PocketBook Touch HD 3

Czytnik wart grzechu

Więcej...

Audictus Adrenaline

Eleganckie z dobrym brzmieniem

Więcej...

AOC AGON AG251FZ

Monitor zaprojektowany dla graczy

Więcej...

Sennheiser Momentum Wireless Black

Słuchawki na piątkę

Więcej...

Lanberg RO-175GE

Tani router dla każdego

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

RAZER: TENCENT GAMES dołącza do programu developerskiego Razer Nabu

Firma Razer, światowy lider w dziedzinie oprogramowania oraz urządzeń dla graczy, poinformowała, że Tencent Games, jedna z największych firm gamingowych na świecie, zintegruje swoje gry z opaską Razer Nabu. Nabu to zaprezentowany przez firmę Razer pierwszy na świecie prawdziwie społecznościowy smartband, łączący zalety smartwatcha oraz opaski fitness.

Integracja Timi Run Everyday oraz Razer Nabu będzie pierwszym na świecie tak silnym połączeniem aplikacji z technologią noszoną. Pozwoli ona użytkownikom Timi Run Everyday posiadającym opaskę Nabu zarejestrować liczbę wykonanych kroków, spalonych kalorii czy przespanych godzin, aby wymienić je na nagrody bezpośrednio w grze. To wielki krok dla gier mobilnych i dla technologii wearable i pierwszy przypadek takiego połączenia codziennej aktywności z nagrodami w świecie gry.
Timi Run Everyday to platformówka, w której gracze unikają przeszkód i przeciwników. Gracze rywalizują w rankingu i mogą łatwo udostępniać swoje wyniki znajomym, czy rodzinie, dzięki integracji z WeChat – wiodącym mobilnym komunikatorem w Chinach. Zgodnie z raportem Tencent Games na pierwszy kwartał 2014 roku, gra Timi Run Everyday zwyciężyła w 2013 r. w konkursie na najbardziej popularną grę na telefony komórkowe w Chinach, mając niewiarygodny wynik 60 milionów aktywnych graczy dziennie.
Jesteśmy podekscytowani, wiedząc, że Tencent Games są na pokładzie i integrują swoje niesamowicie popularne gry mobilne z Nabu.” – komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer. Współpraca z nimi to rewolucja nie tylko dla nas. Deweloperzy, którzy za pomocą Nabu SDK integrują swoje gry z opaską, sprawią, że użytkownicy końcowi doświadczą innowacji i ekscytujących rozwiązań. Jesteśmy dumni, mogąc oddać przyszłość technologii noszonej w ręce deweloperów najlepszych aplikacji – i nie możemy doczekać się rezultatów.
Dan Brody, Vice President w Tencent Games Business, komentuje: „Timi Run Everyday i Nabu wspólnie zachęcą jeszcze większą rzeczę ludzi, by codziennie dbać o formę i przy okazji otrzymywać za to nagrody w swojej ulubionej grze. Współpraca Tencent z Razerem z pewnością przyniesie jeszcze więcej innowacji – wciąż eksplorujemy kluczowe i interesujące metody integracji gier mobilnych z opaską Nabu.
Fani Timi Run Everyday i Nabu będą mogli zakupić specjalną, limitowaną wersję Timi Run Everyday Nabu w momencie premiery oraz otrzymają nagrody w grze przy każdym zakupie. 
Ogłoszenie współpracy z Tencent Games to już kolejny krok milowy w rozwoju Razer Nabu, po ogłoszonej niedawno integracji opaski z WeChat, największym komunikatorem online w Chinach, mającym ponad 400 milionów użytkowników.
Razer prowadzi Program Deweloperski dla twórców z Europy, którzy mogą skorzystać z preferencyjnych warunków zakupu egzemplarzy deweloperskich Razer Nabu. 
Co więcej, również 500 gości Respawn 2014 będzie mogło zakupić Razer Nabu w cenie wynoszącej zaledwie $1, co będzie sposobem na uczczenie pierwszej europejskiej prezentacji smartbandu Razera.
Opaska Razer Nabu jest stworzona w oparciu o otwartą platformę deweloperską (SDK), zaprojektowaną tak, aby zarówno początkujący twórcy, studia klasy AAA, niezależni deweloperzy i pasjonaci mogli łatwo tworzyć nowe aplikacje i integrować Nabu ze swoimi produkcjami. Tworzenie dla Nabu nie stanowi wyzwania technicznego, aby wszyscy twórcy mogli skoncentrować się na kreacji.
Dostępność: w sklepach od IV kwartału 2014

Więcej o Razer Nabu
Razer Nabu to innowacyjne urządzenie z kategorii wearables, które dostarcza powiadomienia ze smartfona prosto na nadgarstek użytkownika, a co więcej analizuje dane związane z codzienną aktywnością. Dodatkowo Nabu to także otwarta platforma deweloperska, za pomocą której każdy twórca aplikacji stworzy unikalne aplikacje i niezapomniane wrażenia dla użytkowników.
Cechy Razer Nabu
• Kompatybilna z iOS – iPhone 5, 5S, 5C oraz Android 4.3 (lub nowszym)
• Litowo-polimerowa bateria z cyklem życia 5-7 dni
• Wodoszczelność w klasie IPS4
• Dostępne rozmiary:

• Large: 81.04 mm (długość) x 63.44 mm (wysokość) x 13.60 mm (szerokość)
• Medium (dostępny wkrótce): 75.26 mm (długość) x 59.10 mm (wysokość) x 13.60 mm (szerokość)

Wyświetlacz i sensory:

• Private Message Screen: 128x32 piksele
• Akcelerometr
• Cylindryczny silnik wibracyjny

Software:

• Aplikacja Nabu Utility do konfiguracji powiadomień, analizowanych danych i innych
• Parowanie przez Bluetooth® Low Energy

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube