Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

TESORO: Kυνέη.pro – producent zaprezentował nowy headset dla graczy z prawdziwym systemem dźwięku 5.1

Tesoro Technology USA Inc., producent wysokiej jakości sprzętu peryferyjnego dla graczy, zaprezentował dzisiaj Kυνέη.pro - nowy zestaw słuchawkowy dla wymagających graczy z systemem dźwięku 5.1. Dzięki aż ośmiu membranom (cztery w każdej słuchawce) i możliwości indywidualnych ustawień każdego kanału dźwięku, Kυνέη.pro pozwoli graczom dopasować środowisko dźwiękowe do każdej z ulubionych gier.

Zdobądź taktyczną przewagę.
W greckiej mitologii hełm boga podziemi - Hadesa - Kυνέη pozwalał swojemu właścicielowi na zniknięcie, tak aby uzyskać przewagę na polu bitwy. Zupełnie jak mityczny hełm, słuchawki Kυνέη.pro pozwalają użytkownikowi uzyskać przewagę nad innymi graczami, dzięki dokładnemu odwzorowaniu ruchów przeciwników, nawet tak subtelnych, jak kroki.
Pełna kontrola nad dźwiękiem
Każda z dwóch słuchawek Kυνέη.pro zawiera subwoofer, głośnik środkowy, głośnik przedni oraz tylni – tylko taka konfiguracja pozwala stworzyć prawdziwy dźwięk przestrzenny. Każdy kanał (głos/przód/tył/środek/subwoofer) można dowolnie zmodyfikować za pomocą przewodowego pilota. Pilot pozwala również na regulację wszystkich membran, a także na natychmiastowe odłączenie głośnika lub mikrofonu. Dodatkowo, Kυνέη.pro może zostać przestawiony na tryb wirtualnego dźwięku 7.1 i tym samym zapewnić jeszcze bardziej intensywne doznania audio. Zastosowany w Kυνέη.pro mikrofon wyposażono w system tłumienia szumu niekierunkowego, dzięki czemu rozmowy odbywają się w krystalicznej jakości dźwięku.
Wygoda i dopasowanie.
Pałąk trzymający słuchawki ozdobiono logiem Tesoro i wykończono skórzanymi elementami. Pałąk pozwala na dowolne dopasowanie rozmiaru słuchawek. Aby umożliwić dokładne dopasowanie sprzętu do indywidualnego kształtu głowy każdego gracza, zarówno pałąk, jak i same słuchawki wyłożono specjalną pianką zapamiętującą kształt. Nauszniki można łatwo złożyć, zmniejszając rozmiar headsetu i ułatwiając jego transport na turnieje i imprezy LAN.
Styl Tesoro.
Stylowe płytki aluminiowe umieszczone po obydwu stronach słuchawek Kυνέη.pro posiadają laserowo wycięte logo Tesoro. Zarówno fragment logo Tesoro i pilot są podświetlane na fioletowo w systemie LED.
Dostępność i cena.
Słuchawki Kυνέη.pro na polskim rynku dostępne będą już na w październiku bieżącego roku. Będzie można je zakupić w internetowym sklepie Tesoro Poland na oraz m.in. w sklepach Komputronik, Agito, Procpu, Hard PC i Merlin. Sugerowana cena detaliczna to $109 / €109 (około 439 PLN).
Specyfikacja techniczna:
• System dźwięku wielokanałowego (surround): Prawdziwe 5.1 / Wirtualne 7.1
• Mikrofon wytłumiający szum
• Wygodne słuchawki wykonane z pianki zapamiętującej kształt
• Fioletowe podświetlenie LED
• Regulowana długość pałąka
• Dostępność w Polsce: październik
• Sugerowana cena: $109 / €109 (ok. 439 PLN)

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube