Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

AXIS: Seria miniaturowych, modułowych kamer o szerokim zakresie dynamiki oraz doskonałej szczegółowości obrazu

Seria AXIS F to małe, bardzo dyskretne, modułowe kamery sieciowe o szerokim zakresie dynamiki. Nowe urządzenia, oferujące rozdzielczość HDTV 1080p, idealnie nadają się do bankomatów, banków, sklepów czy hoteli. Kamery serii AXIS F są także przystosowane do pracy w trudnych warunkach – w karetkach pogotowia i radiowozach.

Axis Communications, światowy lider rynku sieciowych systemów wizyjnych, wprowadza serię modułowych kamer sieciowych, które zapewniają dyskretne rozwiązanie gwarantujące dużą szczegółowość obrazu. Serię AXIS F charakteryzuje również elastyczność w doborze elementów optycznych tworzących bardziej rozbudowane sieci nadzoru wizyjnego.

"Nasze nowe kamery sieciowe, o wyjątkowo małych rozmiarach, zapewniają dyskretny nadzór połączony z doskonałą jakością obrazu, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych” mówi Jan Grusznic, Sales Engineer Axis Communications. „Konstrukcja urządzeń tej serii oparta jest na podziale na jednostkę główną oraz oddzielny moduł optyczny. Koncepcja ta po raz pierwszy pojawiła się w serii AXIS P12 i zrewolucjonizowała rynek. Nowa seria AXIS F powstała w oparciu o propozycje, jakie otrzymaliśmy od użytkowników kamer AXIS P12 i dzięki temu proponujemy teraz jeszcze lepsze rozwiązanie.”

Konstrukcja kamer z serii AXIS F pozwala na instalację miniaturowego modułu kamerowego w miejscach wymagających dyskretnego nadzoru wizyjnego oraz w trudno dostępnych przestrzeniach. Dzięki zastosowanemu modułowemu rozwiązaniu jednostka główna może być umieszczona w lokalizacji oddalonej od części optycznej, z dala od widoku publicznego, zapewniając ochronę przed niepowołanym dostępem. Serię AXIS F tworzy kilka modułów, które można ze sobą dowolnie łączyć. Składa się ona ze jednostki głównej AXIS F41 oraz czterech pojedynczych elementów optycznych AXIS F z obiektywami o różnych ogniskowych i rodzajach soczewek przystosowanych do pracy w odmiennych warunkach. Urządzenie główne AXIS F41 łączy się z modułami optycznymi AXIS F za pomocą 3- lub 12-metrowego kabla.

"Dzięki małym gabarytom wszystkie elementy optyczne można łatwo i dyskretnie zainstalować nawet w bardzo ograniczonej przestrzeni" mówi Grusznic. "Pojedyncze jednostki mogą być montowane w ścianach, sufitach, drzwiach i windach, a dzięki niewielkiej powierzchni obiektywu widoczne są jedynie niewielkie otwory. Czujniki serii AXIS F są odporne na trudne warunki środowiskowe takie jak wstrząsy, udary mechaniczne i zmiany temperatury, dzięki czemu nadają się do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz pojazdów np. ratunkowych. Modułowa konstrukcja pozwala również klientom dowolnie łączyć poszczególne elementy serii, przystosowując całą sieć nadzoru wizyjnego do ich potrzeb" dodaje.

Urządzenie AXIS F41 obsługuje następujące funkcje:

• Axis’ Wide Dynamic Range (WDR) – Forensic Capture – funkcja umożliwiająca uzyskanie szczegółowego obrazu zarówno w jasnych jak i ciemnych obszarach sceny. Stosowana głównie przy wejściach lub przed bankomatami. Gwarantuje znakomitą widoczność szczegółów w sytuacjach, gdy zacieniony obiekt znajduje się na jasnym, prześwietlonym tle lub gdy nocne, słabe oświetlenie kontrastuje z reflektorami pojazdów, światłem lamp ulicznych, neonów czy witryn sklepowych.
• Rozdzielczość HDTV 1080p z prędkością do 50/60 klatek na sekundę - idealna w miejscach, w których liczy się uchwycenie szczegółów obiektów szybko przemieszczających się w obserwowanej scenie
• Dwukierunkowa komunikacja audio
• Porty wejścia / wyjścia do urządzeń zewnętrznych
• Port RS232
• Pełnowymiarowe gniazdo kart SD do lokalnego przechowywania nagrań
• Zasilanie przez sieć Ethernet lub przy użyciu zewnętrznego zasilacza
• Inteligentne funkcje wideo, takie jak detekcja ruchu, zabezpieczenie antysabotażowe i wsparcie aplikacji firm partnerskich w ramach AXIS Camera Application Platform.

Cztery moduły optyczne AXIS F (o dwóch różnych długościach do wyboru):

• AXIS F1005-E o szczelności klasy IP66 ze stałym obiektywem i kątem widzenia w poziomie 113°
• AXIS F1015 z obiektywem o zmiennej ogniskowej, z kątem widzenia w poziomie 53°- 108°
• AXIS F1025 z obiektywem typu pinhole i kątem widzenia w poziomie 89°
• AXIS F1035-E o szczelności klasy IP66 z obiektywem typu „rybie oko” i kątem widzenia w poziomie 194°

Jednostka główna AXIS F41 wspierana jest przez aplikacje należące do największej w branży bazy oprogramowania do zarządzania materiałem wizyjnym, utworzonej w ramach AXIS Application Development Partner Program oraz autorskie oprogramowanie AXIS Camera Station. Współpracuje także z oprogramowaniem AXIS Camera Companion oraz AXIS Video Hosting System. Urządzenie AXIS F41 jest zgodne z ONVIF.

Jednostka główna AXIS F41 oraz moduły optyczne: AXIS F1005-E i AXIS F1015 będą dostępne od lipca 2014 roku, natomiast moduły AXIS F1025 oraz AXIS F1035-E od września 2014 roku za pośrednictwem kanałów dystrybucyjnych firmy Axis.

 

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube