uGo Hover Ball

Bezpieczna piłka w domu

Więcej...

Goclever smart band Max Fit Premium

Prosta opaska dla miłośników zdrowia

Więcej...

AOC AGON AG271QG

Monitor dla graczy z ciekawostkami

Więcej...

SanDisk Extreme Pro USB 3.1 Flash Drive 128 GB

Dobra pamięć zawsze się przyda

Więcej...

MyKronoz ZeTime

Elegancki smartwatch z dużymi możliwościami

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

RAZER: Urządzenia Razer rozbłysną pełną paletą barw dzięki nowemu systemowi Chroma

Firma Razer™, światowy lider w dziedzinie oprogramowania oraz urządzeń dla graczy, zaprezentowała dzisiaj system Chroma, oferujący podświetlenie w pełnej palecie barw oraz zaawansowane opcje personalizacji w wybranych urządzeniach Razer.

Chroma pozwoli także na synchronizację ustawień podświetlenia pomiędzy wieloma urządzeniami, oraz zaoferuje SDK, dzięki któremu deweloperzy będą mogli zintegrować zaawansowane efekty świetlne ze swoimi grami.

W system Chroma zostaną wyposażone wybrane linie urządzeń Razera na rok 2015 i 2016. Wśród nich znajdzie się gamingowa myszka DeathAdder, mechaniczna klawiatura BlackWidow Ultimate oraz headset Kraken 7.1. Dzięki Chroma, każde z tych urządzeń zaoferuje nowe możliwości konfiguracji podświetlenia oraz synchronizowania tych ustawień za pomocą systemu zapisu ustawień w chmurze – Razer Synapse.
Nasze nowe urządzenia wyposażone w system zaawansowanego podświetlenia Chroma to nasz kolejny krok w stronę pełnej customizacji i łączenia się gamingowych urządzeń Razera pomiędzy sobą.” – mówi Min-Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer. „Chroma to więcej, niż tylko wielokolorowe podświetlenie – nasz nowy system daje graczom nieskończone możliwości personalizacji. Co więcej, stworzyliśmy też Chroma Software Development Kit, który pozwoli deweloperom zintegrować swoje gry z systemem Chroma.

Wszystkie urządzenia wyposażone w system Chroma posiadają specjalne tryby podświetlenia:
• Spectrum cycling: Powolne przejścia w ramach pełnej gamy kolorów.
• Breathing: Delikatna pulsacja wybranym kolorem co 7 sekund. Ten wzór był do tej pory charakterystyczny dla myszek Razer.
• Static: Wybierz dowolny kolor z palety 16.8 miliona barw i rozświetl nim nauszniki swojego headsetu Kraken 7.1, rolkę myszki DeathAdder lub każdy z klawiszy klawiatury BlackWidow Ultimate.
• Custom (dla BlackWidow Ultimate Chroma): Łatwo ustaw indywidualny kolor podświetlenia dla każdego z klawiszy swojej BlackWidow Ultimate Chroma za pomocą Razer Synapse.
• Custom – Predefiniowane Schematy (dla BlackWidow Ultimate Chroma): Skorzystaj
z jednego ze schematów podświetlenia, stworzonych specjalnie dla gatunków FPS, MOBA, MMO czy RTS.
• Reactive (dla BlackWidow Ultimate Chroma): Rozświetla klawisz po naciśnięciu,
lub – w osobnym trybie – pozostawia ślad przez jakiś czas, dzięki czemu klawiatura świeci tym jaśniej, im szybciej naciskasz klawisze.
• Wave (dla BlackWidow Ultimate Chroma): Tworzy falę, która rozświetli klawiaturę wszystkimi kolorami tęczy, tworząc energiczną i niekończącą się animację.

Chroma SDK umożliwi twórcom wykorzystanie nieskończonych możliwości podświetlenia urządzeń kompatybilnych z Razer Chroma. Wśród nich mogą znaleźć się dedykowane sygnały dla kluczowych wydarzeń w grach, jak atak bazy czy śmierć postaci.
Urządzenia wykorzystujące Razer Chroma będą debiutowały na rynku począwszy od września 2014 na www.razerzone.com.
Chroma SDK zostanie udostępniony pod koniec roku.
 

 

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube