Audictus Creator

Słuchawki łatwe do transportu

Więcej...

Lenovo Yoga 530

Notebook i tablet w jednym

Więcej...

Audictus Endorphine

Prawdziwa przyjemność ze słuchania

Więcej...

Netatmo Wheather Station

Stacja pogodowa o dużych możliwościach

Więcej...

Audictus Dreamer

Słuchawki do każdej muzyki

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: A88X-Gamer – płyta główna FM2+ z ciekawymi funkcjami dla graczy

Linia płyt głównych ASUS z podstawką FM2+ zostanie poszerzona o pozycję zaprojektowaną z myślą o graczach – model A88X-Gamer. W ręce użytkowników trafi wraz z łącznością sieciową Intel® Gigabit Ethernet, która dostarcza szybką, wolną od opóźnień rozgrywkę online, technologią SupremeFX odpowiadającą za wysokiej jakości dźwięk oraz wytrzymałymi i niezawodnymi komponentami Gamer's Guardian. Dodatkowo z oprogramowaniem AI Suite 3 zwiększanie wydajności układów AMD APU jest przystępne nawet dla mniej zaawansowanych osób.

Realistyczny dźwięk
A88X-Gamer wykorzystuje technologię SupremeFX, która wykazuje stosunek sygnału do szumu (SNR) rzędu 115dB. Dźwięk jest realistyczny i szczegółowy.
Specjalna osłona zachowuje integralność sygnałów audio i chroni zaawansowany chipset audio przez zakłóceniami elektromagnetycznymi (EMI). Widoczna "czerwona linia" odseparowuje komponenty SupremeFX od pozostałych części płyty głównej. To unikatowe połączenie skutecznie eliminuje interferencję analogową, zapewniając najwyższą jakość dźwięku. Do tego kondensatory ELNA® dostarczają cieplejsze, naturalne brzmienie.
Układ dźwiękowy posiada wbudowany wzmacniacz, który obsługuje najwyższej jakości, 300-omowe słuchawki, zapewniając jakość dźwięku dorównującą dedykowanej karcie dźwiękowej.
Łączność sieciowa w grze
W płycie łączność sieciowa obsługiwana jest przez Intel Gigabit Ethernet. Technologia ta jest w pełni kompatybilna z procesorami Intel, co przekłada się na bardzo wysoką przepustowość protokołów TCP i UDP, zmniejszone zapotrzebowanie na moc obliczeniową i większą wydajność podczas gry.
Komponenty Gamer's Guardian
Wytrzymałe komponenty Gamer's Guardian są najwyższej jakości i oferują znakomitą ochronę. Wśród nich znalazły się:
• wymienne bezpieczniki chroniące porty i gniazda DRAM przed przepięciami,
• wysokiej jakości japońskie kondensatory 10K black-metallic, które zapewniają bardzo dużą wytrzymałość na wysokie temperatury oraz dłuższą żywotność,
• osłony ESD na portach USB, złączach audio i portach Ethernet (LAN), zabezpieczające płytę przed nagłymi wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD).
Płyta A88X-Gamer wykorzystuje ekskluzywny moduł regulacji napięcia DIGI+, który zwiększa wydajność, osiągi oraz niezawodność, a nierdzewny, chromowany panel I/O oferuje trzykrotnie dłuższą żywotność, niż panele tradycyjne.
Wysoka wydajność modułów APU dzięki AI Suite 3
Zastosowany w płycie panel kontrolny AI Suite 3, pozwala użytkownikom na zmianę niemal każdego ustawienia systemu. Zachowuje najlepszą równowagę pomiędzy osiągami, stabilnością i wydajnością – a, wszystko to z poziomu prostego i intuicyjnego interfejsu.

DOSTĘPNOŚĆ I CENY
Płyta ASUS A88X-Gamer będzie dostępna w Polsce pod koniec sierpnia br.
Sugerowana cena detaliczna: 399 zł brutto

SPECYFIKACJA

Gniazdo procesora

AMD® FM2+ dla procesorów czterordzeniowych AMD A / Athlon®

Obsługa AMD® Turbo Core Technology 3.0

Chipset

AMD A88X FCH (Bolton-D4)

Pamięć

4 x DIMM, do 64GB DDR3 2400MHz (OC)

Obsługa pamięci AMD Memory Profile (AMP)

Gniazda rozszerzeń

1 x PCI Express 3.0[2]/2.0 x16

1 x złącze PCI Express 2.0 x16 (maks. tryb x4)

2 x złącze PCI Express 2.0 x1

3 x złącze PCI

Grafika (VGA)

Zintegrowana grafika AMD Radeon R / HD 8000 / HD 7000 w układzie APU serii A

Wyjścia Multi-VGA: Porty HDMI/DVI/RGB

Multi-GPU

Obsługa technologii AMD Quad-GPU CrossFireX

Złącza pamięci masowej

8 x złącze SATA 6Gbit/s

Łączność sieciowa/LAN

Intel® Gigabit Ethernet

USB

4 x port USB 3.0 (2 na tylnym panelu, 2 na płycie)

10 x port USB 2.0 (4 na tylnym panelu, 6 na płycie)

Dźwięk

8-kanałowy dźwięk HD SupremeFX

- Wysokiej jakości dźwięk stereofoniczny ze stosunkiem sygnału do szumu (SNR) 115dB

- Technologia SupremeFX Shielding

- Kondensatory audio ELNA®

- Funkcje jack-detection, multi-streaming i front-panel mic jack-retasking

- Wzmacniacz słuchawkowy

- Optyczne wyjście S/PDIF na tylnym panelu

Ekskluzywne rozwiązania ASUS dla graczy

Gamer's Guardian, kondensatory 10K black metallic, ESD Guards, regulator napięcia Digi+, ochrona DRAM przed przepięciami, nierdzewny tylny panel I/O. ASUS AI Suite 3, USB 3.0 Boost, GPU Boost, TurboV Processing Unit (TPU), Energy Processing Unit (EPU), Fan Xpert2, Disk Unlocker, AI Charger, HomeCloud Media Streamer, Q-DIMM,Q-Slot i Q-Shield.

Wymiary

ATX, 12" x 9,0" (30,5cm x 22,9cm)

   

  

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube