ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

RAZER: Ostatnia szansa na uczestnictwo w testach Razer Nabu

Firma Razer™, światowy lider w dziedzinie urządzeń oraz oprogramowania dla graczy, poinformowała dzisiaj, iż już 250 000 osób zgłosiło zainteresowanie udziałami w programie beta Razer Nabu, od czasu rozpoczęcia naboru podczas targów Electronic Entertainment Expo (E3) w czerwcu bieżącego roku. W tym momencie pozostały jeszcze blisko 24 godziny, aby złożyć aplikację i wziąć udział w naborze na testerów urządzenia.

Tak wielkie zainteresowanie programem beta Razer Nabu jest dla nas bardzo krzepiące” – komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer. „To ostateczny dowód na to, że ludzie chcą mieć wpływ na rozwój urządzenia z kategorii wearables, zachowując przy tym pewność, iż powstaje ono po to, aby precyzyjnie sprostać ich oczekiwaniom.
Wybrani testerzy już wkrótce otrzymają potwierdzenie oraz szczegółowe instrukcje dot. procesu zakupu prototypu Razer Nabu w cenie zaledwie $1. Razer planuje rozpocząć wysyłkę prototypów już 10. lipca.
Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji, wciąż mogą to uczynić za pośrednictwem tej strony. Nabór potrwa do 9. lipca, do godziny 09:00 (PDT). Rekrutacja pierwotnie miała się zakończyć 3. lipca, jednak producent wydłużył ją, aby jeszcze więcej chętnych fanów miało możliwość przesłania swojej aplikacji.
W swojej historii Razer wysłał do odbiorców już 11 milionów urządzeń ze swojej oferty. Znaczna ich część trafiła do członków liczącej 7 milionów osób społeczności fanów Razera na całym świecie.
Więcej o Razer Nabu
Zaprezentowana podczas styczniowych targów Consumer Electronics Show (CES) 2014 w Las Vegas, opaska Razer Nabu natychmiast zdobyła miano Best of CES w głosowaniu „People’s Choice”. To innowacyjne urządzenie z kategorii wearables, które łączy intuicyjne wyświetlanie powiadomień ze smartfonu bezpośrednio na nadgarstku, z systemem analizowania i prezentowania danych dotyczących aktywności użytkownika. Razer Nabu to przede wszystkim w pełni otwarta platforma deweloperska, umożliwiająca zewnętrznym deweloperom tworzenie kreatywnych aplikacji, które zaskoczą użytkowników.
Wersja beta Razer Nabu to najlepsza okazja, aby zapoznać się z mobilną platformą Razera, podczas gdy inżynierowie i programiści wciąż rozwijają urządzenie. Dzięki konsultacjom z przyszłymi użytkownikami i fanami, Razer Nabu zaoferuje dokładnie to, czego od next-genowych produktów z segmentu wearables oczekują użytkownicy.
Dostępność (Razer Nabu Beta): Razerzone.com – 10. lipca 2014

Specyfikacja:
• Współpraca z urządzeniami iOS – iPhone 5, 5S, 5C i Android +4.3
• Bateria litowo-polimerowa starczająca na 5-7 dni pracy
• Klasa wodoszczelności IP54
• Obecnie dostępna w rozmiarze L: 81,04mm (długość) x 63,44mm (wysokość) x 13,60mm (szerokość).

Wyświetlacz i sensory:
• Ekran Private Message: 128x32 piksele
• Akcelerometr
• Wysokościomierz
• Cylindryczny silnik wibracyjny

Oprogramowanie:
• Parowanie przez Bluetooth® z niskim poborem energii
• Aplikacja Utility for Nabu do zarządzania powiadomieniami, danymi i ustawieniami
• Aplikacja Fitness for Nabu demonstrująca możliwości rejestrowania aktywności

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube