Genesis Krypton 700

Bardzo kolorowa mysz

Więcej...

Genesis Vanad 750

Mouse bungee godny uwagi

Więcej...

DOD LS475W

Wideorejestrator samochodowy z GPS

Więcej...

Cooler Master MasterMouse S

Prosta mysz dla graczy

Więcej...

Genesis Radon 600 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z dźwiękiem 7,1

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

FUJITSU: Bezpieczne zwiedzanie: zeskanuj dokumenty podróżne skanerem ScanSnap

Bilety lotnicze, rezerwacje hotelowe, vouchery turystyczne – to formalności, które czekają na nas przed każdymi wakacjami. Gdzie bezpiecznie przechowywać ważne dokumenty? Jak zaprowadzić porządek w tym papierowym chaosie? I jak upewnić się, że nie stracimy tych dokumentów na zatłoczonym lotnisku lub dworcu? Takie pytania mogą nas mocno stresować, gdy wyruszamy w podróż. Teraz istnieje proste rozwiązanie: Fujitsu ScanSnap S1300i i cyfrowe kopie dokumentów na tablecie lub smartfonie.

Dzięki skanerowi Fujitsu ScanSnap paszport, bilety lotnicze, wizy, dokumenty ubezpieczeniowe i inne mogą zostać zeskanowane do smartfona w domu, przed podróżą. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, a urządzenie zdigitalizuje wszystkie dokumenty, które od tej pory będą łatwo dostępne w każdej chwili i chronione przed kradzieżą. Dla dodatkowego zabezpieczenia warto je również przechowywać w chmurze. Wówczas zeskanowane dokumenty zawsze będą pod ręką, a przezorne skopiowanie ich do postaci cyfrowej może zaoszczędzić dużo czasu i kłopotów podczas podróży.

Gdy wybieramy się na wakacje nie chcemy martwić się ryzykiem utraty ważnych dokumentów. Dzięki zeskanowaniu dokumentów przed podróżą przy użyciu jednego z łatwych w obsłudze skanerów ScanSnap, zawsze mamy dostęp do cyfrowych kopii zapasowych” — powiedział Klaus Schulz, Manager Product Marketing, PFU Imaging Solutions Europe Ltd.. „Fujitsu ScanSnap S1300i ma rozmiar porównywalny do połowy kartki A4 i jest bardzo łatwy w użyciu. Jednym naciśnięciem przycisku można skanować dwustronnie wiele dokumentów, zarówno będąc przy biurku, jak i w drodze”.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube