Goclever Sound Club Rugged Mini

Głośnik na majówkę

Więcej...

Somic VRH 360

Słuchawki do gier VR

Więcej...

Elegancki dysk SSD

ADATA SE730 250GB

Więcej...

MiVia Essential 350

Opaska z technologią NASA

Więcej...

ADATA SC660H 256GB

Dysk SSD "do normalnej" pracy

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Sklep muzyczny

RAZER: TENCENT GAMES dołącza do programu developerskiego Razer Nabu

Firma Razer, światowy lider w dziedzinie oprogramowania oraz urządzeń dla graczy, poinformowała, że Tencent Games, jedna z największych firm gamingowych na świecie, zintegruje swoje gry z opaską Razer Nabu. Nabu to zaprezentowany przez firmę Razer pierwszy na świecie prawdziwie społecznościowy smartband, łączący zalety smartwatcha oraz opaski fitness.

Integracja Timi Run Everyday oraz Razer Nabu będzie pierwszym na świecie tak silnym połączeniem aplikacji z technologią noszoną. Pozwoli ona użytkownikom Timi Run Everyday posiadającym opaskę Nabu zarejestrować liczbę wykonanych kroków, spalonych kalorii czy przespanych godzin, aby wymienić je na nagrody bezpośrednio w grze. To wielki krok dla gier mobilnych i dla technologii wearable i pierwszy przypadek takiego połączenia codziennej aktywności z nagrodami w świecie gry.
Timi Run Everyday to platformówka, w której gracze unikają przeszkód i przeciwników. Gracze rywalizują w rankingu i mogą łatwo udostępniać swoje wyniki znajomym, czy rodzinie, dzięki integracji z WeChat – wiodącym mobilnym komunikatorem w Chinach. Zgodnie z raportem Tencent Games na pierwszy kwartał 2014 roku, gra Timi Run Everyday zwyciężyła w 2013 r. w konkursie na najbardziej popularną grę na telefony komórkowe w Chinach, mając niewiarygodny wynik 60 milionów aktywnych graczy dziennie.
Jesteśmy podekscytowani, wiedząc, że Tencent Games są na pokładzie i integrują swoje niesamowicie popularne gry mobilne z Nabu.” – komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer. Współpraca z nimi to rewolucja nie tylko dla nas. Deweloperzy, którzy za pomocą Nabu SDK integrują swoje gry z opaską, sprawią, że użytkownicy końcowi doświadczą innowacji i ekscytujących rozwiązań. Jesteśmy dumni, mogąc oddać przyszłość technologii noszonej w ręce deweloperów najlepszych aplikacji – i nie możemy doczekać się rezultatów.
Dan Brody, Vice President w Tencent Games Business, komentuje: „Timi Run Everyday i Nabu wspólnie zachęcą jeszcze większą rzeczę ludzi, by codziennie dbać o formę i przy okazji otrzymywać za to nagrody w swojej ulubionej grze. Współpraca Tencent z Razerem z pewnością przyniesie jeszcze więcej innowacji – wciąż eksplorujemy kluczowe i interesujące metody integracji gier mobilnych z opaską Nabu.
Fani Timi Run Everyday i Nabu będą mogli zakupić specjalną, limitowaną wersję Timi Run Everyday Nabu w momencie premiery oraz otrzymają nagrody w grze przy każdym zakupie. 
Ogłoszenie współpracy z Tencent Games to już kolejny krok milowy w rozwoju Razer Nabu, po ogłoszonej niedawno integracji opaski z WeChat, największym komunikatorem online w Chinach, mającym ponad 400 milionów użytkowników.
Razer prowadzi Program Deweloperski dla twórców z Europy, którzy mogą skorzystać z preferencyjnych warunków zakupu egzemplarzy deweloperskich Razer Nabu. 
Co więcej, również 500 gości Respawn 2014 będzie mogło zakupić Razer Nabu w cenie wynoszącej zaledwie $1, co będzie sposobem na uczczenie pierwszej europejskiej prezentacji smartbandu Razera.
Opaska Razer Nabu jest stworzona w oparciu o otwartą platformę deweloperską (SDK), zaprojektowaną tak, aby zarówno początkujący twórcy, studia klasy AAA, niezależni deweloperzy i pasjonaci mogli łatwo tworzyć nowe aplikacje i integrować Nabu ze swoimi produkcjami. Tworzenie dla Nabu nie stanowi wyzwania technicznego, aby wszyscy twórcy mogli skoncentrować się na kreacji.
Dostępność: w sklepach od IV kwartału 2014

Więcej o Razer Nabu
Razer Nabu to innowacyjne urządzenie z kategorii wearables, które dostarcza powiadomienia ze smartfona prosto na nadgarstek użytkownika, a co więcej analizuje dane związane z codzienną aktywnością. Dodatkowo Nabu to także otwarta platforma deweloperska, za pomocą której każdy twórca aplikacji stworzy unikalne aplikacje i niezapomniane wrażenia dla użytkowników.
Cechy Razer Nabu
• Kompatybilna z iOS – iPhone 5, 5S, 5C oraz Android 4.3 (lub nowszym)
• Litowo-polimerowa bateria z cyklem życia 5-7 dni
• Wodoszczelność w klasie IPS4
• Dostępne rozmiary:

• Large: 81.04 mm (długość) x 63.44 mm (wysokość) x 13.60 mm (szerokość)
• Medium (dostępny wkrótce): 75.26 mm (długość) x 59.10 mm (wysokość) x 13.60 mm (szerokość)

Wyświetlacz i sensory:

• Private Message Screen: 128x32 piksele
• Akcelerometr
• Cylindryczny silnik wibracyjny

Software:

• Aplikacja Nabu Utility do konfiguracji powiadomień, analizowanych danych i innych
• Parowanie przez Bluetooth® Low Energy

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube