Lenovo ThinkPad T480S

Mały komputer biznesowy

Więcej...

Goclever Sound Tube Rocket

Rakietowy głośnik

Więcej...

Genesis Neon 360

Wibrujące słuchawki dla graczy

Więcej...

Vordon DVR-195

Kamera i lusterko w jednym

Więcej...

Tenda Nova MW3

Router do sieć mesh

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

GIGABYTE: GeForce GTX Titan Black w wersji Gigahertz Edition z chłodzeniem WINDFORCE!

GIGABYTE, wiodący producent podzespołów komputerowych oraz urządzeń peryferyjnych dla graczy, poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży nowej karty graficznej dla prawdziwych entuzjastów najwyższej wydajność - GV-NTITANBLKGHZ-6GD-B.

Model ten bazuje na potężnym procesorze graficznym NVIDIA GeForce GTX Titan Black, który dodatkowo został fabrycznie podkręcony do częstotliwości 1006 MHz (w trybie Boost 1111 MHz). Ponadto karta graficzna wyposażona jest w aż 6 GB szybkiej pamięci GDDR5, dzięki czemu bez problemów sprosta nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom. Oprócz rewelacyjnej wydajność produkt GIGABYTE wyróżnia się również dedykowanym, autorskim systemem chłodzenia WINDFORCE 600 Watt Edition, który otrzymamy w zestawie z kartą. Za sprawą kilku istotnych ulepszeń najnowsza edycja WINDFORCE, w porównaniu do rozwiązań referencyjnych, zapewnia o 33 procent wyższą efektywność w odprowadzaniu ciepła. Wśród najistotniejszych zmian należy wymienić przebudowane łopatki wentylatorów, zoptymalizowany kształt żeberek radiatora czy wykorzystanie nowych, kompozytowych ciepłowodów. Karta graficzna GV-NTITANBLKGHZ-6GD-B oferuje także pełne wsparcie dla najpopularniejszych standardów i technologii, w tym Microsoft DirectX 11.2, PCI-Express 3.0, NVIDIA 3D Vision Surround, CUDA, SLI, G-Sync, PhysX czy GPU Boost 2.0.

WINDFORCE 600W – wydajny system chłodzenia powietrzem
Jednym z kluczowych elementów kart graficznych GIGABYTE jest wydajny i efektywny system chłodzenia. Połączenie wieloletniego doświadczenia oraz sprawdzonych technologii umożliwiło zbudowanie jednego z najlepszych na rynku rozwiązań wykorzystującyh chłodzenie powietrzem – GIGABYTE WINDFORCE. Najnowsza odsłona tego autorskiego systemu, WINDFORCE 600 Watt Edition, pozwala na skuteczne chłodzenie kart graficznych wydzielających nawet do 600W energii cieplnej.

Technologia “Triangle Cool”
Dzięki wykorzystaniu opatentowanej technologii “Triangle Cool” system chłodzenia WINDFORCE 600W oferuje znacznie lepsze odprowadzanie ciepła. W porównaniu do tradycyjnych rozwiązań wydajność wzrasta nawet do 35%.
Zwiększony przepływ powietrza
Specjalnie zaprojektowane łopatki wentylatorów gwarantują zwiększoną wydajność (lepsze chłodzenie) przy jednoczesnym ograniczeniu turbulencji. W przypadku konstrukcji GIGABYTE wzrost przepływu powietrza może sięgnąć do 23%.
Poprawione odprowadzanie ciepła
Kolejną innowacją GIGABYTE jest ulepszona konstrukcja żeberek wentylatora. Dzięki wprowadzonym optymalizacjom wzrasta współczynnik odprowadzania ciepła z powierzchni radiatora.
Kompozytowe rurki cieplne
Ostatnim elementem systemu chłodzenia WINDFORCE 600W są kompozytowe rurki cieplne, które odpowiadają za znacznie efektywniejsze oddawanie ciepła z powierzchni karty graficznej. Według przeprowadzonych badań rozwiązanie takie pozwala na 29% wzrost wydajności chłodzenia.
Karta graficzna GV-NTITANBLKGHZ-6GD-B w wersji Gigahertz Edition wraz z system chłodzenia WINDFORCE 600 Watt Edition, to jedno z najwydajniejszych rozwiązań jednoukładowych dostępnych na rynku. Dzięki temu produkt GIGABYTE doskonale sprawdzi się zarówno w najnowszych grach uruchamianych w rozdzielczości 4K jak i w pełni profesjonalnych zastosowaniach bazujących na obliczeniach podwójnej precyzji.
GIGABYTE GV-NTITANBLKGHZ-6GD-B jest już dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 4169 złotych. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Specyfikacja techniczna

Chipset

GeForce GTX TITAN BLACK

Zegary rdzenia bazowy / Boost

1006 / 1111 MHz

Pamięć

6144 MB

Typ pamięci

GDDR5

Zegar pamięci

7000 MHz

Szyna pamięci

384 bit

Interfejs

PCI-E 3.0

DirectX

11.2

OpenGL

4.3

Złącza

Dual-link DVI-I x1 / DVI-D x1 /
DisplayPort x1 / HDMI x1

Zalecana moc zasilacza

600W

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube