniając lepsze samopoczucie.

Modele 4K o dużych rozmiarach
Zaprezentowane zostaną również monitory 4K Ultra HD: oprócz dostępnego wcześniej modelu o przekątnej 28 cali, zwiedzający będą mogli zobaczyć najnowsze 32- oraz 40-calowe monitory. Dzięki zastosowaniu cztery razy wyższej rozdzielczości w porównaniu do Full HD, użytkownicy mogą cieszyć się bardzo wysokim poziomem szczegółowości obrazu. Połączenie rozdzielczości 4K ze znacznie większą powierzchnią roboczą z pewnością ucieszy fanów gier i filmów, jak również pozwoli na wydajną pracę biurową.

Nowy wymiar grania dzięki technologii Nvidia G-Sync
Monitor dla graczy 144Hz z technologią Nvidia G-Sync – częstotliwość odświeżania dopasowywana jest do rozgrywki, redukując przy tym efekty rwania, zacinania się i opóźnień w wyświetlaniu obrazu. 27-calowy model 272G5DYEB wyposażony został w procesor sygnałowy odpowiedzialny za synchronizację częstotliwości odświeżania obrazu w monitorze z obrazem generowanym przez kartę graficzną komputera. Obraz odświeżany jest 144 razy na sekundę, czyli 2,4 razy częściej niż w standardowych panelach. Parametry te gwarantują użytkownikowi świetną responsywność w grach oraz eliminują efekt rozwarstwiania obrazu nawet przy szybkich ruchach myszką.
Adobe RGB dla profesjonalistów
Z myślą o profesjonalistach z dziedziny grafiki zaprezentowany zostanie również 27-calowy ekran spełniający wymogi Adobe RGB, który wyświetla rozdzielczość 2560 x 1440 (Quad HD). Monitor bardzo dobrze odwzorowuje barwy i wyświetla szeroką gamę odcieni, ułatwiając pracę profesjonalisty. Dzięki wsparciu dla Adobe RGB fotografowie, graficy czy montażyści zaoszczędzą czas podczas obróbki materiału i będą mogli zachować spójność kolorów na różnych urządzeniach podczas produkcji. Przykładowo obrazy pobrane z kamery będą miały dokładnie takie same kolory podczas wyświetlania ich na monitorze PHILIPS 272P4A.

Bo liczy się styl!
Podczas targów IFA zobaczyć będzie można również 27-calowy monitor Moda 2 z gładkim i lśniącym wykończeniem w kolorze białym dla użytkowników ceniących nietuzinkowy design. Model 275C5 wyposażono w moduł Bluetooth oraz funkcję Miracast. Dzięki dwóm głośnikom o mocy 7W może posłużyć również jako źródło dźwięku, do którego streamowana będzie muzyka.

Panorama, która usprawni pracę
Panoramiczny Ultra Wide 21:9 o rozdzielczości 3440 x 1440 idealnie sprawdza się w pracy na wielu aplikacjach. Monitor charakteryzuje się dużo większą powierzchnią roboczą w stosunku do rozwiązania Full HD.

Smart All-in-One
Nie zabraknie również samodzielnych rozwiązań typu Smart All-in-One działających z systemem Android. Na dużych ekranach zaprezentowane będą liczne aplikacje dostępne w Google Play.

Odwiedzający targi IFA w Berlinie będą mogli przyjrzeć się z bliska wszystkim wymienionym powyżej modelom monitorów na stoisku PHILIPSa znajdującym się w hali 22.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube