ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

PALIT: Nowa karta GeForce GT 720

Palit Microsystems Ltd, wiodący producent kart graficznych, przedstawia najnowszą kartę graficzną z serii GeForce GT 700, model Palit GeForce GT 720, który jest świetnym rozwiązaniem do przyspieszenia komputera przy przeglądaniu Internetu, obróbki zdjęć i edycji materiałów video a także poprawy wydajności w grach.

Oparty na architekturze Kepler, z 192 rdzeniami CUDA Palit GeForce GT 720 oferuje bardzo niski pobór energii i wysoką wydajność. Obecność 1GB/2GB pamięci DDR3 zapewnia wyższą wydajność od zintegrowanej grafiki we wszystkich aplikacjach multimedialnych.
Karta Palit GeForce GT 720 została wyposażona w różne złącza video - Dual-link DVI, VGA oraz HDMI, które są zgodne z wieloma domowymi monitorami i umożliwiają jednoczesne podłączenie 3 urządzeń. Dzięki wyjściu HDMI obsługiwana jest rozdzielczość 4K. Ponadto, technologie FXAA Antialiasing oraz Adaptive VSync wzbogacają jakość obrazu bez pogarszania wydajności w grach. Palit oferuje 2 rodzaje chłodzenia. Użytkownicy, którzy chcą zbudować bezgłośny komputer, mogą skorzystać z karty GT 720 z pasywnym radiatorem. Poza radiatorem dostępny jest dodatkowy aktywny wentylator – to rozwiązanie sprawdzi się w przypadku użytkowników szukających kart do niewielkich komputerów PC.

Cechy karty Palit GeForce GT 720:
• 192 rdzenie Kepler CUDA
• Obsługa 3 monitorów
• Niski pobór energii (19 W)
• Obsługa rozdzielczości UHD (4K)
• Obsługa DirectX 12
• Technologia PhysX

Bogata wydajność w grach jest wspierana przez technologie NVIDIA 3D Vision i PhysX. Dzięki doskonałemu silnikowi graficznemu i bardzo niskiemu zużyciu energii (19 W), Palit GT 720 umożliwia 2x szybsze przeglądanie Internetu, 5x szybszą edycję plików video i 8x szybszą obróbkę zdjęć w porównaniu do zintegrowanych kart graficznych, a także oferuje najlepszy stosunek wydajności / Wat. Z kartą Palit GT 720 możesz grać w nowoczesne gry z wysokimi ustawieniami jakości obrazu i uzyskać do 70% większą wydajność, niż przy wykorzystaniu zintegrowanej karty graficznej.

Cechy
SMX:
- Mikroprocesor nowej generacji zbudowany od podstaw dla niesamowitej wydajności i efektywności energetycznej.
Technologia NVIDIA PureVideo HD
- Połączenie wysokiej jakości wsparcia dekodowania video oraz przetwarzania obrazu która oferuje oszałamiającą czystość obrazu, płynność odtwarzania, wierne odwzorowanie kolorów, oraz precyzyjne skalowanie obrazu video..
Kodeki TrueHD i DTS-HD:
- Pełne wsparcie dla zaawansowanych kodeków TrueHD i DTS-HD zapewnia bogaty dźwięk mistrzowskiej jakości w Twoim salonie.
GeForce Experience™:
- GeForce Experience™ zapewnia najlepsze wrażenia podczas grania dzięki automatycznemu pobieraniu najnowszych wersji sterowników w momencie publikacji gry.
Technologia NVIDIA PhysX®
- Pełna obsługa technologii NVIDIA PhysX umożliwia obcowanie z zupełnie nową klasą fizycznych interakcji, co zapewnia bardziej dynamiczne i realistyczne wrażenia w grach.
NVIDIA Adaptive Vertical Sync
- Umożliwia dynamiczną synchronizację pionową na podstawie analizy bieżących klatek, co pozwala na płynne wrażenia w grach.
Technologia NVIDIA FXAA
- Technologia antyaliasingu oparta na shaderach dostępna w Panelu sterowania NVIDIA, umożliwia bardzo szybki antyaliasing w setkach gier PC.
Technologia NVIDIA CUDA™
- Uwalnia moc rdzeni procesora GPU aby przyspieszyć działanie bardzo wymagających obliczeniowo zadań, takich jak kodowanie video, symulacje fizyczne, ray tracing i inne, zapewniając w ten sposób niesamowity wzrost wydajności w porównaniu do jednostek CPU.
NVIDIA 3D Vision Ready™
- Wsparcie dla technologii NVIDIA 3D Vision przynosi pełne wsparcie dla stereoskopowego obrazu 3D. Połączenie nowoczesnych bezprzewodowych okularów i zaawansowanego oprogramowania przekształca setki gier PC do stereoskopowego obrazu 3D. Ponadto możesz przesyłać filmy 3D i cyfrowe fotografie w 3D ze strony VisionLive.com w krystalicznie czystej jakości.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube