Genesis Pallad 500

Plecak dla graczy godny uwagi

Więcej...

NEC MultiSync EA245WMi

Prosty ale cenny monitor do biura

Więcej...

PocketBook Aqua 2

Nowa generacja czytnika do kapieli

Więcej...

Genesis Radon 710

Słuchawki z dźwiękiem przestrzennym 7.1

Więcej...

Philips 258B6QUEB

Monitor do biura o dużych możliwościach

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Asus: Komercyjne komputery z najnowszymi procesorami Haswell

Firma ASUS wprowadza do swojej oferty nowe modele komercyjnych desktopów: BM1 i BP1. Oba wyposażono w najnowsze procesory Intel® Core™ czwartej generacji i karty graficzne Intel® HD Graphics 4600. Znajdziemy w nich również pakiet do zarządzania ASUS Business Suite 2.0, a wdrażanie rozszerzeń i przeprowadzanie konserwacji nie będzie wymagało narzędzi.

Warianty BM1AE i BP1AE obsługują technologię Intel® vPro™ umożliwiającą zaawansowane, zdalne zarządzanie w dużych firmach.

ASUS Business Suite 2.0 i technologia Intel® vPro™
Komercyjne komputery stacjonarne ASUS BM1 i BP1 wyposażono w oprogramowanie ASUS Business Suite 2.0, które oparte jest na narzędziach firmy ASUS oraz na platformie Intel® Small Business Advantage (SBA). Znajdzie zastosowanie przede wszystkim w małych firmach, w których sieć nie jest wewnętrznie zarządzana. Narzędzie to ułatwia administratorom IT kontrolowanie i aktualizowanie komputerów. Funkcja Easy Update II zapewnia stałe aktualizacje BIOSu i sterowników, USB Blocker uniemożliwia nieautoryzowany dostęp do danych, a Secure Delete pozwala na bezpowrotne usuwanie plików. Wraz z ASUS Business Suite 2.0 użytkownicy otrzymują również moduł ASUS Energy Processing Unit (EPU) optymalizujący wydajność energetyczną.
Najnowsza wersja technologii Intel® vPro™ zastosowana w modelach BM1AE i BP1AE zapewnia zwiększone bezpieczeństwo oraz opcje zarządzania w dużych firmach. Umożliwia administratorom sieci zdalne zarządzanie danymi, jak również redukuje koszty związane z zakupem podobnego oprogramowania i jego konserwacją.
Elastyczne opcje wyświetlania i łatwo dostępna obudowa
W desktopach BM1 i BP1 znajdziemy wyjścia VGA, DVI-I oraz dwa DisplayPort. Połączenie dwóch portów DisplayPort i VGA lub DVI-I umożliwia podłączenie do trzech monitorów bez kupowania dodatkowej karty graficznej. Rozwiązanie to sprawia, że oba modele mogą pełnić funkcję stacji roboczej z kilkoma monitorami. Łatwo dostępna obudowa nie wymaga korzystania z narzędzi, a wewnętrzny design jest modułowy, co znacznie ułatwia wprowadzanie rozszerzeń i przeprowadzanie czynności konserwacyjnych. Opcjonalne porty równoległe i szeregowe zapewniają obsługę starszych urządzeń biznesowych, takich jak drukarki igłowe czy czytniki kodów kreskowych.
Pełne bezpieczeństwo danych dzięki ASUS AI Security i modułowi TPM
Firma ASUS wyposażyła nowe komputery w funkcje mające na celu zapewnienie użytkownikom jak największego bezpieczeństwa. ASUS AI Security chroni dane przed nieautoryzowanym dostępem i atakami wirusów, zastrzegając dostęp do wybranych plików oraz wyłączając możliwość zapisu danych na zewnętrznych urządzeniach magazynujących i napędach optycznych. Obydwa komputery posiadają również wbudowany moduł Trusted Platform Module umożliwiający bezpieczne zarządzanie szyfrowanymi danymi oraz uwierzytelnianie na poziomie sprzętowym. Znajdziemy w nich również złącza zabezpieczeń Kensington oraz rozwiązanie Chassis Intrusion Alert.

Komputery stacjonarne ASUS – satysfakcja i niezawodność
Komputery stacjonarne ASUS odzwierciedlają tradycję najwyższej jakości, innowacji i trwałości. W badaniach przeprowadzonych przez PCWorld USA w 2012 roku wśród czytelników, dotyczących satysfakcji, niezawodności i serwisu, użytkownicy wskazali komputery stacjonarne firmy ASUS jako najlepszy wybór w tym segmencie, uzasadniając swe wysokie zadowolenie stosunkiem ceny do jakości, kompatybilnością z innym urządzeniami, łatwą obsługą i niezawodnością. Badanie pokazało również, że komputery stacjonarne firmy ASUS, są jednymi z najczęściej rekomendowanych.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube