Natec Maxi Mouse Pad – Time Zone Map

Podkładka pod mysz z edukacyjnym akcentem

Więcej...

Rapoo 8200P

Klawiatura i mysz - zestaw dla każdego

Więcej...

Genesis Titan 660 Plus

Prosta obudowa o sporych możliwościach

Więcej...

Genesis Xenon 200

Mysz dla graczy

Więcej...

Natec Zebu

Prosty plecak na laptopa i coś jeszcze

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HARMAN KARDON: Elegancki partner podróży

Na jednej z prezentacji przeprowadzanych w Amsterdamie widzowie zostali zaskoczeni faktem, że głośnik bezprzewodowy z funkcjami konferencyjnymi Harman Kardon Esquire zmieścił się w wewnętrznej kieszeni marynarki prowadzącego. Nikt tego nie zauważył! Zauważyło go natomiast ostatnio jury tegorocznych nagród EISA 2014-2015. HK Esquire Mini uznany został za najlepszy produkt w kategorii Przenośny system audio.

To maleństwo jest niewiele większe od niektórych współczesnych smartfonów, ale wyróżnia się elegancją, funkcjonalnością, a przede wszystkim doskonałą mocą dźwięku. Idealnie pasuje do miejskiego trybu życia. Posiada wysublimowany i harmonijny design. Równocześnie Harman Kardon Esquire Mini to rewolucyjne rozwiązanie technologiczne. Nie zmarnowano żadnej okazji by udoskonalić konstrukcję głośników – są dopracowane po mistrzowsku i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wmontowane przetworniki są wydajne, a ich pasmo niskotonowe zostało poszerzone. Wszystko to składa się na wyjątkowe wrażenia akustyczne bez względu na to czy słucha się ulubionej muzyki, czy prowadzi rozmowy biznesowe.
Szczotkowane aluminium, prawdziwa skóra i warstwa ceramiki pozwoliły stworzyć małe dzieło sztuki. Ten głośnik oferuje niezwykłą moc i czystość dźwięków, które zamknięto w zgrabnej, harmonijnej konstrukcji. Aluminiową obudowę wzmocniono warstwą ceramiki, która odporna jest na zarysowania. Całość dopełnia skórzane wykończenie. Tak skonstruowany HK Esquire Mini jest piękny i wytrzymały – stworzony do podróży służbowych i nie tylko. W łatwy sposób łączy się z wybranymi urządzeniami i, dzięki technologii Bluetooth®, odtwarza muzykę stereo strumieniowo. Ten ultrakompaktowy głośnik stereo posiada akumulator zapewniający 8 godzin pracy bez przerwy. Natomiast gniazdo USB umożliwia ładowanie innych urządzeń przenośnych. Ulubiona muzyka brzmi zawsze doskonale. Nie koliduje to jednak z prowadzeniem rozmów konferencyjnych, wówczas odsłuch muzyki zostaje wstrzymany. Wszystko dzięki uniwersalnemu systemowi konferencyjnemu opartemu na dwóch mikrofonach z technologią tłumienia echa i zakłóceń z zewnątrz. Nasz rozmówca zdaje się być w tym samym pomieszczeniu co my, a to ma zasadniczy wpływ na komfort prowadzonych konwersacji.
Potwierdzenie unikalności urządzenia znajdujemy także w uzasadnieniu przyznanej nagrody EISA 2014-2015: Bardzo atrakcyjny, przenośny i stylowy głośnik, który legitymuje się mocą 2x4W, Esquire Mini zapewnia doskonałe wrażenia audio z wyjątkowo wysoką jakością dźwięku. Konstrukcja jest smukła i elegancka, a materiały trwałe, natomiast podstawa utrzymuje pionowo głośnik dla lepszego brzmienia. Esquire Mini jest dla ludzi w ruchu, ma wbudowany akumulator umożliwiający pracę przez 8 godzin i USB do ładowania urządzeń zewnętrznych. Ponadto, może być stosowany jako zestaw głośnomówiący dla połączeń telefonicznych. Esquire Mini otrzymuje nagrodę EISA za doskonałą funkcjonalność i imponującą jakość dźwięku.
Może się zdarzyć tak, że słysząc w biurze czy parku doskonałe brzmienie muzyki będziemy się zastanawiać skąd ono dobiega. Rozglądając się za źródłem dźwięku nie znajdziemy masywnych głośników, za to odkryjemy HK Esquire Mini – głośnik niepozorny pod względem wielkości, ale przyciągający wzrok ze względu na piękno konstrukcji oraz jakość brzmienia. Nie dajmy się zaskoczyć, zaskoczmy innych sprawiając sobie tak elegancji prezent.

 

Komentarze zostały wyłączone