Genesis Radon 720 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z mocnym powerem

Więcej...

Natec Crake

Mysz o nietypowym, bardzo nietypowym kształcie

Więcej...

Monitor Lenovo L24q

Elegancki monitor o nietuzinkowych możliwościach

Więcej...

Router TP-LINK M7200

Sieć WiFi w kieszeni

Więcej...

Genesis Xenon 400

Gamingowa elegancja w dłoni

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Asus: Komercyjne komputery z najnowszymi procesorami Haswell

Firma ASUS wprowadza do swojej oferty nowe modele komercyjnych desktopów: BM1 i BP1. Oba wyposażono w najnowsze procesory Intel® Core™ czwartej generacji i karty graficzne Intel® HD Graphics 4600. Znajdziemy w nich również pakiet do zarządzania ASUS Business Suite 2.0, a wdrażanie rozszerzeń i przeprowadzanie konserwacji nie będzie wymagało narzędzi.

Warianty BM1AE i BP1AE obsługują technologię Intel® vPro™ umożliwiającą zaawansowane, zdalne zarządzanie w dużych firmach.

ASUS Business Suite 2.0 i technologia Intel® vPro™
Komercyjne komputery stacjonarne ASUS BM1 i BP1 wyposażono w oprogramowanie ASUS Business Suite 2.0, które oparte jest na narzędziach firmy ASUS oraz na platformie Intel® Small Business Advantage (SBA). Znajdzie zastosowanie przede wszystkim w małych firmach, w których sieć nie jest wewnętrznie zarządzana. Narzędzie to ułatwia administratorom IT kontrolowanie i aktualizowanie komputerów. Funkcja Easy Update II zapewnia stałe aktualizacje BIOSu i sterowników, USB Blocker uniemożliwia nieautoryzowany dostęp do danych, a Secure Delete pozwala na bezpowrotne usuwanie plików. Wraz z ASUS Business Suite 2.0 użytkownicy otrzymują również moduł ASUS Energy Processing Unit (EPU) optymalizujący wydajność energetyczną.
Najnowsza wersja technologii Intel® vPro™ zastosowana w modelach BM1AE i BP1AE zapewnia zwiększone bezpieczeństwo oraz opcje zarządzania w dużych firmach. Umożliwia administratorom sieci zdalne zarządzanie danymi, jak również redukuje koszty związane z zakupem podobnego oprogramowania i jego konserwacją.
Elastyczne opcje wyświetlania i łatwo dostępna obudowa
W desktopach BM1 i BP1 znajdziemy wyjścia VGA, DVI-I oraz dwa DisplayPort. Połączenie dwóch portów DisplayPort i VGA lub DVI-I umożliwia podłączenie do trzech monitorów bez kupowania dodatkowej karty graficznej. Rozwiązanie to sprawia, że oba modele mogą pełnić funkcję stacji roboczej z kilkoma monitorami. Łatwo dostępna obudowa nie wymaga korzystania z narzędzi, a wewnętrzny design jest modułowy, co znacznie ułatwia wprowadzanie rozszerzeń i przeprowadzanie czynności konserwacyjnych. Opcjonalne porty równoległe i szeregowe zapewniają obsługę starszych urządzeń biznesowych, takich jak drukarki igłowe czy czytniki kodów kreskowych.
Pełne bezpieczeństwo danych dzięki ASUS AI Security i modułowi TPM
Firma ASUS wyposażyła nowe komputery w funkcje mające na celu zapewnienie użytkownikom jak największego bezpieczeństwa. ASUS AI Security chroni dane przed nieautoryzowanym dostępem i atakami wirusów, zastrzegając dostęp do wybranych plików oraz wyłączając możliwość zapisu danych na zewnętrznych urządzeniach magazynujących i napędach optycznych. Obydwa komputery posiadają również wbudowany moduł Trusted Platform Module umożliwiający bezpieczne zarządzanie szyfrowanymi danymi oraz uwierzytelnianie na poziomie sprzętowym. Znajdziemy w nich również złącza zabezpieczeń Kensington oraz rozwiązanie Chassis Intrusion Alert.

Komputery stacjonarne ASUS – satysfakcja i niezawodność
Komputery stacjonarne ASUS odzwierciedlają tradycję najwyższej jakości, innowacji i trwałości. W badaniach przeprowadzonych przez PCWorld USA w 2012 roku wśród czytelników, dotyczących satysfakcji, niezawodności i serwisu, użytkownicy wskazali komputery stacjonarne firmy ASUS jako najlepszy wybór w tym segmencie, uzasadniając swe wysokie zadowolenie stosunkiem ceny do jakości, kompatybilnością z innym urządzeniami, łatwą obsługą i niezawodnością. Badanie pokazało również, że komputery stacjonarne firmy ASUS, są jednymi z najczęściej rekomendowanych.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube