ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Asus: Komercyjne komputery z najnowszymi procesorami Haswell

Firma ASUS wprowadza do swojej oferty nowe modele komercyjnych desktopów: BM1 i BP1. Oba wyposażono w najnowsze procesory Intel® Core™ czwartej generacji i karty graficzne Intel® HD Graphics 4600. Znajdziemy w nich również pakiet do zarządzania ASUS Business Suite 2.0, a wdrażanie rozszerzeń i przeprowadzanie konserwacji nie będzie wymagało narzędzi.

Warianty BM1AE i BP1AE obsługują technologię Intel® vPro™ umożliwiającą zaawansowane, zdalne zarządzanie w dużych firmach.

ASUS Business Suite 2.0 i technologia Intel® vPro™
Komercyjne komputery stacjonarne ASUS BM1 i BP1 wyposażono w oprogramowanie ASUS Business Suite 2.0, które oparte jest na narzędziach firmy ASUS oraz na platformie Intel® Small Business Advantage (SBA). Znajdzie zastosowanie przede wszystkim w małych firmach, w których sieć nie jest wewnętrznie zarządzana. Narzędzie to ułatwia administratorom IT kontrolowanie i aktualizowanie komputerów. Funkcja Easy Update II zapewnia stałe aktualizacje BIOSu i sterowników, USB Blocker uniemożliwia nieautoryzowany dostęp do danych, a Secure Delete pozwala na bezpowrotne usuwanie plików. Wraz z ASUS Business Suite 2.0 użytkownicy otrzymują również moduł ASUS Energy Processing Unit (EPU) optymalizujący wydajność energetyczną.
Najnowsza wersja technologii Intel® vPro™ zastosowana w modelach BM1AE i BP1AE zapewnia zwiększone bezpieczeństwo oraz opcje zarządzania w dużych firmach. Umożliwia administratorom sieci zdalne zarządzanie danymi, jak również redukuje koszty związane z zakupem podobnego oprogramowania i jego konserwacją.
Elastyczne opcje wyświetlania i łatwo dostępna obudowa
W desktopach BM1 i BP1 znajdziemy wyjścia VGA, DVI-I oraz dwa DisplayPort. Połączenie dwóch portów DisplayPort i VGA lub DVI-I umożliwia podłączenie do trzech monitorów bez kupowania dodatkowej karty graficznej. Rozwiązanie to sprawia, że oba modele mogą pełnić funkcję stacji roboczej z kilkoma monitorami. Łatwo dostępna obudowa nie wymaga korzystania z narzędzi, a wewnętrzny design jest modułowy, co znacznie ułatwia wprowadzanie rozszerzeń i przeprowadzanie czynności konserwacyjnych. Opcjonalne porty równoległe i szeregowe zapewniają obsługę starszych urządzeń biznesowych, takich jak drukarki igłowe czy czytniki kodów kreskowych.
Pełne bezpieczeństwo danych dzięki ASUS AI Security i modułowi TPM
Firma ASUS wyposażyła nowe komputery w funkcje mające na celu zapewnienie użytkownikom jak największego bezpieczeństwa. ASUS AI Security chroni dane przed nieautoryzowanym dostępem i atakami wirusów, zastrzegając dostęp do wybranych plików oraz wyłączając możliwość zapisu danych na zewnętrznych urządzeniach magazynujących i napędach optycznych. Obydwa komputery posiadają również wbudowany moduł Trusted Platform Module umożliwiający bezpieczne zarządzanie szyfrowanymi danymi oraz uwierzytelnianie na poziomie sprzętowym. Znajdziemy w nich również złącza zabezpieczeń Kensington oraz rozwiązanie Chassis Intrusion Alert.

Komputery stacjonarne ASUS – satysfakcja i niezawodność
Komputery stacjonarne ASUS odzwierciedlają tradycję najwyższej jakości, innowacji i trwałości. W badaniach przeprowadzonych przez PCWorld USA w 2012 roku wśród czytelników, dotyczących satysfakcji, niezawodności i serwisu, użytkownicy wskazali komputery stacjonarne firmy ASUS jako najlepszy wybór w tym segmencie, uzasadniając swe wysokie zadowolenie stosunkiem ceny do jakości, kompatybilnością z innym urządzeniami, łatwą obsługą i niezawodnością. Badanie pokazało również, że komputery stacjonarne firmy ASUS, są jednymi z najczęściej rekomendowanych.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube