Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

AIRLIVE: Nowe kamery IP AirLive z funkcją liczenia ludzi

AirLive rozszerza rodzinę kamer o kolejne modele, wyposażone w funkcję liczenia ludzi – do modeli MD-3025-IVS i BU-3026-IVS dołączył model BC-5010-IVS. Inteligentna analiza video (IVS), a w szczególności funkcja liczenia ludzi to zaawansowane i dokładne narzędzie, które może być wykorzystane do szczegółowej analizy ilości wchodzących i wychodzących z budynku osób.

Po zliczeniu określonej ilości ludzi kamery automatycznie uruchamiają alarm, a dane zapisane w wewnętrznej bazie kamery mogą zostać wykorzystane do późniejszej analizy. Dzięki danym zebranym przez kamery z inteligentnymi funkcjami analizy, przedsiębiorcy mogą badać i planować swoje działania.

Kameryz IVS to nie tylko rozwiązanie doskonałe dla przedsiębiorców. Inteligentna analiza obrazu idealnie sprawdza się też na imprezach masowych, w centrach handlowych, sklepach detalicznych, stadionach, parkingach, fabrykach czy dworcach. Istotną kwestią jest wybór miejsca instalacji kamery – aby funkcja liczenia działała prawidłowo, ludzka sylwetka musi być przez kamerę 'widziana' w całości.

AirLive opisuje swoje kamery IP z IVS jako urządzenia inteligentne i automatyczne, z samodzielnymi funkcjami analizy video, czy umożliwiające liczenie obiektów i reagowanie na zdarzenia. Wprowadzają one klientów w świat inteligentnych kamer. Każde kamera AirLive IVS ma wbudowane 6 funkcji analizy obrazu, które sprawdzają się w 7 różnych typach instalacji. Dodatkowo urządzenia te są w pełni samodzielne i samowystarczalne – oznacza to, że nie ma potrzeby kupna drogich dedykowanych serwerów i licencji na oprogramowanie VMS.

Większość kamer z inteligentnymi funkcjami, które są dostępne na rynku umożliwiają tylko liczenie obiektów lub obsługę zdarzeń wyzwalajacych. Kamery AirLive z IVS idą o krok dalej – są pionierami w integracji funkcji liczenia i obsługi zdarzeń, dlatego możliwe jest podjęcie działań po określonej liczbie wystąpień.

Wyobraź sobie świat, w którym większość prac jest automatycznie wykonywanych przez maszyny – do tej pory takie obrazy mogliśmy podziwiac w filmach science fiction. Wyobraź sobie kamerę, która może liczyć ludzi, rozpoznawać twarze w tłumie i w przypadku wykrycia potencjalnego zagrożenia uruchomić automatycznie alarm. Firma AirLive wierzy, że kamery IP potrafią o wiele więcej, niż tylko nagrywać obraz. Dlatego inżynierowie spędzili ponad dwa lata na opracowywaniu najbardziej kompleksowych inteligentnych kamer IP, sprawiając, że futurystyczne technologie są dostępne już dziś.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube