Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

PLANET: Kamera IP Full HD 60fps z diodami IR oraz zdalnym ustawianiem ostrości

Kamera sieciowa Planet ICA-4210P to urządzenie o wysokiej rozdzielczości przeznaczone do nadzoru wizyjnego w sieciach IP. Kamera obsługuje formaty kompresji H.264 i JPEG, przez co zapewnia doskonałą jakość obrazu w rozdzielczości FullHD przy 60 klatkach na sekundę.

 

ICA-4210P została wyposażona w nowy sensor obrazu Exmor RS CMOS, który został zaprojektowany specjalnie do zastosowań w monitoringu. Kamera Planet zapewnia wysoką jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych. Jest idealna do zdalnego i dyskretnego nadzoru obszarów wewnątrz budynków takich jak sklepy, banki, hotele, hole i magazyny.

Zdolność do pracy w dzień i w nocy
Aby dostosować się do ciągle zmieniających się warunków oświetleniowych, kamera Planet ICA-4210P jest wyposażona w zdejmowalny filtr IR-cut oraz wbudowane diody IR LED. Rozwiązania te pozwalają na uzyskanie kolorowego obrazu w warunkach słabego oświetlenia oraz czarno-białego obrazu w kompletnych ciemnościach. ICA-4210P jest w stanie dostarczać wyraźny obraz przez 24 godziny na dobę.

Wyjątkowa jakość obrazu
Oprócz funkcji przetwarzania obrazu, takich jak Wide Dynamic Range (WDR) i 3-Dimensional Noise Reduction (3DNR), Planet ICA-4210P jest w stanie filtrować zbyt intensywne podświetlanie wokół obiektu oraz usunąć szumy z nagrania video. Skutkuje to bardzo jasnym i szczegółowym obrazem, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Czunnik PIR (Passive Infrared)
Kiedy ludzie przejdą w zasięgu wbudowanego w kamerę czujnika PIR, ICA-4210P wykryje ruch i automatycznie rozpocznie nagrywanie. Czujnik jest w stanie zarejestrować ruch w odległości do 6 metrów od urządzenia. Po wykryciu ruchu w określonych obszarach, dodatkowa funkcja powiadomień może wysłać wiadomość e-mail lub wysłać wykonane zdjęcia na wskazany serwer ftp.

Funkcja Smart Focus z P-Iris
Planet ICA-4210P została wyposażona w funkcję Smart Focus, która ułatwia montaż i regulację kamery poprzez umożliwienia zdalnej regulacji ostrości i zoomu. Funkcja P-Iris działa przy wykorzystaniu silnika krokowego, sterowanego przez oprogramowanie, aby automatycznie zapewnić jak najlepszą pozycję przysłony i czas ekspozycji w każdych warunkach oświetleniowych.

Wykrywanie twarzy i wykrywanie przekroczenia linii
Funkcja wykrywania twarzy wykrywa wyłącznie twarzy, ignorując wszystkie inne obiekty, takie jak budynki czy samochody. Gdy podejrzana osoba wchodzi do monitorowanego budynku, jej twarz jest wykrywana przez oprogramowanie kamery i automatycznie rozpoczyna się nagrywanie. Funkcja wykrywania przekroczenia linii w szczególności nadaje się do wykrywania wejścia i wyjścia w obszarach o małym natężeniu ruchu. Wykrywa takie obiekty, jak osoby i pojazdy.

Wykrywanie naruszenia kamery i wykrywanie dźwięku
Kamera została wyposażona w trzy indywidualnie konfigurowalne strefy detekcji ruchu, co pozwala na nagrywanie lub uruchomienie alarmu wyłącznie po wykryciu ruchu w danej strefie. Dodatkowo zewnętrzny mikrofon umożliwia przechwytywanie dźwięku obiektu, który jest poza zasięgiem obiektywu kamery i uruchomienie alarmu w przypadku wykrycia dźwięków takich jak krzyk, tłuczone szkło itp.

Zaawansowane zarządzenie zdarzeniami
Planet ICA-4210P obsługuje wiele zaawansowanych funkcji, w celu zwiększenia elastyczności nadzoru i możliwości zarządzania zdarzeniami. Zaawansowane funkcje obejmują Auto-Iris dla poprawy jakości obrazu, obsługę dwustronnej komunikacji głosowej oraz interfejsy wejścia/wyjścia, służące do podłączenia urządzeń zewnętrznych, takich jak czujniki otwarcia drzwi, czy przekaźniki włączające światło. Kamera obsługuje także interfejs RS-485 do podłączania opcjonalnej obudowy, umożliwiającej poruszanie obiektywem w pionie i poziomie.

Elastyczna instalacja i ogromne możliwości
ICA-4210P wspiera standard IEEE 802.3af PoE i może być zasilana za pomocą switcha z PoE lub mieszacza (injektora) PoE, co eliminuje konieczność instalacji dodatkowego gniazdka zasilającego w miejscu montażu kamery. Została też wyposażona w port Gigabit Ethernet, który zapewnia wydajne i solidne medium do przesyłania danych na serwer. Kamera jest też zgodna ze standardem ONVIF, co znaczy, że może pracować z innymi, kompatybilnymi urządzeniami. Pozwala to na integrację ICA-4210P z istniejącą już siecią i bezproblemową pracę. Ponadto kamera zawiera 64 – kanałowe oprogramowanie do zarządzania, które ułatwia monitorowanie. ICA-4210P jest kamerą zapewniającą wysoką niezawodność i wydajność.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube