Audictus Creator

Słuchawki łatwe do transportu

Więcej...

Lenovo Yoga 530

Notebook i tablet w jednym

Więcej...

Audictus Endorphine

Prawdziwa przyjemność ze słuchania

Więcej...

Netatmo Wheather Station

Stacja pogodowa o dużych możliwościach

Więcej...

Audictus Dreamer

Słuchawki do każdej muzyki

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Nowe słuchawki, myszka i klawiatura w serii ASUS Strix

Seria ASUS Strix, której znakiem rozpoznawczym jest sowa, zostanie poszerzona o nowe produkty, zaprojektowane z myślą o nowoczesnych graczach. Do chłodzonych półpasywnie kart graficznych Strix R9 280 i GTX 780 oraz słuchawek Strix Pro, dołączą słuchawki Strix DSP, optyczna mysz Strix Claw, klawiatura mechaniczna Strix Tactic Pro oraz podkładki Strix Glide Control i Glide Speed. Linia produktów Strix zapewnia optymalną wydajność, jakość dźwięku i pełną kontrolę.

Zestaw słuchawkowy Strix DSP
Strix DSP to zestaw słuchawkowy współpracujący z różnymi platformami do gier. Posiada neodymowe przetworniki o średnicy 60mm i pełnowymiarowe heksagonalne poduszki nauszne, które w najszerszym punkcie mają 130mm. Dobrze dopasowują się do głowy i zapewniają wygodę nawet podczas długiego grania. Słuchawki składają się i są łatwe w transporcie.
W zestawie znajduje się stacja audio typu plug-and-play, w której zastosowano technologie Dolby® Headphone i Dolby Pro Logic® IIx. Odpowiada ona za prawdziwy, trójwymiarowy, 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny. Wykorzystuje także niezwykle skuteczną technologię eliminacji szumów otoczenia (ENC) – filtruje nawet do 90% dźwięków zapewniając wyraźną komunikację podczas gry. Wyjście głośnikowe i przełącznik umożliwiają łatwą zmianę pomiędzy słuchawkami, a głośnikami, bez potrzeby korzystania z kontrolerów programowych.
Z nowymi słuchawkami użytkownik uzyskuje realistyczne i mocne brzmienie. Każdy strzał i krok odwzorowywany jest bardzo wyraźnie. Strix DSP posiadają profile dźwięku dla różnych typów gier: FPS, wyścigi, gry akcji i RPG. Kompatybilne są z komputerami PC, Mac, konsolami PlayStation® 4 oraz z wieloma smartfonami i tabletami.
Optyczna myszka dla graczy Strix Claw
Powstała z myślą o grach FPS i osobach, którym w trakcie rozgrywki zależy na precyzji, pełnym komforcie i przewadze nad przeciwnikami. Strix Claw zapewnia pełną kontrolę.
Czujnik optyczny 5000dpi śledzi ruch jednen do jednego oraz zapewnia kontrolę DPI dzięki czemu każdy ruch jest skrupulatnie i bardzo szybko odwzorowywany. Ruch śledzony jest z prędkością do 3,32 metrów na sekundę (130 cali/sek.) z dokładnością regulowaną co 50dpi. Z precyzją myszki Strix Claw gracz odnajdzie się w każdej sytuacji. Przełącznik wartości DPI pozwala bardzo szybko zredukować ustawienia i zwiększyć np. celności broni. O aktualnym statusie informuje wskaźnik LED.
Strix Claw wyposażono łącznie w osiem przycisków, a trzy z nich mogą zostać zaprogramowane. Łatwe w obsłudze oprogramowanie Strix umożliwia przeniesienie niektórych, ważnych poleceń z klawiatury na myszkę.
Projektując pierwszą myszkę z serii Strix inżynierowie wykorzystali wysokiej jakości japońskie przełączniki Omron® D2F-01F, które zapewniają pełen komfort, niezależnie od tego, jak długo trwa rozgrywka. Spotkały się one z bardzo dobrą oceną społeczności graczy, ponieważ wykazują wysoką responsywność oraz powodują mniejsze napięcie mięśni i mrowienie palców.
Myszka Strix Claw jest bardzo ergonomiczna, dzięki czemu nadaje się do różnych stylów grania, a zwłaszcza do gier FPS, gdzie przyciski naciska się opuszkiem palca, a dłoń przypomina szpon. Opływowy kształt zapewnia wysoki komfort i dobry chwyt. Gracze mogą poruszać się szybko, precyzyjnie i z dużą pewnością siebie.
Instalacja i konfiguracja myszki jest prosta. Można wybrać tryb programowy lub sprzętowy plug-and-play. Wbudowane 64KB pamięci umożliwia podłączenie do dowolnego urządzenia, bez konieczności przeprowadzania dodatkowej instalacji.
Mechaniczna klawiatura dla graczy Strix Tactic Pro
Nowa klawiatura mechaniczna przygotowana przez firmę ASUS jest niezwykle wytrzymała i wykazuje szybki czas reakcji. Użytkownik może dobrać przełączniki Cherry MX do swoich potrzeb spośród: „czarnych”, „niebieskich”, „brązowych” lub „czerwonych”. Charakteryzują się wysoką jakością i żywotnością. Umożliwiają graczom zwiększenie współczynnika akcji na minutę (APM).
W tradycyjnych klawiaturach może wystąpić tzw. 'ghosting' - niektóre naciśnięcia klawiszy nie są odnotowywane, co zmniejsza precyzję ruchów. Strix Tactic Pro wykorzystuje technologię N-Key Rollover (NKRO) o najwyższej specyfikacji. Rejestrowane jest każde wciśnięcie klawisza, niezależnie od tego ile z nich zostało wciśniętych jednocześnie. Funkcje klawiatury można przywrócić do tradycyjnych ustawień korzystając z przełącznika 6-Key Rollover (6KRO).
13 dedykowanych i łatwo dostępnych klawiszy macro umożliwia ustawienie odpowiednich komend. Dodatkowo klawisze F1-F8 również mogą pełnić funkcję klawiszy macro, co łącznie daje możliwość zaprogramowania 21 komend. Klawiatura posiada klawisz nagrywania makr w trakcie gry.
Podobnie jak w przypadku Strix Claw, Strix Tactic Pro oferuje tryb programowy oraz tryb sprzętowy plug-and-play, umożliwiając zaawansowaną personalizację i łatwą instalację.
Podkładki pod myszkę Strix Glide Control i Strix Glide Speed
W serii urządzeń peryferyjnych dedykowanych dla graczy sygnowanych ASUS Strix nie mogło zabraknąć podkładek pod myszkę. Strix Glide Control i Strix Glide Speed są dostosowane do różnych typów grania. Pierwsza z nich pokryta jest grubym materiałem, który odpowiada za wysoki poziom kontroli i precyzji. Druga natomiast pozwala na dużą szybkość ruchów dzięki cienkiemu materiałowi ułatwiającemu poślizg myszki na całej powierzchni.
Obie będą współgrały zarówno z myszkami optycznymi, jak i laserowymi. Wykonano je z wytrzymałych, odpornych materiałów, które dokładnie przetestowano pod kątem komfortu i żywotności.

SPECYFIKACJA 

S

SPECYFIKACJA[1]

 

Strix DSP

Strix Claw

·   Unikatowe, 5-biegunowe złącze słuchawek 3,5mm bez przesłuchu

·   Złącze 3,5mm audio/mic dla urządzeń mobilnych i PS4

·   Złącze USB dla komputerów PC i Mac

·   Neodymowe przetworniki 60mm

·   Odczepialny, jednokierunkowy mikrofon

·   Eliminacja ponad 90% szumów otoczenia

·   Dolby® Headphone, Dolby® Pro-Logic IIx, wzmacniacz słuchawkowy, profile Game Spectrum

·     Pojedyncze, pozłacane złącze USB

·     Czujnik optyczny PMW3310DH-AWQT

·     5000dpi / 130 cali na sekundę

·     Waga 110g (bez kabla)

·     Kabel 2m

·     Działa z Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 / 8

Strix Tactic Pro

Strix Glide Control / Speed

·   Pojedyncze, pozłacane złącze USB

·   W pełni mechaniczne przełączniki Cherry MX o żywotności 50 milionów naciśnięć

·   Podświetlane na pomarańczowo klawisze, cztery poziomy intensywności

·   Możliwość skonfigurowania 21 klawiszy (13 dedykowanych klawiszy macro + 8 przełączanych klawiszy macro/funkcyjnych (F1-F8))

·   Nagrywanie makr "w locie"

·   Dwa tryby: sprzętowy plug-and-play oraz programowy

·   Tryb gry (wyłącza klawisz Windows)

·   Tryb macro (ustawia klawisze F1-F8 jako klawisze makr)

·         Powierzchnia 400x300mm

·         Komfortowa głębokość 3mm

·         Waga 219g (Glide Speed); 208g (Glide Control) 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube