Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

FUJITSU: Nowy kamień milowy w rozwoju serii ScanSnap

Światowa sprzedaż serii skanerów Fujitsu ScanSnap przekroczyła liczbę trzech milionów sztuk, co stanowi kolejny kamień milowy w historii sukcesu tej linii produktowej osobistych skanerów dokumentowych.

Pierwsze dwa miliony skanerów ScanSnap zostały sprzedane w okresie od lipca 2001 roku do czerwca 2012 roku, a w niespełna dwa lata później Fujitsu osiągnęło liczbę trzech milionów sprzedanych sztuk. Dzięki temu ScanSnap zostało drugą najlepiej sprzedającą się serią skanerów dokumentowych w historii, ustępując jedynie serii fi Fujitsu — profesjonalnym skanerom do zarządzania dokumentami.

Gama produktów Fujitsu ScanSnap - osobiste skanery dokumentowe

Coraz więcej przedsiębiorstw, zwłaszcza małych i średnich, dostrzega potrzebę stosowania rozwiązań do zarządzania dokumentami i widzi korzyści płynące z digitalizacji dokumentów”, mówi Mike Nelson, Vice President, PFU Imaging Solutions Europe Ltd. „Spełnianie oczekiwań klientów jest dla nas najważniejsze, a osiągamy to poprzez dostarczanie łatwych w użyciu rozwiązań, innowacyjnych technologii i najwyższej jakości obsługi klienta. Oto sekret wzrostu sprzedaży urządzeń ScanSnap, my zaś staramy się bazować na zaufaniu, jakim klienci na całym świecie obdarzają serię ScanSnap”.

Seria osobistych skanerów dokumentowych ScanSnap narzuca tempo innowacji w technologii. Pierwszy skaner Fujitsu ScanSnap firma PFU wprowadziła w lipcu 2001 roku. Od tego momentu PFU zachwyca klientów na całym świecie, osiągając globalną sprzedaż na poziomie miliona sztuk w grudniu 2009 roku, dwóch milionów sztuk na koniec czerwca 2012 roku i trzech milionów na koniec kwietnia 2014 roku.

Misją PFU jest zaspokajanie zmieniających się potrzeb klientów, dlatego seria ScanSnap rozwijana jest tak, by dopasować ją do wymogów różnych rynków i oczekiwań odbiorców, a uzyskane w ten sposób produkty wspierają przedsięwzięcia biznesowe i codzienne życie szerokiego grona użytkowników.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube