Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

PALIT: Nowa karta GeForce GT 720

Palit Microsystems Ltd, wiodący producent kart graficznych, przedstawia najnowszą kartę graficzną z serii GeForce GT 700, model Palit GeForce GT 720, który jest świetnym rozwiązaniem do przyspieszenia komputera przy przeglądaniu Internetu, obróbki zdjęć i edycji materiałów video a także poprawy wydajności w grach.

Oparty na architekturze Kepler, z 192 rdzeniami CUDA Palit GeForce GT 720 oferuje bardzo niski pobór energii i wysoką wydajność. Obecność 1GB/2GB pamięci DDR3 zapewnia wyższą wydajność od zintegrowanej grafiki we wszystkich aplikacjach multimedialnych.
Karta Palit GeForce GT 720 została wyposażona w różne złącza video - Dual-link DVI, VGA oraz HDMI, które są zgodne z wieloma domowymi monitorami i umożliwiają jednoczesne podłączenie 3 urządzeń. Dzięki wyjściu HDMI obsługiwana jest rozdzielczość 4K. Ponadto, technologie FXAA Antialiasing oraz Adaptive VSync wzbogacają jakość obrazu bez pogarszania wydajności w grach. Palit oferuje 2 rodzaje chłodzenia. Użytkownicy, którzy chcą zbudować bezgłośny komputer, mogą skorzystać z karty GT 720 z pasywnym radiatorem. Poza radiatorem dostępny jest dodatkowy aktywny wentylator – to rozwiązanie sprawdzi się w przypadku użytkowników szukających kart do niewielkich komputerów PC.

Cechy karty Palit GeForce GT 720:
• 192 rdzenie Kepler CUDA
• Obsługa 3 monitorów
• Niski pobór energii (19 W)
• Obsługa rozdzielczości UHD (4K)
• Obsługa DirectX 12
• Technologia PhysX

Bogata wydajność w grach jest wspierana przez technologie NVIDIA 3D Vision i PhysX. Dzięki doskonałemu silnikowi graficznemu i bardzo niskiemu zużyciu energii (19 W), Palit GT 720 umożliwia 2x szybsze przeglądanie Internetu, 5x szybszą edycję plików video i 8x szybszą obróbkę zdjęć w porównaniu do zintegrowanych kart graficznych, a także oferuje najlepszy stosunek wydajności / Wat. Z kartą Palit GT 720 możesz grać w nowoczesne gry z wysokimi ustawieniami jakości obrazu i uzyskać do 70% większą wydajność, niż przy wykorzystaniu zintegrowanej karty graficznej.

Cechy
SMX:
- Mikroprocesor nowej generacji zbudowany od podstaw dla niesamowitej wydajności i efektywności energetycznej.
Technologia NVIDIA PureVideo HD
- Połączenie wysokiej jakości wsparcia dekodowania video oraz przetwarzania obrazu która oferuje oszałamiającą czystość obrazu, płynność odtwarzania, wierne odwzorowanie kolorów, oraz precyzyjne skalowanie obrazu video..
Kodeki TrueHD i DTS-HD:
- Pełne wsparcie dla zaawansowanych kodeków TrueHD i DTS-HD zapewnia bogaty dźwięk mistrzowskiej jakości w Twoim salonie.
GeForce Experience™:
- GeForce Experience™ zapewnia najlepsze wrażenia podczas grania dzięki automatycznemu pobieraniu najnowszych wersji sterowników w momencie publikacji gry.
Technologia NVIDIA PhysX®
- Pełna obsługa technologii NVIDIA PhysX umożliwia obcowanie z zupełnie nową klasą fizycznych interakcji, co zapewnia bardziej dynamiczne i realistyczne wrażenia w grach.
NVIDIA Adaptive Vertical Sync
- Umożliwia dynamiczną synchronizację pionową na podstawie analizy bieżących klatek, co pozwala na płynne wrażenia w grach.
Technologia NVIDIA FXAA
- Technologia antyaliasingu oparta na shaderach dostępna w Panelu sterowania NVIDIA, umożliwia bardzo szybki antyaliasing w setkach gier PC.
Technologia NVIDIA CUDA™
- Uwalnia moc rdzeni procesora GPU aby przyspieszyć działanie bardzo wymagających obliczeniowo zadań, takich jak kodowanie video, symulacje fizyczne, ray tracing i inne, zapewniając w ten sposób niesamowity wzrost wydajności w porównaniu do jednostek CPU.
NVIDIA 3D Vision Ready™
- Wsparcie dla technologii NVIDIA 3D Vision przynosi pełne wsparcie dla stereoskopowego obrazu 3D. Połączenie nowoczesnych bezprzewodowych okularów i zaawansowanego oprogramowania przekształca setki gier PC do stereoskopowego obrazu 3D. Ponadto możesz przesyłać filmy 3D i cyfrowe fotografie w 3D ze strony VisionLive.com w krystalicznie czystej jakości.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube