Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

EDIMAX: SP-1101W – inteligentne zarządzanie domową elektroniką z poziomu smartfonu

EDIMAX Technology – producent szerokiej gamy rozwiązań sieciowych, inteligentnych urządzeń do zarządzania domem oraz systemów monitoringu wizyjnego – wprowadził na rynek SmartPlug SP-1101W. To niewielkie, proste w konfiguracji urządzenie należy do kategorii rozwiązań inteligentnych i umożliwia kontrolę nad urządzeniami elektronicznymi w domu, co pozwala uczynić go bardziej funkcjonalnym i energooszczędnym.

Podłączenie do SmartPluga lampki nocnej, ekspresu do kawy czy innych urządzeń elektronicznych, pozwala na ich zdalne włączanie i wyłączanie. SP-1101W można w prosty sposób skonfigurować za pomocą smartfonu lub tabletu. Wystarczy pobrać ze sklepu Google Play lub AppStore aplikację EdiPlug, włączyć SmartPlug i połączyć się z nim bezprzewodowo, a następnie uruchomić aplikację i dokończyć proces instalacji.
Za pomocą aplikacji możemy kontrolować zasilanie domu podczas gdy przebywamy w pracy, na wakacjach czy w delegacji. Aby być na bieżąco, można również skorzystać z funkcji powiadomień e-mail o tym, że podłączone do SmartPluga urządzenie zostało ręcznie włączone bądź wyłączone. Dzięki temu możemy być spokojni, że żaden sprzęt elektroniczny nie pozostał włączony przez przypadek.
SmartPlug SP-1101W umożliwia nie tylko zdalną kontrolę sprzętów domowych, ale pozwala także na zapisanie harmonogramu automatycznego włączania i wyłączania urządzeń, który można dopasować do indywidualnego trybu życia mieszkańców. Dzięki takiemu rozwiązaniu zmniejszy się zużycie energii, a przez to i wysokość rachunków za prąd.
SmartPlug zgodny jest ze standardem sieci 802.11b/g/n i działa w zasięgu do 10m. Prędkość przesyłania danych dla tego urządzenia w standardzie n wynosi do 150Mb/s. Dzięki trzem wbudowanym diodom, które wskazują stan zasilania, przełącznika i sieci, łatwo można odczytać tryb pracy, w jakim znajduje się urządzenie.
Główne funkcje produktu:
• Zarządzanie zasilaniem urządzeń elektronicznych z poziomu smartfonu lub tabletu;
• Możliwość ustalenia harmonogramu zasilania domu, dla większej niezależności i wygody;
• Powiadomienia e-mail o włączeniu lub wyłączeniu sprzętów podłączonych do SmartPluga;
• Oszczędność energii;
• Prosta, bezprzewodowa konfiguracja.
Cena i dostępność:
Sugerowana cena detaliczna SmartPluga SP-1101W wynosi 189 zł.
Zawartość zestawu:
• 1x SmartPlug;
• 1x skrócona instrukcja obsługi;
• 1x płyta CD (wielojęzyczna instrukcja instalacji);
Specyfikacja techniczna:

Model:

EDIMAX SP-1101W

Typ produktu:

SmartPlug

Wymiary (wysokość, szerokość, głębokość):

105 x 64 x 60 mm

Waga:

184 gramy

Funkcje WLAN:

·       Standardy: 802.11b/g/n

·       Zasięg do 10m

·       Pasmo: 2.4000~2.4835GHz

·       Zabezpieczenia: WEP, WPA/WPA2, WPS

·       Protokoły: UDP, TCP/IP, HTTP

·       Prędkość: 11n: do 150Mb/s
11g: do 54Mb/s
11b: do 11Mb/s

·       Modulacje: DBPSK, DQPSK, CCK, OFDM, 16-QAM, 64-QAM

Zasilanie i maksymalne obciążenie:

·       Napięcie: 100~240V AC

·       Częstotliwość napięcia: 50~60Hz

·       Maksymalne obciążenie: 16A/230V AC

Opcje kontroli i konfiguracji:

·       Przycisk Reset

·       Przycisk WPS

·       Diody: zasilanie, stan przełącznika, sieć

Temperatura pracy:

·       0~40°C

Zarządzanie:

·       Aktualizacja firmware

·       Aplikacja dla iPhonów i iPadów

·       Aplikacja dla urządzeń z Androidem

·       Zdalny dostęp

·       Informacje na e-mail

·       Harmonogram kontroli

Certyfikaty:

·       CE, FCC, LVD

  

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube