Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

TESORO: Excalibur – nowa mechaniczna klawiatura dla graczy z wbudowaną pamięcią na makro

Klawiatura mechaniczna Tesoro Excalibur z podświetleniem LED i wbudowanymi 512 kB pamięci dedykowanej, umożliwiająca graczom w pełni swobodną modyfikację przy tworzeniu makro, będzie dostępna w Polsce już w październiku!

Tesoro Technology USA Inc., producent wysokiej jakości sprzętu peryferyjnego dla graczy, zaprezentował nowy model klawiatury mechanicznej Tesoro Excalibur. Urządzenie zostało przygotowane z myślą o osobach ceniących płynność rozgrywki, szybki czas reakcji, a także unikatowy wygląd sprzętu. Wiele poziomów podświetleń LED klawiatury oraz poszczególnych klawiszy, mechanizm N-Key Rollover i, przede wszystkim, pamięć wewnętrzna do makro to podstawowe zalety klawiatury. Tesoro Excalibur pozwoli graczom cieszyć się technologiami wykorzystywanymi powszechnie przez e-sportowców.
Tesoro Excalibur, płynność użytkowania
Nosząca imię legendarnego miecza Króla Artura, klawiatura Excalibur zapewni każdemu graczowi płynność w starciu z przeciwnikami oraz szybką reakcję na każdym polu bitwy. Wbudowany mechanizm Full N-Key Roller (NKRO) dla 6 klawiszy pozwoli swobodnie wykonywać złożone kombinacje komend, bez obawy o blokadę klawiatury. Szybki czas reakcji gwarantowany przez próbkowanie z częstotliwością 1000Hz sprawia, że żadna akcja gracza nie zostanie pominięta, a dzięki włączanemu trybowi Gaming, nawet przypadkowe użycie klawisza Windows czy komendy systemowej nie przerwie rozrywki.
Dedykowana pamięć na makro
Dzięki wbudowanej pamięci o pojemności 512 kB, gracz może zapisywać stworzone przez siebie makro i ustawienia bez konieczności pobierania i instalowania dodatkowych aplikacji. Przyjazny interfejs oprogramowania klawiatury pozwoli z łatwością tworzyć nawet zaawansowane kombinacje komend. Spersonalizowane ustawienia zostają zapisane wewnątrz klawiatury, co pozwoli na wykorzystanie jej nawet podczas turniejów e-sportowych, gdzie instalacja dodatkowego oprogramowania niezbędnego do tworzenia makro jest zabroniona. Każdy klawisz jest w pełni programowalny, a na samej klawiaturze można stworzyć 5 profili wypełnionych ponad 300 funkcjami makro.
Przemyślany design
Doświadczenia płynące z użytkowania klawiatury Tesoro Excalibur są tak samo wyjątkowe jak jej wygląd. Urządzenie oferuje 4 poziomy automatycznego natężenia światła, powodującego „pulsowanie” klawiatury i 5 poziomów iluminacji LED klawiszy z opcją podświetlenia poszczególnych przycisków. Wbudowane klawisze multimedialne pozwolą na łatwą kontrolę dźwięku audio z poziomu klawiatury. Antypoślizgowe podstawki zapewnią stabilność nawet podczas najbardziej intensywnej rozgrywki.
Dostępność i cena
Klawiatura mechaniczna Tesoro Excalibur będzie dostępna w Polsce już w październiku

Sugerowana cena detaliczna €79, US$89.00 .
Specyfikacja techniczna
• Wbudowany mechanizm N-Key Rollover
• Przyciski mechaniczne o wytrzymałości do 60 mln kliknięć
• Dostępne wersje z mechanizmami: Red, Blue, Brown
• Wbudowana pamięć 512 kB przeznaczona do tworzenia makro
• Tryb Gaming z opcją błyskawicznego włączenia/wyłączenia
• 4 poziomy natężenia podświetlenia LED klawiatury
• 5 poziomów podświetlenia LED indywidualnych klawiszy
• Gumowana, antypoślizgowa podstawa
• Dostępność w Polsce: październik 2014
• Cena sugerowana: €79, US$89.00

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube