Natec Maxi Mouse Pad – Time Zone Map

Podkładka pod mysz z edukacyjnym akcentem

Więcej...

Rapoo 8200P

Klawiatura i mysz - zestaw dla każdego

Więcej...

Genesis Titan 660 Plus

Prosta obudowa o sporych możliwościach

Więcej...

Genesis Xenon 200

Mysz dla graczy

Więcej...

Natec Zebu

Prosty plecak na laptopa i coś jeszcze

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

TESORO: Excalibur – nowa mechaniczna klawiatura dla graczy z wbudowaną pamięcią na makro

Klawiatura mechaniczna Tesoro Excalibur z podświetleniem LED i wbudowanymi 512 kB pamięci dedykowanej, umożliwiająca graczom w pełni swobodną modyfikację przy tworzeniu makro, będzie dostępna w Polsce już w październiku!

Tesoro Technology USA Inc., producent wysokiej jakości sprzętu peryferyjnego dla graczy, zaprezentował nowy model klawiatury mechanicznej Tesoro Excalibur. Urządzenie zostało przygotowane z myślą o osobach ceniących płynność rozgrywki, szybki czas reakcji, a także unikatowy wygląd sprzętu. Wiele poziomów podświetleń LED klawiatury oraz poszczególnych klawiszy, mechanizm N-Key Rollover i, przede wszystkim, pamięć wewnętrzna do makro to podstawowe zalety klawiatury. Tesoro Excalibur pozwoli graczom cieszyć się technologiami wykorzystywanymi powszechnie przez e-sportowców.
Tesoro Excalibur, płynność użytkowania
Nosząca imię legendarnego miecza Króla Artura, klawiatura Excalibur zapewni każdemu graczowi płynność w starciu z przeciwnikami oraz szybką reakcję na każdym polu bitwy. Wbudowany mechanizm Full N-Key Roller (NKRO) dla 6 klawiszy pozwoli swobodnie wykonywać złożone kombinacje komend, bez obawy o blokadę klawiatury. Szybki czas reakcji gwarantowany przez próbkowanie z częstotliwością 1000Hz sprawia, że żadna akcja gracza nie zostanie pominięta, a dzięki włączanemu trybowi Gaming, nawet przypadkowe użycie klawisza Windows czy komendy systemowej nie przerwie rozrywki.
Dedykowana pamięć na makro
Dzięki wbudowanej pamięci o pojemności 512 kB, gracz może zapisywać stworzone przez siebie makro i ustawienia bez konieczności pobierania i instalowania dodatkowych aplikacji. Przyjazny interfejs oprogramowania klawiatury pozwoli z łatwością tworzyć nawet zaawansowane kombinacje komend. Spersonalizowane ustawienia zostają zapisane wewnątrz klawiatury, co pozwoli na wykorzystanie jej nawet podczas turniejów e-sportowych, gdzie instalacja dodatkowego oprogramowania niezbędnego do tworzenia makro jest zabroniona. Każdy klawisz jest w pełni programowalny, a na samej klawiaturze można stworzyć 5 profili wypełnionych ponad 300 funkcjami makro.
Przemyślany design
Doświadczenia płynące z użytkowania klawiatury Tesoro Excalibur są tak samo wyjątkowe jak jej wygląd. Urządzenie oferuje 4 poziomy automatycznego natężenia światła, powodującego „pulsowanie” klawiatury i 5 poziomów iluminacji LED klawiszy z opcją podświetlenia poszczególnych przycisków. Wbudowane klawisze multimedialne pozwolą na łatwą kontrolę dźwięku audio z poziomu klawiatury. Antypoślizgowe podstawki zapewnią stabilność nawet podczas najbardziej intensywnej rozgrywki.
Dostępność i cena
Klawiatura mechaniczna Tesoro Excalibur będzie dostępna w Polsce już w październiku

Sugerowana cena detaliczna €79, US$89.00 .
Specyfikacja techniczna
• Wbudowany mechanizm N-Key Rollover
• Przyciski mechaniczne o wytrzymałości do 60 mln kliknięć
• Dostępne wersje z mechanizmami: Red, Blue, Brown
• Wbudowana pamięć 512 kB przeznaczona do tworzenia makro
• Tryb Gaming z opcją błyskawicznego włączenia/wyłączenia
• 4 poziomy natężenia podświetlenia LED klawiatury
• 5 poziomów podświetlenia LED indywidualnych klawiszy
• Gumowana, antypoślizgowa podstawa
• Dostępność w Polsce: październik 2014
• Cena sugerowana: €79, US$89.00

 

Komentarze zostały wyłączone