uGo Hover Ball

Bezpieczna piłka w domu

Więcej...

Goclever smart band Max Fit Premium

Prosta opaska dla miłośników zdrowia

Więcej...

AOC AGON AG271QG

Monitor dla graczy z ciekawostkami

Więcej...

SanDisk Extreme Pro USB 3.1 Flash Drive 128 GB

Dobra pamięć zawsze się przyda

Więcej...

MyKronoz ZeTime

Elegancki smartwatch z dużymi możliwościami

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

PALIT: Nowa karta GeForce GT 720

Palit Microsystems Ltd, wiodący producent kart graficznych, przedstawia najnowszą kartę graficzną z serii GeForce GT 700, model Palit GeForce GT 720, który jest świetnym rozwiązaniem do przyspieszenia komputera przy przeglądaniu Internetu, obróbki zdjęć i edycji materiałów video a także poprawy wydajności w grach.

Oparty na architekturze Kepler, z 192 rdzeniami CUDA Palit GeForce GT 720 oferuje bardzo niski pobór energii i wysoką wydajność. Obecność 1GB/2GB pamięci DDR3 zapewnia wyższą wydajność od zintegrowanej grafiki we wszystkich aplikacjach multimedialnych.
Karta Palit GeForce GT 720 została wyposażona w różne złącza video - Dual-link DVI, VGA oraz HDMI, które są zgodne z wieloma domowymi monitorami i umożliwiają jednoczesne podłączenie 3 urządzeń. Dzięki wyjściu HDMI obsługiwana jest rozdzielczość 4K. Ponadto, technologie FXAA Antialiasing oraz Adaptive VSync wzbogacają jakość obrazu bez pogarszania wydajności w grach. Palit oferuje 2 rodzaje chłodzenia. Użytkownicy, którzy chcą zbudować bezgłośny komputer, mogą skorzystać z karty GT 720 z pasywnym radiatorem. Poza radiatorem dostępny jest dodatkowy aktywny wentylator – to rozwiązanie sprawdzi się w przypadku użytkowników szukających kart do niewielkich komputerów PC.

Cechy karty Palit GeForce GT 720:
• 192 rdzenie Kepler CUDA
• Obsługa 3 monitorów
• Niski pobór energii (19 W)
• Obsługa rozdzielczości UHD (4K)
• Obsługa DirectX 12
• Technologia PhysX

Bogata wydajność w grach jest wspierana przez technologie NVIDIA 3D Vision i PhysX. Dzięki doskonałemu silnikowi graficznemu i bardzo niskiemu zużyciu energii (19 W), Palit GT 720 umożliwia 2x szybsze przeglądanie Internetu, 5x szybszą edycję plików video i 8x szybszą obróbkę zdjęć w porównaniu do zintegrowanych kart graficznych, a także oferuje najlepszy stosunek wydajności / Wat. Z kartą Palit GT 720 możesz grać w nowoczesne gry z wysokimi ustawieniami jakości obrazu i uzyskać do 70% większą wydajność, niż przy wykorzystaniu zintegrowanej karty graficznej.

Cechy
SMX:
- Mikroprocesor nowej generacji zbudowany od podstaw dla niesamowitej wydajności i efektywności energetycznej.
Technologia NVIDIA PureVideo HD
- Połączenie wysokiej jakości wsparcia dekodowania video oraz przetwarzania obrazu która oferuje oszałamiającą czystość obrazu, płynność odtwarzania, wierne odwzorowanie kolorów, oraz precyzyjne skalowanie obrazu video..
Kodeki TrueHD i DTS-HD:
- Pełne wsparcie dla zaawansowanych kodeków TrueHD i DTS-HD zapewnia bogaty dźwięk mistrzowskiej jakości w Twoim salonie.
GeForce Experience™:
- GeForce Experience™ zapewnia najlepsze wrażenia podczas grania dzięki automatycznemu pobieraniu najnowszych wersji sterowników w momencie publikacji gry.
Technologia NVIDIA PhysX®
- Pełna obsługa technologii NVIDIA PhysX umożliwia obcowanie z zupełnie nową klasą fizycznych interakcji, co zapewnia bardziej dynamiczne i realistyczne wrażenia w grach.
NVIDIA Adaptive Vertical Sync
- Umożliwia dynamiczną synchronizację pionową na podstawie analizy bieżących klatek, co pozwala na płynne wrażenia w grach.
Technologia NVIDIA FXAA
- Technologia antyaliasingu oparta na shaderach dostępna w Panelu sterowania NVIDIA, umożliwia bardzo szybki antyaliasing w setkach gier PC.
Technologia NVIDIA CUDA™
- Uwalnia moc rdzeni procesora GPU aby przyspieszyć działanie bardzo wymagających obliczeniowo zadań, takich jak kodowanie video, symulacje fizyczne, ray tracing i inne, zapewniając w ten sposób niesamowity wzrost wydajności w porównaniu do jednostek CPU.
NVIDIA 3D Vision Ready™
- Wsparcie dla technologii NVIDIA 3D Vision przynosi pełne wsparcie dla stereoskopowego obrazu 3D. Połączenie nowoczesnych bezprzewodowych okularów i zaawansowanego oprogramowania przekształca setki gier PC do stereoskopowego obrazu 3D. Ponadto możesz przesyłać filmy 3D i cyfrowe fotografie w 3D ze strony VisionLive.com w krystalicznie czystej jakości.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube