ADATA P10500

Kieszonkowy power bank

Więcej...

Fritz!Box 4040

Sympatyczny router do domu

Więcej...

Rapoo V500S

Mechaniczna klawiatura dla graczy

Więcej...

Lenovo Star Wars Jedi Challenges

Rozszerzona rzeczywistość od Lenovo

Więcej...

ADATA P20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HAMA: Nowe pamięci SanDisk w ofercie Hama Polska

Hama Polska wzbogaciła swoje portfolio o najnowsze produkty firmy SanDisk. Cruzer Ultra Fit USB 3.0 oraz Extreme Pro wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów poszukujących wysokiej klasy nośników flash.

Klasyczne dyski twarde są coraz częściej zastępowane przez nośniki SSD. Szybkość, wytrzymałość czy energooszczędność stanowią największe walory pamięci flash, pozwalające skutecznie konkurować z „twardzielami”. Dużą popularnością cieszą się dyski SanDisk, producenta funkcjonującego na globalnym rynku od ponad dwóch dekad. Firma opracowała nowy, bardzo wydajny układ Extreme Pro, który za pośrednictwem Hama Polska trafi do rodzimych klientów. Dysk posiada kości pamięci MLC NAND wykonane w technologii 19 nanometrów. Extreme Pro przeznaczony jest dla graczy komputerowych oraz profesjonalistów korzystających z aplikacji wymagających szybkiego transferu danych. Produkt wykorzystuje m.in. technologię SanDisk nCache Pro, ułatwiającą jednoczesną obsługę wielu zadań oraz skracającą czas reakcji. Extreme Pro oferuje prędkość odczytu sekwencyjnego na poziomie 550 MB/s, zaś zapisu do 520 MB/s. Nośnik zapewnia żywotność do 80 TB zapisanych danych, co daje około 22 GB dziennie przez 10 lat. Producent udziela na dysk dziesięcioletniej gwarancji, co w tej klasie produktów jest nowym zjawiskiem. Extreme Pro występuje w trzech wersjach: 240 GB, 480 GB oraz 960 GB. Wraz z dyskiem klient otrzymuje aplikację Dashboard, monitorującą pracę nośnika.

Eleganckie i szybkie pamięci USB
Hama Polska wprowadziła do swojej oferty pamięci Cruzer Ultra Fit USB 3.0. Stylowa obudowa oraz kompaktowe wymiary czynią z pamięci produkty eleganckie oraz praktyczne. Poza walorami estetycznymi, nośniki wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Prędkość odczytu jest czterokrotnie szybsza aniżeli w pamięciach USB2.0 i wynosi 80 MB/s. Oprogramowanie SanDisk SecureAccess, wykorzystujące szyfrowanie 128-bit AES skutecznie chroni dane, również podczas współdzielenia dokumentów z innymi użytkownikami. Producent oferuje Cruzer Ultra Fit USB 3.0 w wariantach 16 GB, 32 GB oraz 64 GB. Ostatnia z wymienionych pojemności pozwala przechowywać pliki w wysokiej rozdzielczości np. filmy HD. SanDisk udziela na produkty pięcioletniej gwarancji.

 

 

 

Komentarze zostały wyłączone