ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

TONSIL: Firma wspiera ambitne działania

Niedawno do drzwi firmy Tonsil zapukali dwaj producenci muzyczni. Jakie są efekty tego spotkania? Tonsil został mecenasem teledysku zespołu Moszczyński Piesch & bibobit oraz ich pierwszej epki.

Daniel „Wolny” Moszczyński i Bartek Pietsch, bo o nich mowa, piszą i produkują muzykę zarówno dla siebie jak i dla innych artystów polskiej sceny muzycznej. Daniel to także utalentowany wokalista i autor tekstów. Bartek z kolei doskonale gra na gitarze basowej, ale świetnie wykorzystuje także swój wokalny talent. Ich najświeższa epka, a w szczególności utwór „Plotka” urzekają oryginalną kompozycją z mistrzowskim połączeniem jazzu i hip hopu. Moszczyński Pietsch & bibobit bardzo świadomie wplatają do swoich kompozycji także elementy innych gatunków takich jak big beat, dubstep, latin, club music.
Wraz z Panami „poplotkować” postanowiła też jedna z najlepszych jazzowych wokalistek Urszula Dudziak, która ma na swoim koncie współpracę m.in. z Krzysztofem Komedą, czy Bobbiem McFerrinem. Jak sama podkreśla, muzyka Moszczyńskiego Pietscha bardzo ją inspiruje i daje poczucie wolności, dlatego z radością wzięła udział w tym projekcie. Dodatkowo w klipie w rolę tytułowych plotkarzy sugestywnie wcielili się aktorzy z kabaretu Hrabi.

- Bartek i Daniel to nie tylko znakomici muzycy. Są również bardzo pomysłowi i przebojowi – dwóch chłopaków napisało fajny utwór i zadzwoniło do Urszuli Dudziak, żeby zaśpiewała go z nimi. To nie zdarza się codziennie. Postanowiliśmy również wesprzeć ten ambitny projekt - mówi Sławomir Wieszczeciński, właściciel Tonsilu.

W efekcie tego kontaktu Tonsil został mecenasem epki Moszczyński Pietsch & bibobit. Dodatkowo w teledysku do utworu Plotka „wystąpiły” kolumny SIESTA, które zostały specjalnie wykonane na jego potrzeby. Jest to jednocześnie pierwszy model z nowej, limitowanej serii, która będzie charakteryzowała się intensywną kolorystyką oraz sygnaturą marki zespołu.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube