Genesis Krypton 700

Bardzo kolorowa mysz

Więcej...

Genesis Vanad 750

Mouse bungee godny uwagi

Więcej...

DOD LS475W

Wideorejestrator samochodowy z GPS

Więcej...

Cooler Master MasterMouse S

Prosta mysz dla graczy

Więcej...

Genesis Radon 600 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z dźwiękiem 7,1

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

TONSIL: Firma wspiera ambitne działania

Niedawno do drzwi firmy Tonsil zapukali dwaj producenci muzyczni. Jakie są efekty tego spotkania? Tonsil został mecenasem teledysku zespołu Moszczyński Piesch & bibobit oraz ich pierwszej epki.

Daniel „Wolny” Moszczyński i Bartek Pietsch, bo o nich mowa, piszą i produkują muzykę zarówno dla siebie jak i dla innych artystów polskiej sceny muzycznej. Daniel to także utalentowany wokalista i autor tekstów. Bartek z kolei doskonale gra na gitarze basowej, ale świetnie wykorzystuje także swój wokalny talent. Ich najświeższa epka, a w szczególności utwór „Plotka” urzekają oryginalną kompozycją z mistrzowskim połączeniem jazzu i hip hopu. Moszczyński Pietsch & bibobit bardzo świadomie wplatają do swoich kompozycji także elementy innych gatunków takich jak big beat, dubstep, latin, club music.
Wraz z Panami „poplotkować” postanowiła też jedna z najlepszych jazzowych wokalistek Urszula Dudziak, która ma na swoim koncie współpracę m.in. z Krzysztofem Komedą, czy Bobbiem McFerrinem. Jak sama podkreśla, muzyka Moszczyńskiego Pietscha bardzo ją inspiruje i daje poczucie wolności, dlatego z radością wzięła udział w tym projekcie. Dodatkowo w klipie w rolę tytułowych plotkarzy sugestywnie wcielili się aktorzy z kabaretu Hrabi.

- Bartek i Daniel to nie tylko znakomici muzycy. Są również bardzo pomysłowi i przebojowi – dwóch chłopaków napisało fajny utwór i zadzwoniło do Urszuli Dudziak, żeby zaśpiewała go z nimi. To nie zdarza się codziennie. Postanowiliśmy również wesprzeć ten ambitny projekt - mówi Sławomir Wieszczeciński, właściciel Tonsilu.

W efekcie tego kontaktu Tonsil został mecenasem epki Moszczyński Pietsch & bibobit. Dodatkowo w teledysku do utworu Plotka „wystąpiły” kolumny SIESTA, które zostały specjalnie wykonane na jego potrzeby. Jest to jednocześnie pierwszy model z nowej, limitowanej serii, która będzie charakteryzowała się intensywną kolorystyką oraz sygnaturą marki zespołu.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube